نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط govel
  • 1 توسط al1p0ur

موضوع: مشکل بسیار عجیب در بستن usb با پالیسی

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20

مشکل بسیار عجیب در بستن usb با پالیسی

سلام دوستان
    من جاهایی که خیلی مهم نبوده یا نمیخواستن پولی خرج کنند از همون بستن usb با استفاده از پالیسی (همون ADM معروف و تبدیل USBSTOR از 3 به 4 در رجیستری) استفاده میکنم

توی دامین فعلی یک مشکل خیلی عجیب برخوردم
    پالیسی رو به یک OU اعمال میکنم
    سیستمهای اون دامین میان بالا و خوب کلید بالا تبدیل به 4 شده (ضمنا یوزرها هم Limited هستند و معمولی در دامین)
    اما فاجعه اینجاست که وقتی یک فلش رو میزنم به سیستم اون رو میشناسه و فاجعه تر اینه که حتی کلید رجیستری رو هم خود به خود 3 میکنه

حالا وقتی سیستم رو ریست کنیم یا دستی اون کلید رو 4 کنیم و دوباره همین فلش رو بزنیم دیگه فاجعه بالا رخ نمیده

حدس میزنید بقیه رو ؟؟ این قضیه برای هر فلش جدید اتفاق میفته ! یعنی بار اول شناخته میشه و کلید رو 3 میکنه اما بعد از ریست دوباره یا به هر طریق 4 کردن اون دیگه نمیشناستش

ای خدا ! این دیگه چه داستانیه ! آخه چطوری میره (اون هم در حالی که یوزر عادیه) خودش پالیسی رو تغییر میده

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Rasool

خواننده
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    شاید این مشکلتو حل کنه:

How to block existing USB Storage Devices

To implement this edit a Group Policy Object that is applied to all the workstations in your organisation navigate to Computer Configuration > Preferences >Windows Settings > Registry. Then click on Action > New > Registry Item type SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UsbStor into the Key Path field then type Start into the Value Name field and 4 in the Value Data field and click OK.

If you want to prevent the installation of USB storage device then we use Group Policy to set the security on the driver files to prevent then from installing.

Key: HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UsbStor

Value: Start

Data: 4 (hex) = Disabled

Data: 3 (hex) = Enabled

How to block new USB Storage Devices

This time edit a Group Policy Object that is applied to all the workstations in your organisation navigate to Computer Configuration > Policies > Windows Settings > Security Settings > File System. Then click on “Action” menu and then “Add File”. Navigate to C:\Windows\Inf and select “Usbstor.inf” and press “OK”. Now click on “Users” in the security tab and then click in the “Deny” “Full Control” tick box then click OK.

Note: Alternatively you could just add the name of the user or group you want to prevent from using USB storage devices.

Click “Yes” to the security warning.

Then click OK.
    Note: Remember that deny permission take precedence so inherited permission will not have any affect and that we are applying the permission directly to a file so we don’t need to worry about inheritance from this object.

Now repeat the steps above and this time select “C:\Windows\Inf\Usbstor.pnf”
    You should see something like the images below in your group policy.

Now either way when users plug in a USB Storage devices into a computer it will prevent OS from seeing
    the device thus preventing the users from reading and writing to removable media.

[/LTR]

th95 و samaneh86 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    ممنون ولی من 2003 دارم
    ضمنا پالیسی داره کار میکنه اما خوب گفتم که چه مشکل عجیبیه و اولین بار یک فلش رو قبول می کنه و بعد از اون نه

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    شما توی policy روی OU گزینه های No override , Block Inheritance رو فعال کن .
    کامپیوتر اکانت ها رو هم توی OU بنداز .
    نباید مشکلی باشه !

th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    شما توی policy روی OU گزینه های No override , Block Inheritance رو فعال کن .
    کامپیوتر اکانت ها رو هم توی OU بنداز .
    نباید مشکلی باشه !
    سلام علی جان
    حالا با Block یا بی اون بهر حال RSOP داره میگه که پالیسی به Computer میرسه (من این پالیسی رو از بالا Enforce کردم)
    مشکل پالیسی نیست ! اصلا داره کار میکنه ! سیستم رو بذار 3 ریست کن دوباره 4 میشه یعنی داره کار میکنه
    مشکل اینه که با هر دیوایس بار اول ور کار نمیکنه
    الان شما فلشت رو بیار ! بزن !میشناسه و در کمال تعجب خود کلید رجیستری هم از 4 تبدیل به 3 میشه
    حالا یا دستی 4 اش کن یا ریست کن تا دوباره پالیسی رو بگیره و 4 بشه !
    الان دیگه فلشت رو بزنی کار نمیکنه
    اما خوب با یک فلش که تا بحال به این سیستم نخورده دوباره همون آش و همون کاسه ! موندم وال..

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن USB

بستن Use Group Policy to Bluetooth disable 2003

بستن usb در registry

بستن usb با رجیستری

بستن usb در group policy

USB

بستن usb در رجيستري بستن رجیستری از گروپ پالیسیبستن USB group policyبستن فلش در رجیستریبستن فلش از رجیستریبستن usb در دامینبستن usb در دامين از طريق پاليسيبستن usbدر group policyدر سرور 2003بستن فلش توسط policyبستن فلش با رجیستریبستن پورتهاي usb در group policy win server 2008بستن usb در سرور 2008بستن usb اکانت یوزر با استفاده از group policyبستن يو اس بي در رجيستريریجستری بستنUSBبستنusb با پالیسی usbstor بستن رجیستریبستن عسذ سیستمبستن usb با رجيستري به صورت پيشرفته

برچسب برای این موضوع