نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: چگونگی اشتراک گزاری اینترنت در شبکه داخلی

نام حقيقي: mohammad

خواننده
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

چگونگی اشتراک گزاری اینترنت در شبکه داخلی

با سلام من تو یه شرکت مرزی کار میکنم که کامپیوتر های هممون به وسیله یه سوئیچ 24 تائی به هم متصل شده معمولا بقیه نفرات انقد دانلود میکنن که سرعتم خیلی پایینه راهی هست که بشه سرعت خودمو بالاتر از بقیه ببرم یا کلا واسه اونا رو قط کنم یه چیز تو مایه های هک یا معجزه ********اگه کسی کمک کنه واقعا لطف بزرگی در حقمون میکنه *****
    یا حق

نام حقيقي: farid nasiri

عضو عادی
    نوشته
    219
    سپاسگزاری شده
    134
    سپاسگزاری کرده
    164
    در مورد isa server مطالعه کن
    ISA SERVER 2004

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1825 نمایش پست ها
    با سلام من تو یه شرکت مرزی کار میکنم که کامپیوتر های هممون به وسیله یه سوئیچ 24 تائی به هم متصل شده معمولا بقیه نفرات انقد دانلود میکنن که سرعتم خیلی پایینه راهی هست که بشه سرعت خودمو بالاتر از بقیه ببرم یا کلا واسه اونا رو قط کنم یه چیز تو مایه های هک یا معجزه ********اگه کسی کمک کنه واقعا لطف بزرگی در حقمون میکنه *****
    یا حق
    خوب دوست من این بستگی به این دارد که اینترنت به چه نحوه در شبکه شما پخش شده است
    در ابتدا این مسئله را روشن نمائید و نیز بفرمائید که وضعیت کاربری شما در شبکه فوق در چه حدی است ؟

نام حقيقي: sasanifar

خواننده
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    149
    شما باید از یک شرکت بخواهید برایتان میکروتیک راه اندازی کند - بوسیله آن می توانید هم سرعت دانلود بقیه را محدود کنید . حتی اگر خواستید اینترنت را کارتی کنید

نام حقيقي: Nafiseh Taheri

عضو غیر فعال شناسه تصویری Baraaan
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل share ایتترنت

می تونین از نرم افزار keiro winroot firewall استفاده کنین از ISA راحتتره البته اگه اسمشو درست نوشته باشم!
    موفق باشید!

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1825 نمایش پست ها
    یا حق
    از صحبتهای این دوستمون فهمیدم که ایشون هم در این شرکت کار میکنن به مثل بقیه افراد .
    و ایشون میخوان به عنوان یوزر از بقیه افراد نت بهتری داشته باشه .
    و فکر نمیکنم بتونه آیزا سرور در شبکه قرار بده یا میکروتیک یا .... که دوستان اشاره نمودن .

یه چیز تو مایه های هک یا معجزه
    متاسفانه در مورد هک در اینجا صحبت نمیشه و معجزه هم کار ما انسانها نیست .

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f95/t38576.html

نحوه اشتراک اینترنت در شبکه

اشتراک اینترنت در شبکهنحوه به اشتراک گذاری اینترنت در شبکهنحوه به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکهاشتراک گذاری adslنحوه اشتراک گذاری اینترنت در شبکه داخلیطریقه اشتراک اینترنت در شبکهنحوه اشتراك اينترنت ىر شبكهبه اشتراک گذاری اینترنت در شبکهنحوه به اشتراک گذاری شبکه adslاشتراك گذاشتن adsl در شبكهبه اشتراک گزاری اینترنت در شبکهfirewall براي اشتراك گذاري اينترنت در شبكهچگونگی به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکهطریقه به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکهطریقه به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه به وسیله سوئیچشير كردن adsl در شبكه داخليNafiseh taheriاشتراک گذاشتن اینترنت در شبکهطریقه به اشتراک گذاری اینترنت در شبکهچگنگي ورود به اينتر نت داخلياموزش به اشتراک گذاری اینترنت در شبکه چگونگی حک کردن سرور شبکه داخلی در شرکتطريقه اشتراك گذاشتن اينترنت adsl در شبكه

برچسب برای این موضوع