نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: مودم ي كه كمترين قطعي را داشته باشد!!؟!

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13

Icon13 مودم ي كه كمترين قطعي را داشته باشد!!؟!

با سلام خدمت تمامي دوستان

من دنبال يه مودم خوب براي شركت هستم كه بتونه 24/7 برام كار بكنه و كمترين قطعي رو از لحاظ خود مودم داشته باشه. من تا بحال 2 و3 تا مودم 40 و 50 تومني داشتم ولي هيچ كدوم نتونسته اون نياز منو برطرف كنه يعني حداقل من در روز يه بار بايد مودم رو خاموش/روشن كنم تا بتونم از نت استفاده كنم

در ضمن بخاطر مسائل مالي نمي تونم از لودبالانسر استفاده كنم. از دوستان اگه كسي يك مودم خوبه ميشناسه معرفي كنه. يا اگه راهكاري وجود داره ممنون ميشم بيان بفرمائيد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدرضا

عضو عادی شناسه تصویری mri2599
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    84
    سپاسگزاری کرده
    85
    چه مودمی؟
    ADSL ؟
    اگه منظورت ADSL هست باید بگم که بستگی به DSLAM هایی داره که ISP که ازش اینترنت می گیری تو مرکز مخابراتیتون مستقر کرده و باید نوع مودم شما با DSLAM های ISP مورد نظر هماهنگی داشته باشه.
    مثلاً شاتل اکثر DSLAM هاشون مارکش Zyxel هست و من موقعی که از این شرکت سرویس می گرفتم از یه مودم Zyxel استفاده می کردم که قطعی در حد صفر داشتم.
    مودمی هم که نصاب هاشون برای تست میارن مارکش Zyxel هست.
    ولی از وقتی که ISP را عوض کردم و از شرکت مخابرات سرویس می گیرم قطعی اینترنت با مودم Zyxel زیاده ، چون DSLAM های مخابرات مارکش HUAWEI هست با اکثر مودم ها ناسازگاره و فقط با مودم هایی که خود مرکز تلفن میده که اتفاقاً همین HUAWEI هم هست کاملاً سازگاره و اصلاً قطعی نداره.

پیشنهادم اینکه با پیشتیبانی ISP تون تماس بگیرین و نوع مارک DSLAM و همچینین نوع مودمی که کمترین قطعی نسبت به اون گزارش شده را بپرسین و یه مودم سازگار با DSLAM های ISP تون بخرین.
    موفق باشید.

ویرایش توسط mri2599 : 2010-10-30 در ساعت 11:49 AM
    alimohamadi و viator سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    من اينترنت مو از پارس آنلاين ميگيرم با سوالاتي كه كردم فهميدم dslam شون زيمنس و مودم من هم symphony كه خودشون ميگن با زيمنس مچه

ولي با همه اين وجود باز اينترنت ام قطع ميشه

نام حقيقي: محمدرضا

عضو عادی شناسه تصویری mri2599
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    84
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط essivision نمایش پست ها
    من اينترنت مو از پارس آنلاين ميگيرم با سوالاتي كه كردم فهميدم dslam شون زيمنس و مودم من هم symphony كه خودشون ميگن با زيمنس مچه

ولي با همه اين وجود باز اينترنت ام قطع ميشه
    قطعی که من منظورمه اینه که DSL قطع میشه و یا به حالت چشمک زن می مونه و ثابت نمیشه و چند بار باید مودم را خاموش روشن کرد تا چراغ DSL ثابت بشه.
    و اگه منظور شما از قطعی همینه ایراد از مودمه.
    در غیر اینصورت مشکل چیز دیگه س.
    اگه تعداد دفعات قطعی تون زیاده و از نظر ساپورت منطقه مخابراتی از طرف ISP ها مشکلی ندارین از یه ISP بهتر مثل شاتل استفاده کنید.
    البته من تهران هستم و از شاتل استفاده می کردم و بسیار هم راضی بودم.هم از نظر کیفیت و هم پشتیبانی.
    تنها دلیل تغییر ISP بحث هزینه ماهیانه سرویس بود که شرکت مخابرات را انتخاب کردم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مودم های زایکسل سازگار با مخابرات

آیا مودم زایکسل خوب است

DSLAM huawei مشکلات سیستم

مودم زایکسل خوب است

مودم زایکسل خوبه؟

آیا مودم زکسل خوبه

آیا مودم زایکسل خوبه

آیا مودم های مخابرات خوبه؟

کیفیت مودم symphony

مودم zyxel خوبه

مودم سازگار با مخابرات

یک مودم zyxel دارم چراغ dsl چشمک

قطعی مودم zyxel

آیا مودم های zyxel مودم های خوبی هستندمودم zyxel خوبه یامشکل قطعی مودمهای زایکسلایا مودم symphony با ایترنت مخا برات سازکار استکدام مودم زاکسل خوب استمودم خوبه ؟zytexمودم های سازگار با مخابراتسازگاری مودم zyxel با اینترنت مخابراتزایکسل خوب نیستمودم زایکسل در قزوینآیا مودم zexel خوب است؟ مودم مخابرات قزوین zyxel

برچسب برای این موضوع