نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: ارور ارسال تصاویر live

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mehdi_zx
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95

ارور ارسال تصاویر live

سلام خدمت دوستان ما در شرکت یک dvr hd716 پاناسونیک داریم که یک سری دوربین های پاناسونیک هم بهش وصل هست یک مشکلی که بهش برخورد کردم قصد دارم از دفتر تهران دفتر شهرستان را به بینیم ولی تصاویر لایو پخش نمی شه و صفحه سیاه نشان داد ه می شود ولی تصاویر ظبط شده یا پلی بک نشان داده می شود الان دو دطرف یک پروتکل ipip دارمی و هر دو طرف روتر برد میکروتیک داریم الان روی اینترنت اکسپلور وقتی ایپی اون dvr می زنم وصل می شه و برنامه اکتیو ایکس هم نصب میشه روی دفتر تهران ولی تصاویر لایف نداریم در صورتی که تو اون دفتر که دوربین ها بهش وصل هست دارن dvr لایو می بینید بدون مشکل
    ایا باید پورت پیش فرض که 80 هست عوض بکنم یا تو روتر پورت فورواردینگ بنویسم یا باید کار دیگری بکنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    ﺳﻼﻡ
    ﺳﻮﺍﻟﺘﻮ ﺑﺪ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﯼ
    ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺿﺒﻂ ﺷﺪﻩ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﻻﯾﻮ. ﺭﻭ ﻧﻪ؟ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ. ﻭﺏ ﻫﺴﺖ؟
    ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻭﺏ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﺭﯾﻤﻮﺕ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺑﺮﺳﯽ ﻭ ﺍﮐﺘﯿﻮ ﺍﯾﮑﺲ ﻫﻢ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﯿﺸﻪ، ﻣﺸﮑﻞ port ﻧﺪﺍﺭﯼ. ﺭﻭﯼ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺗﺴﺖ ﮐﻦ. ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﮔﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﺳﺮﻭﺭ ﺍﻭﻥ dvr ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻫﺴﺖ ، ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻧﺼﺐ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﺮ ﮐﻼﯾﻨﺘﯽ. ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﯽ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮﻭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ.

ﺑﻌﻀﯽ ﺩﯼ ﻭﯼ ﺍﺭ ﻫﺎ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﯾﻮﺳﺮﻫﺎ ، ﻣﯿﺘﻮﻧﻨﺪ ﯾﮏ ﺳﺮﯼ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ. ﺩﺍﺧﻞ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ dvr ﯾﻪ ﮔﺸﺘﯽ ﺑﺰﻥ ﺷﺎﯾﺪ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻻﯾﻮ. ﺭﻭ ﺩﺭ ﻭﺏ ﻣﺤﺪﻭﺩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

ویرایش توسط itpirooz : 2012-02-07 در ساعت 12:47 AM

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mehdi_zx
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95
    [QUOTE=itpirooz;343538]ﺳﻼﻡ
    ﺳﻮﺍﻟﺘﻮ ﺑﺪ ﻣﻄﺮﺡ ﮐﺮﺩﯼ
    ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺿﺒﻂ ﺷﺪﻩ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﻻﯾﻮ. ﺭﻭ ﻧﻪ؟ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ. ﻭﺏ ﻫﺴﺖ؟
    ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻭﺏ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﺭﯾﻤﻮﺕ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺑﺮﺳﯽ ﻭ ﺍﮐﺘﯿﻮ ﺍﯾﮑﺲ ﻫﻢ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﯿﺸﻪ، ﻣﺸﮑﻞ port ﻧﺪﺍﺭﯼ. ﺭﻭﯼ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺗﺴﺖ ﮐﻦ. ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺍﮔﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﺳﺮﻭﺭ ﺍﻭﻥ dvr ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻫﺴﺖ ، ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻧﺼﺐ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﺮ ﮐﻼﯾﻨﺘﯽ. ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﯽ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮﻭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ.

ﺑﻌﻀﯽ ﺩﯼ ﻭﯼ ﺍﺭ ﻫﺎ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﯾﻮﺳﺮﻫﺎ ، ﻣﯿﺘﻮﻧﻨﺪ ﯾﮏ ﺳﺮﯼ ﻣﺤﺪﻭﺩﯾﺖ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ. ﺩﺍﺧﻞ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ dvr ﯾﻪ ﮔﺸﺘﯽ ﺑﺰﻥ ﺷﺎﯾﺪ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺑﻪ به ببینید dvr در یک شهر دیگه هست ما قصد داریم از طریق نرم افزار تحت به تصاویر اون دوربین دسترسی داشته باشیم تو روتر هم پورت فورورادینک نوشتم گفتم ترافیک که از اون ایپی خاص می اید بره رو یک پورتی دیگه مثلا 100 با یک ایپی که من روی اینترفیس روتر دادم با این تنظیمات هم صفحه لوگین ظاهر می شه ولی تصاویر به صورت لایو پخش نمی شه ولی در اون دفتر dvr نصب شده با زدن همین ایپی روی مرورگر تصاویر دوربین به صورت لایو دیده می شه منظورم از تصاویر لایو عکسی هست که گذاشتم این صفحه ظاهر می شه ولی سیاه هست جای نباید تنظیم کنم تو dvr برای تصاویر لایو یا تو روتر تنظیم خاصی بکنم مثلا پورت خاصی را باز بگذارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکتیو ایکس کنترل دی وی ار

دانلود نرم افزار اکتیو dvr

دانلود اکتیو ایکس کنترل برای دی وی آر

تنظیمات اکتیو ایکس برای دی وی آر

دانلود اکتیو ایکس انتقال تصویر

تنظیمات اکتیو ایکس

دانلود اکتیو ایکس دوربین

دانلود دی وی ار کلاینت

تنظیمات اکتیو ایکس برای دوربین

تنظیمات اکتیو ایکس برای دی وی ار

تصاویرلایو

تنظیمات اکتیوایکس برای دی وی آراکتیو ایکس برای دوربینوب کلاینت دی وی آرباز کردن چند dvrروی اکسپلوررنشان دادن dvr روی مرورگرنرم افزار نمایش تحت شبکه دی وی ارارور دوربینهای پاناسونیکفعال کردن اکتیو ایکس نرم افزار dvrنرم افزار اتصال به dvr پاناسونیکارور پسورد dvr از طریق دسترسی وبدانلود کلاینت دی وی آردی وی آر اکتیو ایکستنظیمات اکتیو ایکس دی وی ار دانلود اکتیو ایکس کنترلر انتقال تصویر

برچسب برای این موضوع