صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 52

موضوع: Install Active Directory

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    دوستان زیادی زحمتشو کشیدن قبلا اما چون نوشته بودم گذاشتم

لینک دانلود آموزش مصور active directory
    حجم : 2.33 مگا بایت

compi و John سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    جناب غرقی
    از آموزش مفید و جالبتون متشکرم اگه امکانش هست دنباله مطلب رو هم اینجا بگذارید تا همه از اون استفاده کنن

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    میشه بگید NTTac چیه؟
    این برنامه در ISPها مورد استفاده داشته و با استفاده از اون شما می تونید برای کاربران dial-up اکانت تعریف کرده و اونها رو مدیریت کنید. این ابزار رو به عنوان یک RADIUS سرور میشناسند. من به شخصه تجربه کانفیگ کردن اون رو در یک ISP داشتم.

موفق باشید.

John سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط tsotodeh نمایش پست ها
    در اکتیو می تونید به گروه ها و یا سازمان های که تعریف میکنید با استفاده از ابزار Group Policy gpedit.msc محدودشون کنید یا بهشون امکانات بدین.
    مثلا" می تونید برای همین کنترل پنل چندین نوع محدودیت تعریف کنید.
    برای اطلاعات بیشتر به کتاب اکتیو دایرکتوری مراجعه کنید.
    با سلام؛

استفاده از این روش در دامین کنترلر کاربر نداره. با این کار شما تنها پالیسی های موجود در دامین کنترلر خودتون رو با استفاده از دستور gpedit.msc ویرایش می کنید.

موفق باشید.

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    یه سوال داشتم

تو AD وقتی ساعات Log on برا یه یوزر تنظیم میکنی یوزر برای آن ساعات حق دسترسی به شبکه رو خواهد داشت
    اما
    من برا یه یوزری این مورد رو ست کردم . مثلا از ساعت 9-11 اما سرساعت 9 اجازه ورود به شبکه رو نمیده .
    علت اینکار رو میخواستم بپرسم ؟

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    یه سوال جدید

اساتید یهadditional domains راه اندازی کردم خوب تمامی یوزر و OU ها و هرچی تو AD اصلیه این تو هم هست

خوب اگه یه زمانی که سرور اصلی که روش AD اصلی هستش ، خراب بشه و لازم باشه که ویندوز جدید نصب بشه و DNS و DHCP جدید نصب بشه چطوری میشه از اون additional domains قبلی اطلاعات رو به AD تازه متقل کرد .

تا اونجایی که من می دونم وقتی ویندوز DNS جدیدی نصب کردی لازمه که تمامی کلینتها رو دوباره به دومین جدید Join کنی حالا چطوری میشه اینکار رو کرد؟

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

مشكل در نصب اكتيو دايركتوري

سلام
    raid سيستمم سوخت مجبور شدم بفرستم گارانتي كه اونجا همه اطلاعات خراب شده و مجبور به تعويض ويندوز شديم. ويندوز 2003 R2 را نصب كرده اند. DHCP و DNS را نصب كردم اما اكتيو دايركتوري نصب نميشه و پيغام ذيل مي آيد:

يعني ميگه ورژنش با ورژن اسكيما نميخونه. بايد چكار كنم.
    البته لازم به ذكره كه همان اسم دومين در شبكه دارم و ميخوام پشتيبان اون اكتيو دايركتوري باشه.
    با تشكر

نام حقيقي: saman

عضو عادی
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوستان یک سووال داشتم :
    چطوری باید A.D را تنظیم کرد تا ویندوزهایی که در دومین قرار دارند از A.D بتونن update بشنن نه از سایت مایکروسافت و همینطور کلیه آنتی ویروسهای روی clientها و اصولا بتونیم کلیه نرم افزارهای مورد نیاز clientها را از طریق A.D بر روی کامپیوتر آنها نصب و حذف کرد .

ویرایش توسط saman_tech : 2009-12-12 در ساعت 04:41 PM علت: اشتباه تایپی

نام حقيقي: كاظم

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    210
    سپاسگزاری کرده
    30
    براي Update هاي Windows (كه گفتين از Mic گرفته نشند) بايد WSUS نصب كنيد.
    براي Anti virus معمولا برنامه هاي Anti Virus تحت شبكه به شما اين قابليت نصب و Update و مديريت و ... رو توي كنسول مركزيش به شما مي ده.

براي نصب ساير برنامه ها مي تونيد از سرويس Software Deploy خود Active يا third util استفاده كنيد.

saman_tech، bihamegan و John سپاسگزاری کرده‌اند.

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    در مورد سوال اول شما می تونید از سرویس WSUS استفاده کنید. در این صورت یک سرور مرکزی Update ها رو دریافت و به بقیه کلاینت ها عرضه می کنه.
    در مورد سوال دومتون، بستگی به آنتی ویروسی داره که استفاده می کنید.
    مثلا Symantec Endpoint Protection 10 این امکان رو داره.

saman_tech و John سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: آریا

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmj نمایش پست ها
    در مورد سوال اول شما می تونید از سرویس WSUS استفاده کنید. در این صورت یک سرور مرکزی Update ها رو دریافت و به بقیه کلاینت ها عرضه می کنه.
    در مورد سوال دومتون، بستگی به آنتی ویروسی داره که استفاده می کنید.
    مثلا Symantec Endpoint Protection 10 این امکان رو داره.
    در مورد این Symantec Endpoint Protection 10 اگر لینک دانلود وآموزش این نوع آپدیت رو بازرید ممنون می شم

نام حقيقي: we

خواننده
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    9
    یه سوال من می خوام تو شبکه یه میرور برای اکتیو دایرکتوری برپا کنم ولی من تو حالت ادیشنال اکتیو دایرکتوری رو بالا میارم وقتی دی سی دان می شه نمی تونن لاگین کنن تو شبکه دیگه ولی تمام اطلاعات سرور اصلی رو گرفته خواهشن کمک کنید ممنون.

نام حقيقي: h

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک در نصب اکتیو دیرکتوری 2008

با سلام

ممنون از توضیحاتتون

دوست عزیز من یک مشکلی داشتم

من ویندوز 2008 سرور نصب کردم و می خوام سرویس اکتیو دیرکتوری رو روش نصب کنم که یه شبکه دامین کنترله داشته باشم

یکی اینکه وقتی نصبش می کنم و می خوام یوزر بسازم می گه که پسور شما کم است و اجازه ساخت یوزه به من نمی ده

و اینکه اگر امکانش هست یک توضیح مختصر در مورد نصب اکتیو دیرکتوری در ویندوز 2008 بدهید و نرم افزار های مورد نیاز

کوتاه و مفید

ممنون خیلی این مسئله حیاتی هست

با تشکر

نام حقيقي: Harki

خواننده شناسه تصویری Cyrus
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    nkm درست گفته . شما با upgade در دراز مدت به مشکل میخوری و یا اگه یه سرویسی مثل EXCHENG نصب کنی باز به مشکل و خطا میخوری.

در زمان نصب additional باید چند چیز رو رعایت کنی : functional level . Dns. schema

schema باید update بشه و بعد از نصب هم رول ها رو یکی یکی Transfer کنی بهترین حالت اینه که بعد از جابجا کردن هر رول چند روز واسه replicate صبر کنی.
    Transfer کردن schema رو آخر از همه انجام بده و حداقل یه هفته صبر کن اگر هیچ خطایی ندیدی اون وقت سرور 2000 رو بردار اون هم اول با دستور dcpromo استفاده کن و اکتیو دایرکتوری رو unistall کن بعد خود سرور رو بردار
    بعد از Transfer کردن با استفاده از دستور dcdiag میتونی error ها ویا وضیت رولها و پارتیشن ها رو بفهمی

با اجازه اساتید یه نکته ای هم در موردسرور additional بگم:
    خیلی ها معتقدند که سرور additional اکتیو خوب کار نمیکنه و نمیشه و یا از کار میافته در صورتی که همه این اتفاقات به خاطر رعایت نکردن اصول توسط ادامین محترمه که خودشون رو به دردسر میندازند و نه ضعف ماکروسافت تو این زمینه

نقل قول نوشته اصلی توسط Silverfox1 نمایش پست ها
    با سلام

ممنون از توضیحاتتون

دوست عزیز من یک مشکلی داشتم

من ویندوز 2008 سرور نصب کردم و می خوام سرویس اکتیو دیرکتوری رو روش نصب کنم که یه شبکه دامین کنترله داشته باشم

یکی اینکه وقتی نصبش می کنم و می خوام یوزر بسازم می گه که پسور شما کم است و اجازه ساخت یوزه به من نمی ده

و اینکه اگر امکانش هست یک توضیح مختصر در مورد نصب اکتیو دیرکتوری در ویندوز 2008 بدهید و نرم افزار های مورد نیاز

کوتاه و مفید

ممنون خیلی این مسئله حیاتی هست

با تشکر
    شما برو به group policy قسمت windows setting\security setting\accunt policy\password policy و policyزیر را غیر فعال کنید Password must meet complexity requirements

روی سرور دوم dns داری؟
    احتمالا مشکل سر 5 تا رول اصلی اکتیو دایرکتوری است ، نمیدونم آیا رولها رو به سرور additional انتقال دادی یا نه
    اگر منتقل نکرده باشی وقتی سرور دی سی اصلی رو از مدار خارج میکنی بعد از 15 دقیقه سرور دومت گیج میزنه چون زمان replicate فرا رسیده و داره دنبال سرور اصلی میگرده شما با جابجا کردن رولها در واقع وظایفی از قبیل global cataloc را به سرور دیگر منتقل می کنید
    نکته : همزمان هر رول فقط روی یک سرور میتواند باشد
    برای جابجایی رولها اگه خواستی میتونم کمکت کنم.

اگه اکتیو جدید نصب کنی باید دستی همه کلاینت ها رو از پای سیستم ها join کنی واسه یوزر ها تنها راهی که داری اینه که از سرور قبلی export با فرمت svc بگیری و توی جدیده وارد کنی در مورد dns اگه همراه اکتیو نصب کنی (active directori integated) خودشو از اکتیو Update می کنه در مورد dhcp میتونی باز از export استفاده کنی.

ویرایش توسط Cyrus : 2010-08-03 در ساعت 03:38 PM
    John و sandstorm سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: برديا

عضو غیر فعال شناسه تصویری bardia6265
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام دوستان یه سوال مهم دارم لطفا جوابم روبدید:

چرا اگر اکتیو دایرکتوری و ایزا سرور روی یک سیستم نصب بشن کار اشتباهی است؟!!

مگه برای اینکه سرور دامین کنترلر بشه نباید حتماً از اکتیو دایرکتوری استفاده کرد؟ بعد روی دامین ایزا نصب کرد؟؟؟

نمی دونم متوجه شدید یا نه ! اخه اینجا هر دوش رو سرور نصبه لطفاً پاسخم رو سریعتر بدین....سپاس

یه کم توضیح میدید که بیس کلی کار برای نصب AD و جوین کردن ایزا به اون چیه ...چون میگن باید روی یه سیستم دیگه باشه!

ویرایش توسط bardia6265 : 2010-09-07 در ساعت 08:37 AM

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f78/t9811-3.html

active directory

active directory 2008

رول های اکتیو دایرکتوری

اکتیو دایرکتوری

http://forum.persiannetworks.com/f78/t9811-4.html

دستور نصب ACTIVE DIRECTORY

آموزش اکتیو دایرکتری

دستورات Active Directory

نصب active directory

توضیح مفید و مختصر در مورد اکتیو دایرکتری

آموزش نصب Active Directory 2008

ویندوز سرور 2008 بعد از نص اکتیو دایرکتوری بالا نمیاد

active directory persiannetworks.com

نصب ویندوز 2008 active directory

نصب اديشنال اكتيو دايركتوري در ويندوز 2008

جابجایی یک دامین کنترلر(اکتیو دیرکتوری)به سرور دیگر

iran directory @hotmail.com

در مورد رول هاي اكتيو دايركتوري

بهترین توزیع رولهای اکتیو دایرکتوری

ترمیم اکتیو دایرکتوری

نصب اکتیو دایرکتوری 2008

ویروسی شدن active directory

طریقه کانفیگ کردن wsus

مراحل نصب و توضيح ACTIVE DIRECTORY در ويندوز سرور

برچسب برای این موضوع

2003, 2008, 2008r2, access, active, add, additional, authentication, backup, bios, child domain, configuration, control, dcpromo, ddns, desktop, dial-up, disable, dns, domain controller, domin, download, dynamic dns, email, endpoint, error, fail, forest, forum, group policy, high, html, http, img, join, lan, ldap, local, login, name resolution, page, password, php, plan, policy, radius, replication, restart, restore, role, run, schema, services, shared, site, smtp, software, start, symantec, sysvol, update, user, فوری, لاگین, مهم, موازی, مایکروسافت, محتوا, محدود کردن, مديريت شبكه, مدیریت, مشكل, مشکل, نرم افزار, نصب, نصب شده, هستش, ويندوز سرور, ویندوز, ورود, ورود به شبکه, یوزر, کلاینت, کمک, کمک فوری, کنترل, کامپیوتر, کانفیگ, کار, کاربر, کاربران, کتاب, کردن, گروهها, گزارش, پارتیشن, پشتیبان گیری, view, virus, vmware, vpn, wan, warning, windows, word, wsus, آموزش, آپگرید, آپدیت, انتقال, ایزا سرور, اکتیو, اکتیو دایرکتوری, اتصال, اجرای, ادغام, ارتباط wan, اشتراك, اطلاعات, بهترین, بک آپ, برنامه, برای, تنظیمات, تجربه, تغییر, حداقل, حذف, خطا, دومين, دومین, دامنه, دامین, دانلود, دستور, دسترسي, روی, روش, راهنمایی, راهی, زمانی, سون, سیستم, سایت, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبکه, شبکه دامین, صفحه

نمایش برچسب ها