نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط miskoolak
  • 1 توسط mmj
  • 1 توسط miskoolak
  • 1 توسط miskoolak

موضوع: Backup Server File Sharing

نام حقيقي: M3HDI P3NDAR

عضو غیر فعال
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    18

Backup Server File Sharing

سلام بر اساتيد...
    راهنمائي كه از شما دوستان ميخواهم براي من بسيار مهم مي باشدو پيشاپيش از كمك و هم فكري شما دوستان عزيز تشكر ميكنم.(اگر اينبار هم به درخواست من پاسخي داده نشود حتما به آقا كوروش ميگم كه نام كاربري من رو عوض كنندچون تنها حدسي كه ميشه زد اينه!)به هر حال...
    من يك سرور File Sharing دارم با 200 كاربر با(Windows Server 2003 (Sp2 و ترافيك بسيار بالاي آن و همچنين ضعيف بودن سرور من رو نگران كرده گر چه به فكر خريد سرور نيز هستم .
    1.پيشنهاد شما براي خريد يك سرور با 200 كاربر و حجم اطلاعات حدود 1Tb چيست ؟ (backbone شبكه بر روي Cat5 مي باشد)
    2.نر افزاري براي Backup گيري روي Windpws 2003 Server پيشنهاد مي كنيد چيست ؟ ( اين نرم افزار بتواند با تنظيم به صورت اتومات در شب عمل Backup گيري را از پارتيشن مور نظر بر روي Server گرفته و بر روي client كه تنظيم مي شود منتقل كند يا در صورت عدم اين امكان (عدم انتقال Backup از روي شبكه) بر روي خود سرور عمليات Backup گيري را انجام دهد.
    اصلا ببينيد ممكنه دليلي نباشه هر روز از مثلا از 500 Gb اطلاعات Backup گيري كند , و منتقل كند در اين صورت راهكار چيست ؟

موضوعات مشابه:

خواننده شناسه تصویری miskoolak
    نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    21
    در مورد سرور که hp بگیر که اگه سوییچت هم سیسکو باشه یتونی با توجه به حجم بالای ترافیک روش etherchannel بکنیش .
    EtherChannel Between a Cisco Catalyst Switch That Runs Cisco IOS and a Workstation or Server Configuration Example - Cisco Systems

در مورد نرم افزار هم Acronis گزینه خوبیه هم scadule task میتونی تعریف کنی هم دیتا رو میتونه از طریق Share Folder ویا ftp تحت شبکه منتقل کنه هم اینکه امکان backup گیری بصورت Full - difrential -incremental رو داره که نیازی به اینکه هر شب کل دیتا رو Back-up بگیره نداره .

ravvany سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    18

?Version

نقل قول نوشته اصلی توسط miskoolak نمایش پست ها
    در مورد سرور که hp بگیر که اگه سوییچت هم سیسکو باشه یتونی با توجه به حجم بالای ترافیک روش etherchannel بکنیش .
    EtherChannel Between a Cisco Catalyst Switch That Runs Cisco IOS and a Workstation or Server Configuration Example - Cisco Systems

در مورد نرم افزار هم Acronis گزینه خوبیه هم scadule task میتونی تعریف کنی هم دیتا رو میتونه از طریق Share Folder ویا ftp تحت شبکه منتقل کنه هم اینکه امکان backup گیری بصورت Full - difrential -incremental رو داره که نیازی به اینکه هر شب کل دیتا رو Back-up بگیره نداره .
    ّبا سپاس از توجه شما دوست و استاد عزيز...
    Version يا نسخه اي كه من بايد استفاده كنم در Acronis چيست ؟ (اگر امكان داره لينك دانلود رو محبت كنيد)
    difrential -incrementa در مورد اين دو گزينه هم براي من بيشتر توضيح بديد.
    متشكرم/

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    أوست عزیز در مورد acronis که بهتون پیشنهاد می کنم به جای دانلود کردن، 1500 تومن بدید و یک سی دی بگیرید و راحت نصب کنید.
    در مورد انواع پشتیبان هم :
    1- نرمال : از تمام فایل ها کپی تهیه می کند.
    2- difrential : در هر بار تهیه پشتیبان، فقط از فایل هایی کپی می گیرد ، که از آخرین پشتیبان نرمال تغییر کرده اند.
    3- -incremental :در هر بار تهیه پشتیبان، فقط از فایل هایی کپی می گیرد ، که از آخرین پشتیبان incremental تغییر کرده اند.

نوع 1 که کاملا گویا است. نوع 2 نسبت به 1 حجم کمتری داره. نوع 3 از نوع 2 هم کمتر فضا می گیرد.

نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    21
    جناب محمد خان توضیح کاملی در باره انواع مختلف Backup ارائه کردند .
    این هم لینک دانلود نسخه enterprise
    4shared.com - online file sharing and storage - download Acronis True Image v9.1 Enterprise Server Universal Restore.rar

نام حقيقي: SPSDEV

عضو عادی
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوست عزیز واسه ما که میخوام از دیتابیس هم پشتیبان بگیریم پی پیشنهاد میکنه . پلسک نصبه اما سر بک آپ و restore خیلی اذیت میکنه .

عضو غیر فعال
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    18

Acronis Enterprise

نقل قول نوشته اصلی توسط miskoolak نمایش پست ها
    جناب محمد خان توضیح کاملی در باره انواع مختلف Backup ارائه کردند .
    این هم لینک دانلود نسخه enterprise
    4shared.com - online file sharing and storage - download Acronis True Image v9.1 Enterprise Server Universal Restore.rar
    دوست عزيز اين نرم افزاري كه لطف كرديد و پيشنهاد داديد خود Acronis هست ؟ در غير اين صورت راهنمائي بفرمائيد.متشكرم.

نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    21
    لینک دانلود خود نرم افزار Acronis که در بارش صحبت کردیم هست .

Acronis برای شما یک image از درایوتون میگیره براش اهمیت نداره چه سروسهایی نصب هست و یا چه نرم افزارهایی دارین !

کلمات کلیدی در جستجوها:

3

incremental چیست

incremental backup چیست

file server چیست

چیست؟Backup server

incremental چیست؟

back up server چیست

incremintal چیست

backup server چيست؟

http://forum.persiannetworks.com/f89/t22934.html

incrementalچیست

file server چیست؟

backup server چیست

پشتیبان گیری از سرور hp

backup server چیست؟

file severچیست؟

4

image acronis back up چگونه است

ACRONIS ENTERPRISE SERVER دانلود backup incremental چیست ؟backup incremental چیست؟Partial backups چیستbackup server چیست ؟acronis چیست؟acronis تحت شبکه

برچسب برای این موضوع