نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل در دیسکانت نشدن یوزر و پروفایل

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

مشکل در دیسکانت نشدن یوزر و پروفایل

با سلام
    من دو شبکه دارم در یکی بوسیله میکروتیک هات اسپات و در دیگری pppoe برای اتصال به اینترنت راهاندازی کردم که یوزرها را در یوزر منیجر ایجاد کردم . حالا به چند مشکل زیر برخوردم:
    --- شبکه هات اسپات :
    1- بعد از اتمام حجم تعیین شده برای کاربر بعد از اینکه کابر را reset counters میکنم دیگه کانکت نمیشه و پیفام profile not find میده در حالی که یوزر رو نگاه میکنم پروفایلش هست و فعاله اما این پیغام رو میده و باید پروفایل کاربر رو حذف و دوباره اضافه کنم
    2- بعد از اتمام حجم تعیین شده :
    الف :وقتی سایت جدید باز میکنم صفحه لاگین هات اسپات میاد یعنی حجم تمام شده اما در سایتی که در حال کار بودم صفحات دیگرش باز میشه و به هر صفحه ای بخام در آن سایت میتونم برم
    ب: بعد از اتمام حجم تعیین شده برای کاربر، فایلی که توسط دانلود منیجر در حال دانلود بود به دانلود خود تا آخر ادامه میده . یعنی اگر برای کاربر 5mb حجم تعیین کرده باشم و یک فایل 200mb در حال دانلود باشه بعذ از اتمام حجم تعیین شده به دانلود ادامه میده تا دانلو کامل فایل ( یعنی 200mb کامل )
    ج- موارد الف و ب همزمان نیز هستند یعنی هم به دانلود ادامه میده و هم در سایتی که در حال کار بودم صفحات دیگرش رو هم میتونم برم ولی سایت جدید باز نمیکنه و به صفحه لاگین میره
    ----- شبکه pppoe
    1- در شبکه ای که pppoe داره بعد بهد از اتمام حجم دیر دیسکانکت میشه یعنی مثلا من برای کاربر محدودیت 2mb تعیین کردم ولی کاربر بعد از دانلود 9 الی 12 مگابایت دیسکانت میشه
    چطوری می توان این مشکلات رو حل کرد ؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر