صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: ریموت در ویندوز سرور 2003

نام حقيقي: kambiz sardari

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

WOW

شما بهتره از این کار (کار کردن با سرور ویندوز) تا وقتی نرفتی یک کتاب در موردش بخونی دست برداری
    چرا عادت کردید هر کاری که دیدی یکی انجام میده همینطوری یرخی سرتونو بکنید توش؟
    مشکلتون می دونید کی حل میشه؟ وقتی دانش ابتدایی شو یاد بگیرید حداقل

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz7 نمایش پست ها
    شما بهتره از این کار (کار کردن با سرور ویندوز) تا وقتی نرفتی یک کتاب در موردش بخونی دست برداری
    چرا عادت کردید هر کاری که دیدی یکی انجام میده همینطوری یرخی سرتونو بکنید توش؟
    مشکلتون می دونید کی حل میشه؟ وقتی دانش ابتدایی شو یاد بگیرید حداقل
    دوست گرامی در ادبیات خود تجدید نظر بکنید .

pardazande و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aryankhan نمایش پست ها
    دوست عزیز اینطوری هم نشد ولی مسیر زیر رو رفتم و دسترسی ادمین رو پاک کردم و فقط ریموت دسکتاپ باقی موند که چون خودم عضو گروه ریمت دسکتاپ هستم وقتی به سرور مورد نظر ریموت میکنم با هیچ یوزری حتی با یوزر و پسورد ادمین (دامین و لوکال) لاگین نمیکنه وفقط با یوزر خودم لاگین میشه که در نوع خودش جالبه ولی من میخوام با همون یوزر و پسورد ادمین ( لوکال یا دامین) لاگین کنم ولی کسای دیگه تو شبکه نتونن یا اگه بخوان هم مجوزشون رو من صادر کنم. در ضمن اون کاری که یکی از دوستامون گفتن بر روی یوزر راست کلیک کن و بعد پراپرتیس از تب ریموت تیک ریموت رو بردار هم جواب نداد و یوزری که این تیک هم نخوره ریموت میزنه به راحتی(البته من بعد این کار سرور اکتیو رو فقط ریستارت نکردم)
    اینم مسیری که تو گروپ پالسی گفتم تغییر دادم:

computer configuration/security setting/local policy/user right assignment/allow log on through terminal services
    سلام
    ببخشید که با تاخیر جواب میدم .
    دوست عزیز تا اینجا هر کاری کردید رو بذارید کنار .
    کلیه کاربرانی که تو ad عضو گروه domain users هستند به طور پیشفرض نمیتونن به سرور remote بزنن .
    برای اینکه شما به 2 تا از این کاربرا اجازه بدید که به سرور remote بزنن (چرا ؟؟!!) نیاز به تغییر هیچ policy نیست .
    کافیه برید تو آدرس زیر :
    administrative tools > terminal server configuration
    بعد روی rdp کلیک راست کنید و تو تب permission کاربران مورد نظرتون رو اضافه کنید .
    همین .

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aryankhan نمایش پست ها
    دوست عزیز اینطوری هم نشد ولی مسیر زیر رو رفتم و دسترسی ادمین رو پاک کردم و فقط ریموت دسکتاپ باقی موند که چون خودم عضو گروه ریمت دسکتاپ هستم وقتی به سرور مورد نظر ریموت میکنم با هیچ یوزری حتی با یوزر و پسورد ادمین (دامین و لوکال) لاگین نمیکنه وفقط با یوزر خودم لاگین میشه که در نوع خودش جالبه ولی من میخوام با همون یوزر و پسورد ادمین ( لوکال یا دامین) لاگین کنم ولی کسای دیگه تو شبکه نتونن یا اگه بخوان هم مجوزشون رو من صادر کنم. در ضمن اون کاری که یکی از دوستامون گفتن بر روی یوزر راست کلیک کن و بعد پراپرتیس از تب ریموت تیک ریموت رو بردار هم جواب نداد و یوزری که این تیک هم نخوره ریموت میزنه به راحتی(البته من بعد این کار سرور اکتیو رو فقط ریستارت نکردم)
    اینم مسیری که تو گروپ پالسی گفتم تغییر دادم:

computer configuration/security setting/local policy/user right assignment/allow log on through terminal services
    سلام.به نظرم مسیر درست اینه computer configuration/security setting/local policy/user right assignment/allow logon through remote desktop services

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ريموت دسكتاپ با ويندوز سرور 2003

http://forum.persiannetworks.com/f78/t36733.html

ریموت زدن به سرور تحت ویندوز

terminal server configuration

فعال کردن ریموت در 2003

پالسی در اکتیو دایرکتوری(حذف پراپرتیس)

دامین ریموت دسکتاپ ویندوز سرور 2003

ریموت زدن به سرور 2003

تغيير پسورد يوزر ريموت دسكتاپ وسندوز

پاک کردن ریموت دسکتاپ های اضافی در ویندوز سرور

ریموت دسکتاپ 2003 windows serverپیشرفته های سرور 2003پسورد ریموت دسکتاپ سرورآموزش اضافه کردن user در User Remote Desktop در server2003پالسی در اکتیو دایرکتوری حذف پراپرتیسمشکل ریموت در اکتیو دایرکتورییافتن یوزر و پسورد windows server 2003 login توسط remote desktopیوزر اضافی در ویندوز 2003مشکل ریموت از سرور2003راه اندازی ریموت دسکتاپ در ویندوز 2003remote زدن windows 2003راه اندازي ريموت دسكتاپ و يوزرچگونه پسورد ویندوز سرور را برداریممشکل کار نکردن ریموت در ویندوز سرور 2003تنظیمات دیستاپ حذف یوزر

برچسب برای این موضوع