نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مشکل اضافه کردن فایل به کتابخانه

z_m
    z_m آنلاین نیست.
    نام حقيقي: z_m

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    7

مشکل اضافه کردن فایل به کتابخانه

من به یک مشکلی برخورد کردم . کاربر ادمین سایتم پرمیشن full داره ولی وقتی می خوام به یکی از کتابخانه هام مطلب اضافه کنه پیغام میده که دسترسی کافی ندارید !
    تمام level ها رو هم چک کردم همه جا دسترسی فوله ....
    دیگه واقعا نمی دونم اشکال از کجاست
    البته این رو هم اضافه کنم که در لیست ها این مشکل رو ندارم و فقط تو کتابخانه ها بهم اجازه اضافه کردن مطلب نمیده !

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام ، شاید Permision ازtoplevel site همون Parent به Lists >Subsites اعمال میشه ولی برای Librarys این Permision محدود اعمال میشه از setting > library به قسمت Permision Library رفته و یکبار Stop inheriting Permission بفرمایید و مجددا پرمیشن بروی Library ست بفرمایید .

کلمات کلیدی در جستجوها:

اضافه کردن کتابخانه به پروتئوس

اضافه کردن library به پروتئوس

اضافه کردن کتابخانه به proteus

مشکل کتابخانه پروتئوس

کتابخانه پروتوساضافه کردن کتابخانه متلباضافه فایل به کتابخانه متلب 2008مشکل کتابخانه proteusافزودن کتابخانه به پروتیوسکتابخانه proteusنحوه اضافه کردن کتابخانه به پروتئوساضافه کردن به پروتئوسافزودن کتابخانه به پروتوساضافه کردن به کتابخانه پروتئوساضافه کردن کتابخانه به پروتوساضافه کردن کتابخانه به متلبمشکل نیامدن بخش کتابخانه در پروتئوسافزودن به کتابخانه پروتئوسکتابخانه کامل پروتوساضافه کردن در پروتئوساضافه کردن کتابخانه های جدید به پروتئوسنحوه اضافه کردن سنسور حرارتی به کتابخانه پروتیوساضافه کردن کتابخانه جدید به پروتوسنحوهی اضافه کردن کتابخانه به leditاضافه کردن library به protus

برچسب برای این موضوع