نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: پیغام خطا در فکس سرور ویندوز سرور 2008

نام حقيقي: amir

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

پیغام خطا در فکس سرور ویندوز سرور 2008

با سلام و ارزوی دقایقی زیبا برای دوستا عزیزم

من دو عدد فکس سروری دارم که بطور معمول روزی 20-30 فکس دریافت میکنه و 20 فکس هم ارسال میکنه
    بستر شبکه من مجازی سازی شده روی ESXi 5 هست

مودمی که استفاده میکنم USB LSI و USB Conexant هست در بازار به شکل برند DELL معمولا هست

این دو سرور در مکان های جدا هستند و هر دو دارای یک مشکل مشابه هستند و این که مثلا در هفته 2-3 بار مودم از کنسول مدیریت فکس می پره و ارسال و دریافت فکس رو با مشکل مواجه میکنه و حتی اگر مشکلی برای دریافت ایجاد نکنه برای ارسال که اصلا قطع میشه کامل

حالا با این شرایط دیدم با پاک کردن مودم و حذف مودم از کسنول و اندکی دست کاری تکراری و بی دلیل دوباره میشه مودم رو اضافه کرد و مشکل موقتا حل میشه

حالا میخواستم بدونم کسی میدونم دلیلش چیشه و راه حل چیه
    پیغام خطایی که میده وقتی این اتفاقا میوفته این هست:

Invalid data. Failed to discover device name from device ID. Try to remove device or create a new one

حالا اینکه این مشکل دلیلش چی هست و راه حل چیه ؟
    آیا ربطی به زیرساخت مجازی سازی ندارد که مثلا بخاطر استفاده از ESXi 4 و ESXi 5 دارد ؟
    چون هم روی esxi 4 و هم esxi 5 این مشکل وجود داره و مودم میپره تصادفی مثلا دوروز یکبار

در جستجو که انجام دادم این فرد لینک هم همین مشکل رو عنوان کرده بد نیست ببینید که توضیح کامل تری هم شاید داشته باشه

Setting up 2008 R2 Enterprise fax server issues

حالا اگر میشه راحل حل این مشکل رو بگین و اینکه اگر بخوایم از فکس سرور دیگه استفاده کرد از چه فکس سروری استفاده کنم که هم ارسال و هم دریافت تحت شبکه داشته باشه و این مشکلات نداشه باشه و رایگان باشه و مشکل نداشته باشه

با تشکر از شما

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

من خودم تا حالا با فکس مودم USB کار نکردم ولی فکر کنم بتونم یخرده کمکت کنم. البته اینم بگم که این فکس مودمهای USB اصلا قابل اعتماد نیستن و اون برند DELL و اینا همش دروغه و برای قشنگیه
    و اما راه حلهای من.
    1. درایور جدیدتر شاید مشکل را حل کنه.
    2. تو DEVICE MANAGER، تو تنظیمات POWER MANAGEMENT مودم ببین اون تیک مربوط به Power Saving خاموش باشه. (البته اگه موجود باشه)

چیز دیگری به ذهنم نمیرسه. شرمنده.
    اگه بازم مشکل داشتی اگه امکانش هست از Fax Modem های اینترنال از یه برند درست و حسابی مثل USROBOTICS و یا D-Link استفاده کن.

با تشکر

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنونم دوست عزیزم

اما نه این گزینه رو نداشت ولی چیزی که هست اگر مطمئن باشم مشکل از مودم هست خوب عوضش میکنم چون اگر عوض کنم درست نشه زیاد جالب نیست شرایط

برای همین خواستم دوستان ببینم مشکل رو داشتن و حالا اگر داشتن راه حلش چی بوده

آیا ربطی به زیر ساخت مجازی نداره ؟

همه شرایط رو گفتم اگر دوستان موردی یا راه حلی باشه ممنون میشم بگین

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان گرامی کسی دیگه راه حلی نداره و موضوعی پیشنهاد نمیکنه که این مشکل ما حل بشه ؟

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مدیران انجمن راه حلی ندارین ؟

دوستان کسی از فکس سرور استفاده نمیکنه ؟

نام حقيقي: فرامرز مازیار

عضو عادی
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    دوست عزیز

کارت شبکه USB یا فکس مودم USB با توجه به برندهای موجود توی بازار از نظر پایین بودن کیفیت عرض میکنم اصلاً قابل اطمینان نیستند که شما آمدی گذاشتی روی فکس سرور علتش هم اینه که درایورهاشون درست نوشته نشدند باید ساین شده باشند، یک فکس مودم با مارک خوب همانطور که دوستان گفتند اینترنال یا اکسترنال تهیه میکنید میبینید که مشکلتان حل میشود ،در ضمن شما تا زمانی که شرایط جدیدی را تست نکنید نمیتوانید از صحت و سقم احتمالات مطمئن بشید دوستان محبت کردند به شما solution دادند که با یک فکس مودم دیگر تست کنید خوب این کار را انجام بدهید بیخود که این پیشنهاد را به شما ندادند که

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mcse_2003 نمایش پست ها
    دوست عزیز

کارت شبکه USB یا فکس مودم USB با توجه به برندهای موجود توی بازار از نظر پایین بودن کیفیت عرض میکنم اصلاً قابل اطمینان نیستند که شما آمدی گذاشتی روی فکس سرور علتش هم اینه که درایورهاشون درست نوشته نشدند باید ساین شده باشند، یک فکس مودم با مارک خوب همانطور که دوستان گفتند اینترنال یا اکسترنال تهیه میکنید میبینید که مشکلتان حل میشود ،در ضمن شما تا زمانی که شرایط جدیدی را تست نکنید نمیتوانید از صحت و سقم احتمالات مطمئن بشید دوستان محبت کردند به شما solution دادند که با یک فکس مودم دیگر تست کنید خوب این کار را انجام بدهید بیخود که این پیشنهاد را به شما ندادند که

من با یک فکس مودم دیگر هم تست کردم اما بازم مشکل حل نشده است

حالا فکس مودم قابل اطمینان در بازار چی پیشنهاد می کنید ؟

کدوم برند رو به نظرتون خوب میاد و میشه روش حساب کرد

مدل و برند رو بگین تست کنیم شاید شد

کلمات کلیدی در جستجوها:

خطای 0x80070570

همه چیز در مورد مودم های usb fax modem dell

فکس سرور روی سرور مجازی

خطا دریافت فکس در سرور2008

مشکل دریافت فکس در فکس سرور 2003

ایرادهای فکس سرور در سرور 2003

مشکل با windows fax server

مشکل فکس سرور forum.persiannetworks.com

ایجاد فکس سرور در ویندوز سرور 2008