نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط hashemie
  • 1 توسط ehsan653

موضوع: تجمیع پهنای باند دو ورودی و توزیع آن بر روی شبکه داخلی

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

تجمیع پهنای باند دو ورودی و توزیع آن بر روی شبکه داخلی

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    شما در بخش Microsoft ISA Server / TMG این سوال را مطرح فرموده اید .
    این کار توسط ISA قابل انجام نیست و
    این کار توسط TMG قابل انجام است .
    پس از نصب و راه اندازی اصولی ،در انجمن و اینترنت جستجو کنید . و در صورت بروز مشکل در این مکان ادامه دهید .

نام حقيقي: reza shiralizadeh

خواننده
    نوشته
    132
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    54
    با یک سری تجهیزات هست که به صورت اتوماتیک این کار ه را انجام میدهد (load balancer)

نام حقيقي: sayyed hassan hashemi

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    اما تا اونجا كه من با تي ام جي كار كردم تجميع دو پهناي باند رو انجام نميده بلكه ريكوئستها رو دو قسمت ميكنه و به نسبتي كه شما بگيد ميفرسته به كانكشنهايي كه داريد.
    اگر دوستان راه ديگه اي سراغ دارند يا من اشتباه رفته ام توضيح بدن.
    خلاصه اينكه تنظيمات از بخش isp reduncery (اگه املاش رو درست نوشته باشم) انجام ميشه

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashemie نمایش پست ها
    اما تا اونجا كه من با تي ام جي كار كردم تجميع دو پهناي باند رو انجام نميده بلكه ريكوئستها رو دو قسمت ميكنه و به نسبتي كه شما بگيد ميفرسته به كانكشنهايي كه داريد.
    خوب اونوقت اسم این کار چیه ؟؟؟؟
    شمامنظورتوناز تجمیع پهنای باند چیه ؟؟؟
    این همون تجمیع پهنای باند هستش از اونطرف قضیه و از دید فایروال Load Balancing

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری wawinfo
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    91
    سپاسگزاری کرده
    30
    Micronet-Multi-WAN Security Gateway / SP891
    این محصول مایکرونت رو هم چک کن : SP891 Multi-WAN Security Gateway

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    با تشکر از همه دوستان. منظور از تجمیع پهنای باند اینه که مثلا دو خط 256 به دو تا کارت شبکه وصل بشن و مجموع آنها یعنی 512 روی یک کارت شبکه دیگر (lan) به شبکه داخلی ارسال گردد. لطفا اگر با TMG امکان پذیر است بیشتر توضیح دهید.

نام حقيقي: sayyed hassan hashemi

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadnew نمایش پست ها
    با تشکر از همه دوستان. منظور از تجمیع پهنای باند اینه که مثلا دو خط 256 به دو تا کارت شبکه وصل بشن و مجموع آنها یعنی 512 روی یک کارت شبکه دیگر (lan) به شبکه داخلی ارسال گردد. لطفا اگر با TMG امکان پذیر است بیشتر توضیح دهید.
    منم چون گرفتم منظور دوستمون اينه گفتم تجميع انجام نميده يعني شما بذاري دانلود سرعت رو 512 نشون نميده بلكه همون 256 هستش ولي اگر 20 ا كاربر داشته باشي و 50 50 تقسيم كني هر 10 تا يه اينترنت 256 دارن.

ehsan653 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    چون قبلا برای همین مسئله مجبور شدم کمی تحقیق کردم گفتم بدنباشه نتیجه رو برای شما هم بنویسم
    برای رسیدن به پهنای باند بالاتر باید در همه مسیر تا مقصد پهنا بیشتر یا لااقل به اندازه مقصد و مبدا باشه و همه ابزار هایی که برای لود بالانسینگ استفاده میشن همونطور که از اسمش مشخصه فقط ترافیک رو روی خطوط بالانس میکنن و یرعت ارتباط شما در یک کانکشن تفاوتی نخواهد کرد فقط تعداد کانکشن بیشتری با حفظ همون سرعت میتونید داشته باشید .
    در این زمینه هم خود ویندوز سرور ،کریو به عنوان نرم افزار و انواع و اقسام سخت افزار ها از شرکت های مختلف وجود داره که میتونه کمکتون کنه اما در همه اونها این مسئله مشترکه.

shahram_si سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan653 نمایش پست ها
    سلام
    چون قبلا برای همین مسئله مجبور شدم کمی تحقیق کردم گفتم بدنباشه نتیجه رو برای شما هم بنویسم
    برای رسیدن به پهنای باند بالاتر باید در همه مسیر تا مقصد پهنا بیشتر یا لااقل به اندازه مقصد و مبدا باشه و همه ابزار هایی که برای لود بالانسینگ استفاده میشن همونطور که از اسمش مشخصه فقط ترافیک رو روی خطوط بالانس میکنن و یرعت ارتباط شما در یک کانکشن تفاوتی نخواهد کرد فقط تعداد کانکشن بیشتری با حفظ همون سرعت میتونید داشته باشید .
    در این زمینه هم خود ویندوز سرور ،کریو به عنوان نرم افزار و انواع و اقسام سخت افزار ها از شرکت های مختلف وجود داره که میتونه کمکتون کنه اما در همه اونها این مسئله مشترکه.
    خوب یعنی تجمیع پهنای باند را به وسیله هیچ ابزاری در شبکه ( Load Balancer و Mikrotik و TMG و... ) نمی توانیم داشته باشیم ؟
    این سوال خیلی مهمه چون دقیقا منم به همین حرف شما رسیده بودم ولی شک داشتم گفتم بیام از دوستان بپرسم

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f80/t36917.html

تجمیع دو پهنای باند

نحوه توزیع پهنای باند

تجمیع پهنای باند در میکروتیک

تجمیع پهنای باند

تجمیع 2 خط در میکروتیکتوزیع پهنای باند در شبکهلود بالانسینگ روی خطوط ارتباطینرم افزار تجمیع پهنای باندپهنای باند دو کارت شبکهپهنای باند micronet تجمیع پهنای یاندمدیریت پهنای باند بالانسینگ در میکروتیکتجمیع پهنای باند در کریوتوزیع اینترنت بر روی شبکه داخلیتجميع پهناي باندتوزیع ترافیک میکروتیکتجمیع پهنای باند میکروتیکMulti WAN امدیریت پهنای باند در فایروالپهنای باند یعنی؟تقسیم پهنای باند در شبکه داخلیپهناي باند شبكه ها توزيع پهناي باند در شبكه محصولات micronet sp891

برچسب برای این موضوع