نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل در دومین کنترلر سرور 2003

نام حقيقي: reza

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

مشکل در دومین کنترلر سرور 2003

باسلام و خسته نباشید ، یه مشکل بزرگ برام پیش اومده اگه کمکم کنید ممنون میشم .
    چند روز پیش یه سیستم رو میخواستم عضو دومین شبکه اداره بکنم ، هواسم نبود که اسم کامپیوتر همنام با نام دومین کنترلر بود ، وقتی خواستم اینکارو بکنم پیغام خطایی داد و من فهمید اسمش همنانه اسمش رو عوض کردم . بعد فردا اومدم سیستم رو چک کردم دیدم اطلاعات dns پاک شده و dhsp هم authorize نمیشه میگه active directory مشکل داره .
    و کلا هر سیستمی می خواد به سرور وصل بشه میگه name target currept . هر جور شده dns رو دوباره راه انداختم ولی دیگه نمیشه کسی رو وارد دومین کرد . چیکار کنم که دومین کنترلر رو دوباره راهش بندازم ؟ متاسفانه backup هم ندارم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: RRRRRRRR

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مشکل از رکورد های SRV در DNS هستش. وظیفه این رکورد ها معرفی یک سرویس خاص مانند Directory Service به کلایت هاست. یا باید این رکوردها رو دستی بسازی و یا DNS و DC را دوباره نصب کنی. (و این بار حتما Backup بگیری)

نام حقيقي: reza

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

srv record

سلام
    srv record رو چطوری باید دستی بسازم و تو قسمتهاش چه مقداری رو باید جا گذاری کرد .

کلمات کلیدی در جستجوها:

Reza Masoumvand

دومین کنترلر

وظیفه دامین کنترلر

مشکل در رکورد srvرفع خطای srv درdnsdhcp سرور 2003علت خطای srvمشکل dns سرور 2003 وقتی که دامین کنترلر با هاست همنام استreza masoumvand مشکل server 2003 reza masoumvandreza masoumvand server 2003

برچسب برای این موضوع