نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل Error Code 502 در ISA Server

نام حقيقي: n,razavi

عضو غیر فعال شناسه تصویری razavi
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6

Icon14 مشکل Error Code 502 در ISA Server

با سلامکاربران برای ورود به بعضی سایت ها مثل http://www.reg.pnu.ac.ir (ورود به سیستم) با پیغام زیر مواجه میشوند لطفا در صورت امکان راهنمایی کنیدقبلا از کمک و حسن نیت شما سپاسگزاری میکنم.Error Code: 502 Proxy Error. The specified Secure Sockets Layer (SSL) port is not allowed. ISA Server is not configured to allow SSL requests from this port. Most Web browsers use port 443 for SSL requests. (12204)

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    قربان مطمئنيد پيام خطا رو درست و دقيق خوندين ؟

ISA Server is not configured to allow SSL requests from this port. Most Web browsers use port 443 for SSL requests

حضرت آيزا فرمايش دادن كه بعضي از وب سرور ها از ژورت 443 براي SSL استفاده ميكنن اما شما نيومدي اين پورت رو تو رول هاي من (كه آيزا باشم...) Allow تعريف كني . لطفا اينكار رو انجام بده تا بنده (كه باز هم آيزا باشم...) شرمنده دوستاني كه ميخوان از SSL استفاده كنن نباشم .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    من هم قبلا این مشکل رو با کاربرانی قصد داشتند این سایت رو ببینند داشتم. این سایت از همون پورت 443 برای اتصال به سایت دانشگاه پیام نور استفاده می کنه. خلاصه آهخرش مجبور شدم برای این دسته از کاربرا از طریق FWC اینترنت بدم که مشکلشون حل بشه.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نه دوست خوب این سایت از پورت 444 استفاده میکنه نه از 443 و شما برای اینکه این که بتونید از پشت ایزا یه https با پورت غیر متعارف(443) رو ببینید باید اون رو با این Add کنید اینم فایلش http://www.isatools.org/ISAtrpe.zip و این هم دقیقا دلیلش و راهنماییش قبلا هم این رو توی انجمن گفته بودن Extending the ISA Firewall’s SSL Tunnel Port Range (2004)

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    اگر اینطور باشه پس با Bandwidth Splitter Tools هم میشه این پورت رو به لیست Tunneling های آیزا اضافه کرد.

نام حقيقي: n,razavi

عضو غیر فعال شناسه تصویری razavi
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6

Icon9 مشکل Error Code 502 در ISA Server (کمک فوری)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.g نمایش پست ها
    من هم قبلا این مشکل رو با کاربرانی قصد داشتند این سایت رو ببینند داشتم. این سایت از همون پورت 443 برای اتصال به سایت دانشگاه پیام نور استفاده می کنه. خلاصه آهخرش مجبور شدم برای این دسته از کاربرا از طریق FWC اینترنت بدم که مشکلشون حل بشه.
    با عرض سلام و تشکردوست عزیز اگر برای شما امکان دارد در مورد تنظیمات ایزا سرور و کلاینت جهت راه اندازی فایروال کلاینت (FWC) راهنمایی کنید و در صورت وجود منابع فارسی لطفا لینگ آنرا قرار دهید .

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط razavi نمایش پست ها
    با سلامکاربران برای ورود به بعضی سایت ها مثل http://www.reg.pnu.ac.ir (ورود به سیستم) با پیغام زیر مواجه میشوند لطفا در صورت امکان راهنمایی کنیدقبلا از کمک و حسن نیت شما سپاسگزاری میکنم.Error Code: 502 Proxy Error. The specified Secure Sockets Layer (SSL) port is not allowed. ISA Server is not configured to allow SSL requests from this port. Most Web browsers use port 443 for SSL requests. (12204)

یه نگاهی به این قسمت بندازید . فکر میکنم مشکلتون حل بشه :

ارورر 504 Proxy Timeout

ویرایش توسط shab550 : 2008-11-29 در ساعت 03:57 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارور 502 پروکسی

proxy error 502 چیست

خطای 502 چیست

خطاي 502 چيست

ارور502

502 proxy error چیست؟

ارور502 پروکسی

رفع ارور 502 پروکسیحل مشكل proxy errorerror 502چیست؟error 502 چیستپروکسی ارور 502ارور 502 چیستارور 502 سایترفع ارور پروکسی 502ارور502 چیست؟ایراد 502502 error مال چیه چیهeror 502 چیست ؟ارور 502 proxy error ssl دلیلش چیستssl error چیستحل مشکل 502 proxy errorerror code 502 isa serverارور502 چیست

برچسب برای این موضوع