نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: رول نوشتن در TMG

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96

رول نوشتن در TMG

سلام به همه

مختصر عرض می کنم !

فرض کنید :

ماشبکه ای داریم که بین وب سرور و TMG یه روتر وجود داره (یکی از بازوهای روتر و TMG در یک رنج هستند و اون یکی بازوی روتر رنج سرور هست) .

این یکی دست TMG هم فرض کنید به WIMIAX کانکت هست و داره Ip میگیره(از مبین نت) .

حالا من می خوام کاری کنم که کلاینت های بستر اینترنت یا همون وایمکس بتونند وب سرور رو ببینند .

یعنی کلاینتی که در رنج خودش هست ، می خواد بیاد برسه به وبی که روی وب سرور شرکت با آدرس 100.200.150.108:8080 هست رو ببینه که خوب معلومه باید دست پابلیک TMG که در اینترنت هست رو برواز کنه و اون هم باقی کار ها رو انجام بده .

حالا من باید چه طول هایی روی TMG بنویسم ؟ رفتم استاتیک روت ها رو نوشتم روی TMG و router . داخل خود TMG هم یک Listener ساختم که از دست پابلیک به درخواست های http گوش میده و یک web publish انجام دادم که با شرایط زیر:

porotocol : http
    from: external
    to: internal
    port redirection: 8080
    host address: 100.200.150.108

ولی کار نمی کنه . واقعیت اینه که حی تا خود TMG ]م نمیتونه سایت رو ببینه !!! ولی وقت Test rule رو میزنم ok میده !!

ضمنا می خواستم این قضیه رو روی name resulotion هم اوکی کنم که یه رول هم اینطوری نوشتم

protocpl : dns server
    from : local host
    to: internal
    و TMG رو dns client سروری در داخل شبکه قرار دادم و این تقریبا کار می کنه ! یعنی وقتی با nslookup چیزی از dns می پرسم بعد از دو تا timed out آدرس رکورد مد نظر رو بر می گردونه .

نام حقيقي: سعید ثائبی

عضو عادی شناسه تصویری ssvp
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    64
    سپاسگزاری کرده
    18
    سلام

ایا روی مودم وایمکستون هم پورت فورواردینگ رو فعال کردین ؟
    استفاده کنید Non web server publish از
    Publishing an RDP server
    مثالش برا 3389 شماواسه 8080 استفاده کن
    ولی کار نمی کنه . واقعیت اینه که حی تا خود TMG ]م نمیتونه سایت رو ببینه !!! ولی وقت Test rule رو میزنم ok میده !!
    تعریف کردید؟ internal به local host اکسس رول از سمته
    اگه میخواید به عنوان مثال کامپیوتر نیم وب سرورتون در اینترنت رجیستر بشه تا اونجایی که من میدونم دوراه دارید
    یا یک هاست رجیستر کنید که هزینه داره راه دومش اینه که در لوکال کشه کلاینت یه رکورد اضافه بشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

پورت فورواردینگ در TMG

نوشتن رول در tmg

رول های tmg

تعریف پورت فورواردینگ در tmg

نوشتن rull در tmg

dns server و tmg

پورت فورواردینگ وایمکس rdp

رول tmg در سرور

نوشتن rule در tmg

tmg roll چی

تعریف یک آدرس به عنوان آدرس محلی tmg