نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکلات عدیده در Sharepoint2010

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210

Icon13 مشکلات عدیده در Sharepoint2010

دوستان عزیز سلام
    مدتی هست که روی معقوله ی شیرپوینت کار میکنم اما متاسفانه به بنبست هایی خوردم که راه عبوری نتونستم براشون پیدا کنم اگر دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم فقط این نکته رو بگم بنده تمام پیشنیاز هایی گفته شده برای شیرپوینت رو رعایت کردم و اینستنس SQL رو هم تغییری ندادم.

1:سوال اول این که میشه روی شیرپوینت 2010 وب آفیس 2013 نصب و راه اندازی کرد یا خیر؟
    2: من کلا تو راه اندازی وب آفیس مشکل دارم و هیچ آموزش درست و درمونی پیدا نمیکنم سایت ماکروسافتم انقد سلوشن های مختلف گفته که آدم گیج میشه
    3:متاسفانه من نتونستم لایسنسی یا کی کدی برای وب آفیس 2010 پیدا کنم و خیلی از سایت هارو گشتم اون سایت هایی هم که ادعا میکردن نسخه ی کرکی دارن رو هم دانلود کردم ولی بازم موقع نصب پروداکت کی میخواد که من ندارم اگر کسی داره لطف کنه بذاره اینجا
    4:ارور راه اندازی موقع نصب در حالت سرور فارم که توی حالت استند الون نداره موقع کانفیگ بانک اطلاعاتی که میرسه اونجا که اسم دیتا بیس میپرسه و اونجا که یوزر و پسورد میخواد با این که فول پرمیشن رو دادم بهش ولی بازم پیغام زیر رو میده یه سری چیز سایتای خارجی دیدم که میگفت از داخل sql پروتکل ipv4 رو فعال کن و این پورتا رو بزن زفتم دیدم همش پیشفرض درسته ممنون از کلیه ی دوستان
    Cannot connect to database Master at SQL. The database might not exist or the user does not have the permission to connect it SharePoint2010

نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری aabbasi198
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز
    با سلام و احترام
    خوشحالم که شما هم به دوستداران SharePoint پیوستید.
    1. روی SharePoint Server 2010 نمیشه Office Web App 2013 نصب کرد. کلا زوش نصب Office Web App 2010 و 2013 کاملا متفاوت از هم هستند.
    2. نصب Office Web App 2013 یه مقدار سخته چون بعضی از مراحل نصب و راه اندازی رو می بایست با PowerShell انجام دهید ولی نصب Office Web App 2010 ساده ست و پس از نصب می بایست دوباره SharePoint 2010 Products Configuration Wizard رو اجرا کنید.
    3. Office Web App 2010 Serial : 7MXKC-26TBD-D6GJ6-GCGCK-4C9TF
    4. درباره این Error بنده یک چک لیست آماده کردم که می تونید با استفاده از اون ان شا الله مشکلتون برطرف بشه. مواردی که باعث این خطا میشن خیلی گسترده هستش.
    این چک لیست رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید.
    https://1drv.ms/b/s!AvthCWK0H-6WoSKhUEbMHG8uEXFp

maff21 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع