نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 13سپاس
  • 6 توسط silas
  • 1 توسط arminit
  • 6 توسط silas

موضوع: دانلود کتاب ها و اسلایدهای EC-Council

نام حقيقي: Mohsen.A

عضو عادی شناسه تصویری silas
    نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67

دانلود کتاب ها و اسلایدهای EC-Council

سلام به همه دوستان عزیز

همانطوریکه می دونید شرکت EC-Council یکی از معتبرترین مراکز برگزاری دوره های امنیت شبکه هست. رایج ترین دوره های آن عبارتند از: CEH، CHFI، ECSA و ... .
    مدتی بود که به دنبال منابعی برای آنها می گشتم البته برای CEH تمام منابع رو داشتم و لی برای بقیه نه. بالاخره تونستم کتاب رسمی CHFI و اسلایدهای مربوطه و نیز اسلایدهای ECSA رو گیر بیارم که آپلود می کنم تا اگر کسی نیز نیاز داشت بتونه استفاده کنه. البته برای ECSA گویا کتاب رسمی وجود ندارد.
    کتاب رسمی CEH:
    CEH_OFFI.PDF - 4shared.com - document sharing - download
    کتاب رسمی CHFI:
    Computer Hacking Forensic Investigator(CHFI).pdf - 4shared.com - document sharing - download
    اسلایدهای CHFI:
    The Official CHFI Study Guide Exam 312-49 2007 - Syngress.pdf - 4shared.com - document sharing - download
    اسلایدهای ECSA:
    Ec Council-Ecsa-LpV 4.0.pdf - 4shared.com - document sharing - download

موضوعات مشابه:
    mzbcracker، richman، th95 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Arman Dinarvand

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام و خسته نباشید ممنون بابت کتاب ها
    ولی فکر نمیکنید انجمن امنیت شبکه مناسب تر باشه
    بنده فکر میکنم اینجا مناسب این تاپیک نبود!!!

sanazjlo سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67
    نقل قول نوشته اصلی توسط arminit نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید ممنون بابت کتاب ها
    ولی فکر نمیکنید انجمن امنیت شبکه مناسب تر باشه
    بنده فکر میکنم اینجا مناسب این تاپیک نبود!!!
    دوست عزیز، دوره CEH (هک قانونمند) شامل مفاهیم اولیه امنیت و هک است که هر مدیر شبکه ای باید با آنها آشنا باشد و دوره عملی هک نیست. مثلا باید مدیران شبکه ها در مورد مفاهیم buffer overflow، DNS spoofing و ... روشهای اولیه مقابله با آنها را بدانند وگرنه ..... .

یا دوره CHFI در مورد ابزارهایی است که باید مدیران شبکه ها باید نصب کنند تا بتوانند حملات را شناسایی کنند و یا لاگ گیری خوبی از اتفاقات شبکه را داشته باشند

همچنین دوره ECSA هم در مورد امن سازی شبکه بصورت حرفه ای تر برای مقابله با هک است .

به نظر شما کدام یک از بحث ها با قوانین یا محتوای انجمن سازگار نیست؟ آیا آشنایی با مفاهیم هک و روش های اولیه برای جلوگیری ازآن بد است؟ یا جاش اینجا نیست؟ پس کجا باید گفته شه؟

به هر حال من فکر کردم که شاید به درد بقیه بخوره چون من مخصوصا خیلی به دنبال ECSA گشتم تا پیداش کردم.
    در ضمن من کل کتاب CEH رو ترجمه کردم و نکات دیگری که در کلاس ها یاد گرفتم رو هم بهش اضافه کردم و چیزی در حدود 400 صفحه آماده کردم که می خواستم تا دو هفته دیگه اینجا بگذارم چون فکر می کردم شاید آشنایی با مباحث اولیه امنیت برای بقیه هم مفید باشه. که با این اوصاف که شما به این فایل ها گیر می دید به اون که فارسی هست و مطالب بیشتری داره که دیگه ....

باز اگر مدیران محترم فکر می کنند که جایگاه این مطلب در اینجا نیست یا اگر گفته نشه بهتره، می تونند پست رو پاک کنند.

با عرض معذرت

ویرایش توسط silas : 2011-05-30 در ساعت 05:42 PM

نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67
    با سلام

مدرک LPT) Licensed Penetration Tester) یک تحول در مدارک وابسته به امنیت میباشد که با استاندارد سازی دانش های پایه ای برای تست حرفه ای نفوذها با استفاده بهترین آموزش ها می باشد. هدف از کسب این مدرک تضمین دانش و مهارتهای متخصصان دراستفاده از کدهای قانونی و آگاهی از تمامی شرایط مورد نیاز یک سازمان می باشد. برای کسب این مدرک باید مراحل زیر را طی کنید

در واقع، اگر کسی مدارک CEH و ECSA را داشته باشد و نیز دو سال سابقه کار در زمینه امنیت داشته باشد این مدرک به او اعطا می شود و برای اخذ این مدرک، آزمونی وجود ندارد. پس از کسب این مدرک، شما قادر به آنالیز وضعیت امنیت شبکه سازمان های کوچک و بزرگ و انجام تست نفوذ هستید

من خیلی دنبال این کتاب (اسلایدها) گشتم چون این کتاب تنها به افرادی داده می شود که مدرک ECSA را داشته باشند و پس از مکاتبه با EC-Council در اختیار شخص قرار می گیرد. به هر حال، پس از کش و قوس فراوان گیر آوردم آپلود کردم تا اگر کسی از دوستان به این مباحث علاقمند باشه، بتونه ازش استفاده کنه. این کتاب 2020 صفحه دارد و حجم آن هم 80 مگابایت است

برای دانلود کتاب مربوط به این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید:
    Ec Council - Ecsa-Lp Training V 4.0.pdf - 4shared.com - document sharing - download

ویرایش توسط silas : 2011-06-09 در ساعت 07:50 AM
    mzbcracker، th95، davodshari و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط silas نمایش پست ها
    با سلام

مدرک LPT) Licensed Penetration Tester) یک تحول در مدارک وابسته به امنیت میباشد که با استاندارد سازی دانش های پایه ای برای تست حرفه ای نفوذها با استفاده بهترین آموزش ها می باشد. هدف از کسب این مدرک تضمین دانش و مهارتهای متخصصان دراستفاده از کدهای قانونی و آگاهی از تمامی شرایط مورد نیاز یک سازمان می باشد. برای کسب این مدرک باید مراحل زیر را طی کنید

در واقع، اگر کسی مدارک CEH و ECSA را داشته باشد و نیز دو سال سابقه کار در زمینه امنیت داشته باشد این مدرک به او اعطا می شود و برای اخذ این مدرک، آزمونی وجود ندارد. پس از کسب این مدرک، شما قادر به آنالیز وضعیت امنیت شبکه سازمان های کوچک و بزرگ و انجام تست نفوذ هستید

من خیلی دنبال این کتاب (اسلایدها) گشتم چون این کتاب تنها به افرادی داده می شود که مدرک ECSA را داشته باشند و پس از مکاتبه با EC-Council در اختیار شخص قرار می گیرد. به هر حال، پس از کش و قوس فراوان گیر آوردم آپلود کردم تا اگر کسی از دوستان به این مباحث علاقمند باشه، بتونه ازش استفاده کنه. این کتاب 2020 صفحه دارد و حجم آن هم 80 مگابایت است

برای دانلود کتاب مربوط به این دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید:
    Ec Council - Ecsa-Lp Training V 4.0.pdf - 4shared.com - document sharing - download
    با تشکر محسن جان...ممنون اسلایدها و کتابهای بسیار خوبی بود...موفق و موید باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود کتاب chfi

دانلود chfi

دانلود کتاب isms

دانلود ecsa

دانلود آموزش chfi

کتاب ecsa

دانلود کتابی در زمینه شورای امنیت

ecsa دانلود

كتاب ecsa

دانلود کتاب ceh دانلود کتاب فارسی chfiec council - ecsa-lp training v 4.0.pdfجزوه آموزشی ismsدانلود كتاب chfiاسلایدهای cehدانلود اسلاید امنیت شبکهec-council فارسیدانلود رایگان کتاب chfiدانلود کتاب ecsaEC Council دانلودec councilpdf: chfi فارسیدانلود آموزش ecsaدانلود کتاب آموزش CHFIدانلود ec council

برچسب برای این موضوع