نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: سرعت پایین LAN

نام حقيقي: علیرضا صیقلانی

عضو عادی
    نوشته
    211
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    14

سرعت پایین LAN

سلام دوستان

من از یک روتر میکروتیک 433 استفاده می کنم. هنوز در جداسازی سرعت اینترنت از لن مشکل دارم. در حال حاضر مشکل اصلیم اینه که چرا ارتباط کامپیوترهای داخل LAN پایینه. مثلا وقتی میخوام از یک کامپیوتر که بصورت وایرلس به روتر وصله یک فایل رو به یک فایل سرور که اون هم داخل شبکه هست انتقال بدم سرعت ارسال به بیشتر از 1MB نمیرسه. البته وقتی کامپیوتر با کابل به شبکه وصل باشه این سرعت به 12MB میرسه. معمولا باید سرعت انتقال روی چند باشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط seighalan : 2012-03-11 در ساعت 10:05 AM

نام حقيقي: علیرضا صیقلانی

عضو عادی
    نوشته
    211
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    14
    کسی راهنمایی نمی کنه؟‌

کلمات کلیدی در جستجوها:

پایین بودن سرعت شبکه lan

پایین بودن سرعت انتقال داده در وایرلس

سرعت پایین در شبکه

سرعت پایین Lan

مشکل سرعت ارتباط lanکم بودن سرعت میکروتیکمشکل سرعت پایین lan اینترنتمشکل سرعت پایین انتقال با کابل لنپايين بودن سرعت شبكه داخليسرعت پایین انتقال فایل lanپایین بودن سرعت میکروتیکمشکل پایین بودن شبکه داخلی وایرلسپايين بودن سرعت ارتباط با شبكه site:forum.persiannetworks.comپايين بودن سرعت با ميكروتيكسرعت انتقال lanچرا سرعت شبکه lan پایینهچرا سرعت کامپیوترهای واقع در شبکه lan پایینهسرعت انتقال لنسرعن پایین lanسرعت ارتباط کم با میکروتیکپایین بودن سرعت شبکه داخلی با روتر میکروتیکسرعت پایین اینترنت با میکروتیک پایین بودن سرعت ارنباط لنپایین بودن سرعت انتقال lanچرا سرعت لن پایینه

برچسب برای این موضوع