نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیمات outgoing email برای infopath

نام حقيقي: padina

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7

تنظیمات outgoing email برای infopath

سلام
    در سازمان ما برای فرم های infopath ،تنظیماتی برای outgoing email قرار گرفته که alert ها رو میفرسته، مشکل من اینجاست که می خوام template این ایمیل ها رو تغییر بدم که وقتی به mailbox ارسال میشه به طور مثال فقط فیلد های خاصی و یا فقط تغییر کرده ها رو نشون بده ،ولی نمی دونم چه جوری این کارو انجام بدم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام ، بعد ازانجام تنظیمات مربوط به outgoing داخل لیست که فکرمیکنم اینجا Form Library برای شما میباشد از قسمت Alert و Manage Alert تنظیمات را انجام میدهید Any thing ویا به ازای تغییرات ایمیل ارسال شود و حتما Smtp چک بفرمایید که پورت 25 به شما پاسخ دهد تنها نکته که این قضیه دارد همین میباشد telnet localhost 25 که به شما Reply 220 و Outgoing اوکی میباشد.

padina سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: padina

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7
    ممنون ولی من می تونم از شیرپوینت ایمیل ارسال کنم مشکل من اینه که می خوام فرمت ارسال این ایمل رو تغییر بدم یعنی مثلا این ها رو داخل یک جدول قرار بده و با اینکه اون فیلد هایی رو که تغییر کردنو رنگی نشون بده ،البتع فایل xml که تمپلیتش هست رو دیدم ولی چیزی که من دیدم این بود که توی ارسال ایمیل بعضی فیلد ها رو رنگی می کنه ولی نمی دونم چرا توی ایملم رنگی نیست؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام
    شما می توانید از data connection نوع submit و سپس as an email message استفاده کنید سپس این connection را بر روی button ارسال بگذارید و یک view برای آن بصورت دلخواه تنظیم کنید و در connection تنظیم کنین از این صفحه استفاده کند در هنگام ارسال میل صفحه دلخواه شما ارسال خواهد شد
    (در صفحه دلخواه خود تمیمی تغییرات مورد نیاز را اعمال نمایید)

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکلات infopath

تنظیمات ارسال ایمیل در شیرپوینت

برچسب برای این موضوع