نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در اضافه کردن یک کلاینت در یک شبکه محلی به روش دامین

نام حقيقي: saeed

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 مشکل در اضافه کردن یک کلاینت در یک شبکه محلی به روش دامین

سلام به همه دوستان...

من قبل از این مشکل با یک لبتاپ در نقش کلاینت به سرورم وصل بودم تا این که تصمیم گرفتم یک کامپیوتر دیگه نیز به شبکه ام اضافه کنم که به مشکل بر خوردم...
    من شبکه ام را به روش دامین ایجاد کرده ام ارتباط بین لبتاپ و سرورم هیچ مشکلی نداره و دو طرفست. من بر روی کامپیوتر جدید یک ویندوز sp3 نصب کردم و پس از نصب راه انداز های سخت افزاری مثل گرافیک و ... بر روی مای کامپیوتر کلیک راست کرده بر روی پروپرتیس کلیک کرده وارد قسمت کامپیوتر نیم شدم و کلید چنج رو زدم و گزینه دامین رو انتخاب کردم و نام دامین شبکه رو وارد کردم پس از تایید پیغام خوش آمد نیز برروی صفحه نمودار شد اما....
    اما وقتی از طریق مای نتورک پلیس میخواهم وارد دامین ها شوم از طریق همین کامپیوتری که این اعمال را روش انجام دادم فقط نام خودش را شناخته و نه نام سرور را ونه نام لبتاپ را فقط نام خودش رو شناخته. وقتی از طریق سرور میخواهم وارد همین کامپیوتر شوم نیز ارور زیر را میدهد.
    من اسکرین شات هایی رو آماده کردم و میذارم اگه نیاز به اسکرین شات بیشتری بود ذکر کنید آماده کنم.
    لطفا کمکم کنید.

اروری که وقتی روی سرور میخواهیم وارد کلاینت بشیم :

نمایی از مای نتورک پلیس سرور (داخل دامین saeed)

نمایی از مای نتورک پلیس کامپیوتر کلاینت جدید(داخل دامین saeed)

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    من فكر ميكنم با غير فعال كردن فايروال مشكل حل بشه احتمالا شما پينگ هم نميتونيد كنيد لطفا يك بار فاير وال رو غير فعال كنيد ...

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahdani_d نمایش پست ها
    من فكر ميكنم با غير فعال كردن فايروال مشكل حل بشه احتمالا شما پينگ هم نميتونيد كنيد لطفا يك بار فاير وال رو غير فعال كنيد ...
    با تشکر خدمت شما باید بگم اتصال کاملا برقراره و پینگ هم جواب میده من حتی یه ویندوز سرویس پک 2 هم نصب کردم و تست کردم ولی جواب نداد و همین مشکل رو داشت واسه فایروال هم نیست....من قبلا با همین کامپیوتر وصل بودم و مشکلی نبود....یکدفعه اینجوری شد....وقتی ویندوز جدید نصب کردم....جالب این که همون ویندوز بود...

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    جالبه یعنی تو انجمن تخصصی شبکه کسی پاسخ این سوال رو نمیدونه.......!!!!!

پس من به کجا رجوع کنم واسه حل مشکلم......

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    شما توی دامین کنترلرت، تو قسمت A D Users and computers بعد تو قسمت Computers چک کن ببین آیا کلاینت هات جوین شدند یا خیر. در ضمن آدرس Dns سرور کلاینت هات رو هم چک کن.
    راستی، شما مطمئنی واسه 2 تا کلاینت، دومین راه انداختی؟

AzadMard 7 سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmj نمایش پست ها
    شما توی دامین کنترلرت، تو قسمت A D Users and computers بعد تو قسمت Computers چک کن ببین آیا کلاینت هات جوین شدند یا خیر. در ضمن آدرس Dns سرور کلاینت هات رو هم چک کن.
    راستی، شما مطمئنی واسه 2 تا کلاینت، دومین راه انداختی؟
    سلام ....
    بله توی active director user ... هر دو کامپیوتر را به عنوان کلاینت شناخته....آدرس dns هم چک کردم هر دوتاش آیپی سرور است....
    مگه فرقی ر هم میکن واسه چندتا کلاینت راه انداختم ....بله مططمئنم ...گفتم که قبلا جواب داده با همین سیستم ها....

نام حقيقي: Reza Farahani

عضو عادی شناسه تصویری fareza
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    10

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط AzadMard 7 نمایش پست ها
    سلام ....
    بله توی active director user ... هر دو کامپیوتر را به عنوان کلاینت شناخته....آدرس dns هم چک کردم هر دوتاش آیپی سرور است....
    مگه فرقی ر هم میکن واسه چندتا کلاینت راه انداختم ....بله مططمئنم ...گفتم که قبلا جواب داده با همین سیستم ها....
    با سلام دوست من
    ببين تو سرور تروجان كانقيكر نداري
    آخه اين تروجان باعث ميشه سرويس Spooler, work station و server ازكار بيفته
    اين سه سرويس را از تو سرويسها استارت كن ببين مشكلت حل ميشه
    نتيجه را بگو

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f78/t28354.html

مراحل دامین کردن یک سیستم

اضافه کردن کامپیوتر به شبکه

شبكههاي domain&اضافه كردن كاربر جديد

اضافه کردن یک کامپیوتر به شبکه

دومین کردن سیستم

طریقه وارد کردن یک کامپیوتر جدید به شبکهمراحل اضافه کردن یک کلاینت به شبکه domainطریقه ساختن پسورد کلاینتها دریک سرورطریقه اضافه کردن کلاینت به دامینآموزش اضافه نمودن یک کامپیوتر به شبکه اضافه کردن کامپیوتر به دامنهنحوه دومین کردن یک شبکهاضافه کردن یک سیستم به دامیناضافه کردن کامپیوتر به شبکه داخلیاضافه کردن یک کلاینت به شبکه domainاضافه کردن یک کامپیوتر به شبکه دامینآموزش اضافه کردن کامپیوتر به دومینطریقه شبکه کردن یک کامپیوتر به سرورنحوه شبکه کردن یک کامپیوتر به سرورنحوه اضافه كردن يك كلاينت به شبكهافزودن یک کاربر در شبکه به کامپیوترآموزش اضافه کردن یک کامپیوتر به شبکهاضافه کردن یک کامپیوتر به شبکه از نوع دامینطریقه شبکه کردن یک سیستم به سرور

برچسب برای این موضوع