نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: infopath

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2

infopath

با سلام
    من یک فرم infopath دارم که اطلاعات هر کاربر را بر اساس ایجاد شده فیلتر کردم و کاربران اطلاعاتشان را وارد و ویرایش می کنند و در زمان ذخیره کردن کل اطلاعات را می بینند و می توانند اسم فایل را به یک اسم دیگر تغییر دهند و overwrite کنند چه راهی وجود داره که فقط بتونندفایل را با اسم قبلی ذخیره کنند ضمنا یکسری از فیلدهای drop down را can not be blank گذاشتم ولی کاربر خالی را انتخاب میکند و ذخیره می شه
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    برای مشکل دوم و بقیه موارد عجیب که شاهد مشاهده کنید updateهارو برای form server و wss بطور کامل نصب کنید که از بین خواهند رفت. برای اینکه نتونند اسم فایل رو تغییر بدند فیلد اون رو مخفی کنید داخل فرم و مقدار اون رو یه چیز یونیک مثلا نام پروژه یا اگه فقط برای یک نفر هست نام کسی که وارد میکنه و ... بگذارید. اگه خواستید اطلاعات بیشتر بدید راهنماییتون کنم

عضو عادی
    نوشته
    649
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    با تشکر
    اگر فرم را با infopath باز کنن save as دارن و این سناریو به هم می ریزه و با اسم دلخواه save میکنن و آیا می شه کاری کرد که فرم فقط در حالت browsing باز بشه و نتونن با infopath باز کنن (روی فایل مربوطه کلیک کردن در حالت brwosing باز بشه در حالت پیش فرض کلیک بکنین با infopath باز می شه)

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    از form option میتونی بگی که کدوم ویژگی ها نمایش داده بشه یا نشه. برو تیک save as رو پاک کن دیگه نمیبینن تحت browser. فرم رو browser enabled بکن بعدش داخل بایگانی فرم هم از advance برو بگو تحت کلاینت باز نشه و تحت browser باز بشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

infopath

برچسب برای این موضوع