نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: استفاده از HP D2600 با هاردهای sata عادی و نه هارد enterprise

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49

استفاده از HP D2600 با هاردهای sata عادی و نه هارد enterprise

دوستان با سلام
    ممنون میشم اگه در این زمینه تجربه یا اطلاعات دارید کمک کنید.
    من برای راه اندازی یک storage میخوام HP D2600 استفاه کنم ولی بدلیل قیمت بسیار باالای هاردهای enterprise میخوام بدونم ایا میشه از هاردهای ساتای عادی ( حال مدلهای بلک یا گرین ) روی اون استفاده کرد. میدونم که افت performance پیدا میکنم ولی چاره ای ندارم. فقط میخوام بدونم مورد stable هست یا خیر. آیا دوستان این مورد را امتحان کرده اند . ممنون از پاسخهایتان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مجتبی

عضو عادی
    نوشته
    70
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام

دوست عزیز هارد دیسک هایی که در سری تجهیزات ذخیره سازی HP قرار می گیرند بجز موارد فوق که شما ذکر کردید دارای یک فریم سخت افزاری جهت قرار گرفتن در enclosure هم هستند که هاردهای معمولی این را ندارند و فکر نکنم جداگانه بتونید بخرید.

اما اگر می خواهید قیمت تمام شده شما ارزان تر تمام شود می توانید از برند های دیگر به صورت NAS, DAS استفاده کنید مانند QNAP یا ActiNAS .
    شاد باشید.

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام. خیلی ممنون از پاسخت دوست عزیز. در رابطه با cage هارد که فرمودید فروشنده براش مشکلی نیست که توی سرور هارد معمولی را با cage ببنده ولی مدعی میشن که هارد عادی با سرور آداپته نیست و دچار مشکل میشه. برای همین شک کردم و سرچ کردم. مشکلی گزارش نشده. ولی تا کسی امتحان نکرده باشه معقول نیست. بعنوان مثال چون خودم توی HP MSA 60 هارد معمولی سری بلک را گذاشتم و یکسال زیر باره و مشکلی پیش نیومده ( غیر ازمشکلات پرفورمنس) . آیا شما امتحان کردید این مورد را؟
    در رابطه با پیشنهادتون هم خیلی ممنونم. من در حال حاضر از QSAN استفاده میکنم و یه استوریج دستساز کوچک هم با FREE nas راه انداختم فقط این مورد خیلی ترانساکشن بالایی روشه و کاربری عادی نداره. قراره 60 تا یوزر آنلاین روش تولید انیمیشن کنن و خیلی io بالایی میبره. ممنون میشم ازت اگر جواب بدی.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هارد اینترپرایز

فرق هارد enterprise چگونگی تبدیل هارد معمولی به هارد sasقیمت هارد enterpriseهارد اینتر پرایزقیمت هارد اینترپرایزsata به میخوره sassata enterpriseهاردhp d2600 قیمتd2600 با هاردهای غیر HPهارد enterpriseهارد enterprise storage قیمتتفاوت هارد sata 3 با sanقیمت تبدیل sas به sata برای sanhp d2600 nasایا روی storage میشه از هارد های معمولی استفاده کردهاردهای اینترپرایزقيمت HP D2600هارد های اینتر پرایزstorage hp قیمت ساتاقیمت سرور hp d2600nas storage sata با هاردفرق san با nashp das storage قیمتتبدیل sata به sas

برچسب برای این موضوع