نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: یه سوال در مورد کابل استریت

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123

یه سوال در مورد کابل استریت

با سلام و خسته نباشید

من میخواستم توی شرکتمون دوتا کابل 1 متری استریت درست کنم . رفتم 2 متر کابل Cat 5 و چندتا سوکت خریدم و توی شرکت بوسیله آچار شبکه دو سر کابل رو سوکت زدم . بعد با تستر اون رو تست کردم و هر 8 چراغ تستر به درستی روشن شد اما وقتی این کابل رو به جای کابل یکی از کلاینتهای موجود در شبکه توی شرکت وصل میکنم جواب نمیده ( یعنی آیکن شبکه کنار ساعت یه علامت ضربدر قرمز روشه ) ولی اون کلاینت با کابل خودش درست کار میکنه .

باخودم گفتم شاید سوکتها رو بد پرس کردم . اومدم و دو سر سیم رو چیدم و دوباره سوکت زدم و با تستر تست کردم درست بود ولی باز هم وقتی به کلاینت وصلش کردم جواب نگرفتم . این کابل رو با چندتا کلاینت دیگه هم چک کردم ولی بازهم جواب نداد .

( نحوه سوکت زدن من برای ایجاد کابل استریت به این صورته که دو سرکابل باید از نظر رنگ بندی یکسان باشند ولی فرقی نمیکنه که کدوم رشته سیم اول باشه کدوم دوم و.... فقط باید دوسرسیم ترتیب رشته ها عین هم باشه - آیا این روش درسته ؟؟؟ )

بنظر شما مشکل از کجاست ؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0

Network cable

روش شما برای ساخت کابل استریت درست است اما بهتر است که طبق استاندارد کابل را بسازید تا در آینده به مشکل بر نخورید.
    در رابطه با مشکل موجود اگر با تستر کابل شما درست است پس باید ارتباط برقرار گردد.
    توجه داشته باشید که دو کامپیوتر را به یکدیگر متصل می نمایید باید از کابل کراس استفاده نمایدد مگر آنکه کارت شبکه مورد استفاده اتوماتیک ارتباط کراس را تشخیص دهد.

ahmadkh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123
    با سلام و تشكر از شما

شبكه ما داراي سوييچ هستش و مشكل من هم همينه كه تستر كابل رو درست نشون ميده ولي وقتي به كلاينت وصل ميكنم آيكن شبكه كنار ساعت ويندوز بازم ضربدر قرمز روشه . اما وقتي يك كابل ديگه رو به اين كلاينت وصل ميكنم قشنگ جواب ميده . كابل خودم رو روي چندتا كلاينت ديگه هم امتحان كردم جواب نداد .

نام حقيقي: Arash Gh

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام:

طبق گفته های شما سوئیچ و هاست های متصل به شبکه ایرادی ندارند و بررسی شدند, پس احتمال قوی ایراد از کابل است.بنظر من یک بار کاملا از روی استاندارد ببندید تا خیالتان کاملا راحت باشد...

کلمات کلیدی در جستجوها:

کابل استریت

شبکه استریت

سوکت زدن کابل شبکه استریت

site:forum.persiannetworks.com طريقه سوكت زدن كابل كراس

روش ساخت کابل استریت

كابل استريت

کابل شبکه استریت

تفاوت کابل کراس و استریت

ساختن کابل استریت

زدن کابل استریت ساخت کابل استریتتفاوت کابل کراس با استریتروش سوکت زدن کابل استریتتست کابل استریت تست کردن کابل استریتکابل کراس و استریتکدوم کابل استریت است کدام کراستترتیب واتصال کابلهای کراس واستریتفرق کراست و استریتفرق کابل کراس با استریتشکل کابل استریتتفاوت سوكت زدن كراس و استريتتفاوت سوکت زدن کراس با استریتکابل کشی و سوکت زنیفرق بین کابل کراس واستریت

برچسب برای این موضوع