نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نحوه مسدود کردن فیلتر شکن ها و پورت ها در Mikrotik

نام حقيقي: aa

خواننده شناسه تصویری shahein2
    نوشته
    437
    سپاسگزاری شده
    128
    سپاسگزاری کرده
    200

نحوه مسدود کردن فیلتر شکن ها و پورت ها در Mikrotik

سلام
    وقت دوستان به خیر
    سوالم رو در موضوع عرض کردم .
    بستن تمام فیلتر شکن ها و پورتهای اضافی مانند : سایفون ، فری گیت ، تور و ... و نیز پورتهای که برخی نرم افزار ها مثل TeamViwer از اون استتفاده می کنند .

من مطالب گروه رو خوندم و راستش به متوجه نشدم ، به این دلیل که اکثر کد گفتن و من دنیال راه حا با WinBox هستم .
    از طرفی روی مطالب بحث بود و تقریبا تمتم مطالب بسته شده بود .

اگر راهنمایی کنید ممنوم می شم .
    ضمنا این لینک رو پیدا کردم اما به کار من نی میاد اما صرفا جهت اطلاع دوستان گذاشتم و البته نظرتون در مورد اون قطع کد ویژه :
    ^.+(facebook.com).*$
    متوجه روش این دستور نشدم ، عجب بود برام !!!
    اینم سایت :
    How to Block Facebook on MikroTik | Science - Opposing Views

موضوعات مشابه:
    jalal_tct سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: اسماعیلی

عضو عادی
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    20
    شما دو راه پیش رو دارید یکی اینکه از پروتکل لایه هفت استفاده کنید و سایت و نرم افزار های مربوطه رو ببندید ( کدها نرم افزار یا سایت ها در اینترنت هست)
    راه دوم اینکه خودتون تنهایی یه سری تست انجام دهید به این صورت که نرم افزار یا سایت مربوطه را باز کنید قبل از اون در میکروتیک به قسمت tools >torch در قسمت src address آدرس آی پی خود رو بدید و تیک port و dst address رو بزنید و سپس start انوقت از هر نرم افزار یا به سایتی که مراجعه می کنید اینجا با پورتش براتون مشخص میشه

در این صورت می تونید آی پی مورد نظر یا پورت مورد نظر رو از firewall ببندید

نام حقيقي: aa

خواننده شناسه تصویری shahein2
    نوشته
    437
    سپاسگزاری شده
    128
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط boy67 نمایش پست ها
    شما دو راه پیش رو دارید یکی اینکه از پروتکل لایه هفت استفاده کنید و سایت و نرم افزار های مربوطه رو ببندید ( کدها نرم افزار یا سایت ها در اینترنت هست)
    سلام .
    نتونستم کد نرم فزارهای رو پبدا کنم . شاید درست درست سرچ نکردم یا .... .شما لیستی دارید ؟؟
    ضمنا اون لینک بالا و اون کد برای فیس بوک ، همین روش مد نظری هست که شما گفتید ؟؟

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط boy67 نمایش پست ها
    راه دوم اینکه خودتون تنهایی یه سری تست انجام دهید به این صورت که نرم افزار یا سایت مربوطه را باز کنید قبل از اون در میکروتیک به قسمت tools >torch در قسمت src address آدرس آی پی خود رو بدید و تیک port و dst address رو بزنید و سپس start انوقت از هر نرم افزار یا به سایتی که مراجعه می کنید اینجا با پورتش براتون مشخص میشه

در این صورت می تونید آی پی مورد نظر یا پورت مورد نظر رو از firewall ببندید
    من راستش کار کاردن با فایر وال رو هنوز یاد نگرفتم . هنوز در حال مطالعه هستم .
    براتون مقدوره ، مثلا بلاک کردن psiphon3 را به عنوان نمونه و براساس WinBox آموزش بدید ، تا من و دوستان هم بهره مند بشن ؟؟

از وقت و حوصله شما ممنونم .

کلمات کلیدی در جستجوها:

پورت ها

مسدود کردن فلیتر شکن ها

روش مسدود کردن سایفون

برچسب برای این موضوع