نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: آپلود پوشه به رکورد سنتر

نام حقيقي: سید علی هاشمی

خواننده
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    46

آپلود پوشه به رکورد سنتر

با سلام خدمت اساتید
    من یک رکورد سنتر در شرپونت 2010 ساخته ام زمانی که میخواهم فایلی را به رکورد لایبرری اپلود کنم اینکار برون مشکل انجام میشه اما
    زمانی که میخواهم کل یک پوشه که شامل 100 ها فایل میباشه اپلود کنم پوشه را قبول نمیکنه و باید حتما فایل باشه ایا راهی برای اپلود پوشه با محتویات ان هست؟
    تعداد فایلهایی که ما در سازمانمان میخواهیم اپلود کنیم زیاد است و نمیشه یکی یکی اپلود کرد
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام ،اولین نکته ای که باید تو آپلود به اون توجه کنید محدودیتی میباشد که برای آپلود فایلها وجوددارد برای هر Webapplication مقدار 50MB وجوددارد که

ازداخلCentral Administration >Webapplication داخل General Settings این محدودیت را تغییر می دهید .اما ازسمت رکورد سنتر راه حلی که مدنظرم هست

ایجاد configuration connection to record center که با تنظیمات این مورد داخل recordسنتر هراطلاعاتی را select بفرمایید send to میکنید به واسطه

کانکشنی که ایجاد کرده اید درمورد این کانکشن در شیرپوینت 2007 باید از CA >Web application >External Service >Record Center کانکشن add

می کردید ولی در 2010 بسیار متفاوت از قسمت CA>General Application Settings >External Services Connection >Configure send to connection

تنظیمات را انجام دهید

نام حقيقي: سید علی هاشمی

خواننده
    نوشته
    114
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    46
    با تشكر از استاد گرامی
    چون جمله بندی فارسی و انگلیسی سایت مشکل پیدا کرده فهمیدن راهنمایی شما کمی مشکله
    این "سند تو" که شما اشاره کردید از کجا به کجا هست ؟
    از ویندوز به رکود سنتر؟
    از خود شرپونیت به رکورد سنتر؟
    و این محدودیتی را که گفتید چطوری میشه برداشت
    لطفا کامل فارسی تایپ کنید تا من بیسواد متوجه بشم !!!!.
    با تشکر از خانم آریایی

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    سلام وخواهش میکنم ،جمله بندی فارسی وانگلیسی سایت مشکل ندارد شما Encoding Browser راتغییر دهید به UTF-8 مشکلتون حل میشود.

ازهرجایی داخل شیرپوینت مثلا Library که ایجاد کرده اید وفایلهای که آپلود کرده اید البته بعد از ایجاد تنظیمات بالا راست

کلیک بفرمایید و send to رامشاهده کنید Record Center که ایجاد کرده اید به این قسمت اضافه شده است یک مقاله

معرفی میکنم خیلی عالی توضیح داده اند درمورد محدودیت هم پست بالا را با ست کردن تنظیمات Browser یکبار دیگر مرور

بفرمایید .ایجاد Record Center و تنظیمات Configure send to connection

کلمات کلیدی در جستجوها:

آپلود پوشه

اپلود پوشه

آپلود پوشه برای وبلاگآپلودپوشهاپلودپوشهرکورد سنتر در شیرپوینت آپلود يك پوشه بامحتوياتشآپلود بوشهسایتی آپلود پوشهروش های آپلود کردن فولدر در شیر پوینت 2010رکورد سنترآپلود پوشه با محتویاتشآپلود يك پوشه با محتويات داخل آنآپلود یک ‍پوشه با محتویاتلایبرری در شیرپوینت ركورد سنتر

برچسب برای این موضوع