نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: عدم بوت شدن روتر بورد951(بوق متوالي هر 1 دقيقه)

نام حقيقي: مهدي فرهنگ منش

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

عدم بوت شدن روتر بورد951(بوق متوالي هر 1 دقيقه)

سلام.
    من به يك مشكلي خوردم با دو روتر برد951......شرح مشكل اينطوريه كه من براي انجام يوزر منيج پكيج هاي ورژن 5.7 رو روي روتر برد با ورژن 6.3 (ورژن ها تقريبيه)نصب مي كنم.بعد از نصب downgrade رو ميرنم-بقيه تنظيمات مثل hotspot...radius و.. هم انجام ميدم.يوزر ها رو هم مي سازم و تموم ميشه.ولي....
    روتر بورد كه خاموش ميشه ديگه روشن نميشه.دوتا روتر برد951 عينا به همين مشكل خورده در فاصله يك روز

پس از روشن كردن دوباره هيچ چراغي (wlan كه حتما بايد روشن بشه) روشن نميشه-هر يك دقيقه بوق بوت زده ميشه و چراغ ether4 فقط برايه چند لحظه روشن ميشه-ضمن اينكه وقتي كابل متصل باشه دقيقا براي چند لحظه قبل از بوق، اتصال برقرار ميشه (كارت شبكه روتر برود رو ميشناسه) در غير اينصورت كارت شبكه روتر برد را شناسايي نمي كند-با netinstall هم چك كردم روتر برد را شناسايي نكرد

ممنون ميشم هرچه سريع تر راهنمايي كنيد.با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط m-farhang نمایش پست ها
    سلام.
    من به يك مشكلي خوردم با دو روتر برد951......شرح مشكل اينطوريه كه من براي انجام يوزر منيج پكيج هاي ورژن 5.7 رو روي روتر برد با ورژن 6.3 (ورژن ها تقريبيه)نصب مي كنم.بعد از نصب downgrade رو ميرنم-بقيه تنظيمات مثل hotspot...radius و.. هم انجام ميدم.يوزر ها رو هم مي سازم و تموم ميشه.ولي....
    روتر بورد كه خاموش ميشه ديگه روشن نميشه.دوتا روتر برد951 عينا به همين مشكل خورده در فاصله يك روز

پس از روشن كردن دوباره هيچ چراغي (wlan كه حتما بايد روشن بشه) روشن نميشه-هر يك دقيقه بوق بوت زده ميشه و چراغ ether4 فقط برايه چند لحظه روشن ميشه-ضمن اينكه وقتي كابل متصل باشه دقيقا براي چند لحظه قبل از بوق، اتصال برقرار ميشه (كارت شبكه روتر برود رو ميشناسه) در غير اينصورت كارت شبكه روتر برد را شناسايي نمي كند-با netinstall هم چك كردم روتر برد را شناسايي نكرد

ممنون ميشم هرچه سريع تر راهنمايي كنيد.با تشكر
    دوست عزیز از شواهد موجود فیریم ویر روتر آسیب دیده در نتیجه موقعی که میخواد بوت بشه به فایل های ناقص یا خراب برخورد میکنه و نمیتونه کامل بوت شه!
    برای حل این داستان یا باید ic فریم ویر رو دوباره پروگرام کنید به هر صورتی یا با درگاه های غیر مستقیم مثل درگاه های usb ,rs232 و... البته در صورت داشتن این در گاه ها در روتر برد

یا اگر همه ی راه های ارتباطی قطع هست باید ic رو دربیارید در صورت smd نبودن روی پرگرامر گذاشته مجدد پروگرام کنید
    اگر smd بود راهی نداره باید ic تعویض بشه

در ضمن شاید با ریست فکتوری دستی کار حل بشه!

alisc و m-farhang سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدي فرهنگ منش

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنون از جوابتون....ولی چرا باید فریم وریش مشکل دار بشه؟کجایه کار اشتباه بوده آیا؟همیشه همین کارو می کردم و مشکلی نداشته؟؟ واسه ریست هم اولین کاریه که انجام دادم...هم ریست...هم کول ریست...ولی هیچ فرقی نمیکنه....مشکل کار میخوام ببینم کجاست...چون دو تا روتر بورد به مشکل خورد...یکی دیگه هم از همین مدل داشتم که فقط مش کردم با اینا...اون سالمه...انگار فقط حالت اکسس پوینت داره اون

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط m-farhang نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون....ولی چرا باید فریم وریش مشکل دار بشه؟کجایه کار اشتباه بوده آیا؟همیشه همین کارو می کردم و مشکلی نداشته؟؟ واسه ریست هم اولین کاریه که انجام دادم...هم ریست...هم کول ریست...ولی هیچ فرقی نمیکنه....مشکل کار میخوام ببینم کجاست...چون دو تا روتر بورد به مشکل خورد...یکی دیگه هم از همین مدل داشتم که فقط مش کردم با اینا...اون سالمه...انگار فقط حالت اکسس پوینت داره اون
    دوست عزیز مشکلات بوت مربوط میشه به دو چیز
    یکی ic فریم ویر هست
    و یکی مشکل رم

معمولا دانگرید کار خطر ناکیه و ممکنه به دیوایس آسیب بزنه

شما اگر رم تست داری رمش رو دربیار یکی دیگه جایگزین کن یه چک بزن
    اگر نداری رم رو دربیار روتربرد رو روشن کن ببین رفتارش تغییر میکنه یا نه

بعد اسپری خشک بزن رم رو بذار مجدد چک کن

کلمات کلیدی در جستجوها:

میكروتیك مشكل بوق

برچسب برای این موضوع