صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: مشکل در هارد سرور Hp

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط pgnetwork نمایش پست ها
    وقتی چراغ نارنجی هی چیکار باید بکنیم
    متاسفانه منم همچین مشکلی دارم.من یه هو 5 تا از هاردهام نارنجی شد . فرستادم واسه گارانتی . وقتی پس فرستادن گفتن 5 تا رو عوض کردیم و نو فرستادیم. حالا از این 5 تا 3 تاش دوباره مشکل داره. یکیش اصللا چراغش روشن نمیشه و 2 تای دیگه نارنجی میزنه . توی smart array هم خطاش مشخص نیست. یه جای دیدم زده بوده cach رو نمیشناسه و از این حرفها. از دوستان کسی میتونه یه راهنمایی بکنه . DL580 هستش با Raid 5
    راستی اونی که چراغش روشن نمیشه چه بلایی به سرش اومده ؟؟؟؟
    یاعلی

خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

نام حقيقي: ahmad

خواننده
    نوشته
    177
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    53
    دوست عزيز شما اگه raid 5 اگه داريد بايد بگم كه متاسفانه بايد قيد اطلاعاتتون رو بزنيد ,شما الان بايد يك raid جديد بزنيد و بعد از نصب ويندوز مربوطه با استفاده از backup سرور رو به اون حالتى كه ميخواهيد برگردونيد(شما اين كار رو بكنيد ببينيد چه نتيجهاى خواهيد گرفت ,راستى هاردها رو دوباره جا بندازيد )

نام حقيقي: مرتضي

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل با هارد سرور hp

با سلام
    بعد از جابجایی سرور دو تا از هاردها چراغشون یک دفعه قرمز شد با smart هم چک کردم با پیغام missing مواجه می شم . راستی سرور با raid 5 کار میکنه . ممنمون میشم کمک کنید.

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    نقل قول نوشته اصلی توسط pardazande نمایش پست ها
    متاسفانه منم همچین مشکلی دارم.من یه هو 5 تا از هاردهام نارنجی شد . فرستادم واسه گارانتی . وقتی پس فرستادن گفتن 5 تا رو عوض کردیم و نو فرستادیم. حالا از این 5 تا 3 تاش دوباره مشکل داره. یکیش اصللا چراغش روشن نمیشه و 2 تای دیگه نارنجی میزنه . توی smart array هم خطاش مشخص نیست. یه جای دیدم زده بوده cach رو نمیشناسه و از این حرفها. از دوستان کسی میتونه یه راهنمایی بکنه . DL580 هستش با Raid 5
    راستی اونی که چراغش روشن نمیشه چه بلایی به سرش اومده ؟؟؟؟
    یاعلی
    با سلام
    این امکان وجود داره که led هارد سوخته باشه این مشکل برای من پیش اومده .سی دی smart رو بزاری و با هاش boot کنی و چک کنی که سالمه یا نه

راستی برای من جالبه که چقدر این خرابی هاردها زیاده مثلا سرورن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_q8 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما اگه raid 5 اگه داريد بايد بگم كه متاسفانه بايد قيد اطلاعاتتون رو بزنيد ,شما الان بايد يك raid جديد بزنيد و بعد از نصب ويندوز مربوطه با استفاده از backup سرور رو به اون حالتى كه ميخواهيد برگردونيد(شما اين كار رو بكنيد ببينيد چه نتيجهاى خواهيد گرفت ,راستى هاردها رو دوباره جا بندازيد )
    دوست عزیز فکر کنم روشهای هست که در صورت fail شدن 2 تا از هاردها تو raid 5 بشه اطلاعات رو برگردوند یک شرکتی میگفت 2 میلیون میگرم ok میکنم
    ولی چطوری نمیدونم.

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mohsen h

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام خدمت دوستان
    در محل کار بنده دوتا سرور hpdl380g5 کار می کنه که هرکدوم چهار تا هارد داره و ظاهرا Raid5 هم هست. و در هردو سرور هاردی که در اسلات چهارم وجود داشت led دوم هار دها رنگ ثابت نارنجی رنگ داشت . بقیه ledدومشون رنگ سبز.
    من هاردهایی که led دوم آنها نارنجی رنگ شده بود را عوض کردم و بعد از مدت تقریبا 40 دقیقه هارد هر دو سرور که در اسلات اول سرور ها قرار داشت Led اولش نارنجی چشمک زن و Led دومش سبز چشمک زن شد و هار دهای جدید تعویض شده و بقیه هاردها Led دومشان رنگ سبز چشمک زن .
    سپس من یکی از سرورها را Restart کردم اما ویندوز سرور 2003 بالا نیامد و صفحه آبی نمایان شد و یکی از سرورها فکر کنم از دست رفت.حال نمی دانم برای سرور بعدی چکار کنم؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

نارنجی شدن چراغ هارد سرور

هارد سرور hp

نارنجی شدن چراغ هارد سرور hp

چراغ قرمز هارد سرور hp

چراغ قرمز هارد سرورهارد سرورمشکل هارد سرور hpقرمز شدن چراغ هارد سرورچراغ های هارد سرور HPتعمیر هارد سرورقرمز شدن چراغ هارد سرور hpروشن شدن چراغ هارد در سرورهای hpمشکلات سرور hpنارنجی شدن چراغ هارد سرور اچ پیهمه چیز درباره سرور hpچراغ هارد سرور قرمز است تعویض هارد سرور hp dl380مشکل سرور hpمشکل هارد سرور اچ پیمشکل در هارد سرور hpچراغ نارنجی هارد سرورقرمز شدن هارد سرورسرور hp چراغ قرمزمشکل قرمز شدن چراغ هارد سرورتعویض هارد سرور اچ پی

برچسب برای این موضوع