نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نصب میکروتیک روی vmware station

نام حقيقي: هوشنگ

عضو عادی شناسه تصویری hoshi
    نوشته
    351
    سپاسگزاری شده
    258
    سپاسگزاری کرده
    149

نصب میکروتیک روی vmware station

با سلام خدمت دوستان
    من میکروتیک رو vmware نصب کردم ولی نمی تونم با هاش ارتباط داسته باشم.کانفیگ شبکه vmware به روش زیره:
    دو تا eth رو به حالت bridge انتخاب کردم.که یکی رو گذاشتم رو کارت شبکه کامپیوتر اصلی.
    الان وقتی میرم تو میکروتیک به eth1 ای پی 192.168.88.1 هم میده.ولی از طریق winbox نمی تونم با هاش ار تباط داشته باشم. یعنی اصلا پیداش نمی کنه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سیروس

عضو عادی
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    10
    اینترفیس دوم در RouterOS رو به صورت host-only بزار. اگه بتونی بهش تلنت کنی و خودت یک آی پی رو اینترفیس اول ست کنی که در دامنه ای پی کارت شبکه سیستم میزبان هم باشه که چه بهتر حتما می‌بینیش.

hoshi سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب میکروتیک روی vmware

نصب میکروتیک روی vmware اینترنتکانفیگ میکروتیک روی vmwareکانفیگ میکروتیک vmwareطریقه نصب winboxکانفیگ میکروتیک در vmwareکانفیگ میکروتیک نصب میکروتیک بر روی vmwareروش نصب میکروتیک روی vmwareاینترنت روی میکروتیک نصب شده روی vmwareمیکروتیک vmwareنصب میکروتیک در vmwareطریقه نصب osمیکروتیک روی vmwareنصب os میکروتیک بر روی pcاینترفیس های router osنصب سیستم عامل میکروتیک رئی vmwareچگونگی نصب میکروتیک با vmwareمیکروتیک برای نصب بر روی vmwareاموزش نصب میتروتیک با vmware و winboxنصب os میکروتیک از روینصب mikrotik در vmware و کانفیگ کردن آنآموزش تصویری کانفیگ میکروتیک vmآموزش نصب ميكروتيك روي vmکانفیک میکروتیک در Vm نحوه فعال کردن winboxدر vmware

برچسب برای این موضوع