نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در ساخت یوزر در یوزر منیجر ، از طریق دستورات ترمینال

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120

مشکل در ساخت یوزر در یوزر منیجر ، از طریق دستورات ترمینال

با سلام به اساتید و دوستان عزیز.

من میخوام از طریق دستورات محیط ترمینال ، تعداد زیادی یوزر به یوزر منیجر اضافه کنم.حالا وقتی دستور ساخت یوزر در یوزر منیجر رو میزنم ، تنها مشکلی که وجود داره ، اینه که هیچ کدوم از پروفایل ها و لیمیت هایی که در یوزر منیجر تعریف کردیم رو نمیتونیم به اون یوزر ها نسبت بدیم.یعنی من که دستوری براش ندیدم.قاعدتا سخت هم هست اگر بخوای بری تک تک برای مثلا 300 تا کاربر ، به صورت دستی ، پروفایلهاشون رو از داخل یوزرمنیجر مشخص کنی.آیا راهی برای این مشکل وجود داره؟
    در ضمن من از RouterOS v5.11 استفاده میکنم.ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    با کمک یکی از دوستان یک انجمن دیگه (واسه اینکه تبلیغ نشه اسم نمیبرم) به حواب رسیدم.حالا جواب رو اینجا میزارم اگر کسی به همچین مشکلی خورد بتونه مشکلش رو حل کنه.خلاصه اش اینه که با copy-from حل میشه.

http://forum.mikrotik.com/viewtopic....=51803#p266872

ITFARS سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

یوزر منیجر میکروتیک

ساخت یوزر در میکروتیک

ایجاد یوزر در میکروتیک

دستورات در محیط میکروتیک

ایجاد یوززربا یوزرمنیجر میکروتیکدستورات محیط ترمینالساخت یوزر MIKROTIKدرست کردن یوزر در شبکهmikrotik یوزر منیجرمشکلات لیمیت یوزر در شبکهساخت یوزر در داخل یوزر لیمیتتمامی دستورات در محیط میکروتیکدستورات در محیط اصلی میکروتیکmikrotik یوزر منیجمنتیوزر منیجرساخت تعداد زیادی سوزر در یوزر منیجردرست کردن تعداد زیادی یوزر در یوزر منیجردستور ايجاد يوزر در ميكروتيكنمایش یوزرمنیجر میکروتیک persiannetworks.comایجاد یوزر ترمینالیمشکل یوزرمنجر mikrotikکپی کردن یوزر ها داخل یوزرمنیجردرست کردن یوزر با دستوراتساختن یوزر در میکروتیکاضافه کردن یوزر در یوزر منیجر میکروتیک

برچسب برای این موضوع