نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سایت دو زبانه

نام حقيقي: reza

خواننده شناسه تصویری reza58
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

سایت دو زبانه

با سلام
    من یک سایت دو زبانه درست کردم. دو تا سوال دارم
    اول اینکه چطور میشه آدرس این دو سایت رو از هم جدا کرد یعنی می خوام کاربر همون ابتدا که وارد میشه ازش سوال بشه با کدوم زبان می خواد کار کنه؟
    دوم اینکه عنوان بعضی وب پارتها رو نمی شه به هر دو زبان داشت چطور میشه این مشکل رو حل کرد همینطور عناوین navigation رو وقتی عوض می کنم در هر دو زبان یکسان هست؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    شرمنده دیر جواب میدم!

الان دیدمش !

عرض شود خدمت شما که بحث سایت ِ دو یا چند زبانه چیز نسبتاً سخت و پیچیده ایه !
    نه فقط شیر پوینت بلکه تمامی پلتفرم های وبی این قضیه مشکل ایجاد میکنه !
    مثلاً شما هر کاری کنی ، یک سری کنترلرها رو نمیتونی برای زبان دوم عوض کنی
    یا اینکه اگر بخوای کاملِ کامل 2 زبانه کنی، کلی برات داستان و مشکل ایجاد میکنه
    معمولاً چیزی که میگن اینه که داشتن دو تا سایت مستقل در بعضی از موارد راحت تر از داشتن یک سایت دو زبونه ست

در مورد اینکه با هر اسمی بیایی بری توی یه زبان خاص فکر کنم نشدنیه برای اینکه زبان یه تنظیمیه که برای کار برانجام میشه. تیریپ این نیست که 2 تا URL متفاوت بده برات برای زبان عوض کردن
    البته همه اینا رو با برنامه نویسی کردن و حتی انجام یک سری دستکاری توی IIS و Virtual Directory ها میشه کرد ولی خب خیلی دردسر داره

حالا اگر میخوای یه مقدار از سیناریوت رو بگو
    اصلاً این سایت ها چه محتوا و Contentی دارن؟ قراره توش چیا قرار بگیره تا ببینیم میشه کاریش کرد یا نه .... !

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    ببينيد من چرا متوجه نميشم شما بعد از نصب Language pack بروي سرورتون با users كه لاگين كنيد از قسمت تنظيمات اكانتي كه لاگين كرده ايد
    Select display language ميتونيد زبان سايت انتخاب ويا تغيير دهيد

دوم اینکه عنوان بعضی وب پارتها رو نمی شه به هر دو زبان داشت چطور میشه این مشکل رو حل کرد همینطور عناوین navigation رو وقتی عوض می کنم در هر دو زبان یکسان هست؟
    ببينيد اگر Language Pack َما فارسي هست بستگي به قدرت فارسي ساز داره كه تا چند اندازه قوي كار كرده براي فارسي سازي مثلا شما با نصب يه فارسي ساز امكان داره در حالت فارسي SilverRight مربوط به سايت رو نداشته باشيد اين يه نمونه كوچيكه و بايد از سمت شركتي حل بشه كه فارسي ساز شما را پشتيباني ميكنه اوكي .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع