نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mrkh
  • 1 توسط DaNi_84

موضوع: load balancing در میکروتیک

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136

load balancing در میکروتیک

سلام به همه دوستان
    من یه مدت غایب جمع بودم چون کلا از این کار زده بودم اما الان دوباره برگشتم تو کار نت ( نمک زیاد داشت نمک گیر کرد منو )
    شاید سوالاتم تکراری باشه اما هر چی تو سایت گشتم جواب درستی پیدا نکردم الان چند تا سوال دارم از دوستان خواهش دارم راهنمایی کنند .
    من روتر 1100 میکروتیک دارم که الان داره pppoe به کاربران وایرلس میده و نرم افزار سیب اکانتیگ هست اینترنت حال حاضر یک مگ از مخابرات .
    بعد از اینکه مخابرات رو حذف کردم حالا من میخوام اینکار رو بکنم
    1- وایرلس 1 مگ که به صورت pppoe کانکت میشه بگیرم
    2- adsl یک مگ که بازم با pppoe کانکت میشه بگیرم
    3- ایا میکروتیک 1100 میتونه همزمان به دوتای بالا pppoe بزنه ؟
    4- اگر بتونه همزمان وصل بشه ایا بالانس خوبی میده و کلا پهنای باند رو ادغام میکنه یا اینکه از الگوریتم خاصی پیروی میکنه ؟؟
    5- ایا به نظر شما بهتره از میکروتیک برای بالانس استفاده کنم یا اینکه روتر دیگه بخرم که دوتا رو یکی کنه و بعد بفرستم تو 1100 ؟؟
    دوستان عزیز هم اکنون منتظر یاری سفیدتان هستم چون جدیدا با کلمه گرین بعضیا مشکل دارن نمیشه نوشت چون سایت رو به خاطرش فیل میکنن
    ممنون از همه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدرضا خادمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری mrkh
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    10
    مورد اول دوم که هیچی اصلا سوالی نیست
    3 - اره میتونه ولی اگه مشکل داشتی خود دیدی نتونستی میتونی oخود مودم رو pppoe تنظیم کنی مثلا
    4 - الگوریتم هاش توی موارد مختلف متفاوته - یه خورده تو همین سرچ کنی راحت در مورد مساءلش در میاری
    5- با همین میکروتیکت اگه لود زیادی روی سی پی یو نداری میتونی کارتو انجام بدی از peplink هم میتونی استفاده کنی چون مخصوص لود بالانسینگ درست شده

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    بله میتونید
    راحتترین راه اینه که توی دیفالت روتتون دوتا Gateway بدید البته راههای دیگری هم داره

shie سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

Load balancing در میکروتیک

نرم افزار load balancer

load balancing میکروتیک

کانفیگ load balancing جمع دو پهنای باند

نرم افزار Load Balancingمیکروتیک load balancingload balancingاکانتیگ برای میکروتیکروش loadbalancing در میکروتیک loadbalancing میکروتیکload balancing با میکروتیکتنظیمات load balance در روتر میکروتیکتنظیم نرم افزار load balancerاکانتیگ در میکروتیکراه اندازی load balancing با میکروتیکLoad Balancingنرم افزارا load balancingدر مورد load balanceload balancing در ميكروتيكload balancing in میکروتیکload balancing نرم افزارنرم افزار جهت load balancingنرم افزار اکانتیگ با استفاده از روتربرنامه سیب میکروتیکآیا میکروتیک loadbalancing دارد؟

برچسب برای این موضوع