نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ایجاد گزارش برای هر کاربر در پرتال شیرپوینت

نام حقيقي: سارا پروانه

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ایجاد گزارش برای هر کاربر در پرتال شیرپوینت

با سلام
    من می خواهم روی کامپیوتر خودم با استفاده از report builder گزارشاتی رو ایجاد کنم و سپس در پرتالی که در شیرپوینت داریم ، publish کنم . اما سوالی که من دارم این است که ما در سازمان کاربران زیادی داریم که می خواهند بعد از login به پرتال وارد یک صفحه شخصی شده و گزارشاتی در ارتباط با فعالیتشان در سازمان داشته باشند. آنها باید پارامترهایی مثل تاریخ و غیره را انتخاب و سپس بر اساس account شان اطلاعات به آنها نمایش داده شود. چگونه می شود per user اطلاعاتی را نمایش داد . برای هر کاربر گزارش ها متفاوت باشد. آیا باید ابزار دیگری برای این کار استفاده کنم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری aabbasi198
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز
    با سلام و احترام
    همانطور که میدانید در نرم افزار Report Builder قابلیت ها و توابع بسیاری برای دریافت خروجی مناسب وجود دارد.
    در عین حال می توانید با کد های Visual Basic نیز توابع مورد نظر خود را وارد نرم افزار نمائید.
    یک راه حل ساده برای هدف مورد نظر شما بدین صورت است که:
    در لیست مورد نظر می توانید از ستون Created by استفاده نمائید و با استفاده از دستور IIF مقدار آن را با کاربر لاگین کرده مقایسه نمائید و خروجی مناسب را نمایش دهید.
    البته مورد فوق تنها یکی از راه حل ها و بعنوان سرنخ است که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، بفرمائید تا اطلاعات بیشتری خدمتتان ارائه گردد.
    با سپاس
    امیر عباسی

hosseinab سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع