صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 23

موضوع: فعال کردن Proxy بوسیله Group Policy

نام حقيقي: هادی

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77

فعال کردن Proxy بوسیله Group Policy

سلام دوستان. از همه دوستانی که لطف میکنن و جواب میدن بسیار ممنونم. با لطف دوستان من بالاخره تونستم نرم افزار آیزا رو نصب کنم. واقعا ممنون. حالا من میخوام فقط به چند تا از یوزرهام دسترسی اینترنت بدم. تو آیزا این دسترسی رو براشون تعریف کردم اما هر کدوم از اون یوزرها باید توی internet explorer خودشون توی مسیر Tools/internet Options/Connections/ Lan Settings در قسمت Proxy Server باید IP و پورت آیزاسرور رو وارد کنن تا بتونن به اینترنت کانکت بشن.
    یه جا خوندم که میشه توی اکتیودایرکتوری یک Policy تعریف کرد که این تنظیمات Proxy Server به صورت خودکار روی اون یوزرها اعمال بشه و نیاز نباشه که دستی این کا رو انجام داد. ولی من اون Policy رو توی اکتیودایرکتوری تعریف کردم اما هر کار میکنم اعمال نمیشه. باید چیکار کنم که این تنظیمات به صورت خودکار روی اون یوزرها اعمال بشه؟ منظورم اینه که چیکار کنم که اگه اون یوزر از پای هر سیستمی توی شبکه لاگین کرد به صورت خودکار تنظیمات Proxy Server توی Internet Explorer براش اعمال بشه؟
    واقعا ازتون ممنونم.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط tanha8080 : 2009-09-06 در ساعت 11:23 AM

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha8080 نمایش پست ها
    سلام دوستان. از همه دوستانی که لطف میکنن و جواب میدن بسیار ممنونم. با لطف دوستان من بالاخره تونستم نرم افزار آیزا رو نصب کنم. واقعا ممنون. حالا من میخوام فقط به چند تا از یوزرهام دسترسی اینترنت بدم. تو آیزا این دسترسی رو براشون تعریف کردم اما هر کدوم از اون یوزرها باید توی internet explorer خودشون توی مسیر Tools/internet Options/Connections/ Lan Settings در قسمت Proxy Server باید IP و پورت آیزاسرور رو وارد کنن تا بتونن به اینترنت کانکت بشن.
    یه جا خوندم که میشه توی اکتیودایرکتوری یک Policy تعریف کرد که این تنظیمات Proxy Server به صورت خودکار روی اون یوزرها اعمال بشه و نیاز نباشه که دستی این کا رو انجام داد. ولی من اون Policy رو توی اکتیودایرکتوری تعریف کردم اما هر کار میکنم اعمال نمیشه. باید چیکار کنم که این تنظیمات به صورت خودکار روی اون یوزرها اعمال بشه؟ منظورم اینه که چیکار کنم که اگه اون یوزر از پای هر سیستمی توی شبکه لاگین کرد به صورت خودکار تنظیمات Proxy Server توی Internet Explorer براش اعمال بشه؟
    واقعا ازتون ممنونم.
    سلام
    مراحل زیر رو قدم به قدم طی کن و نتیجه رو اعلام کن
    group policy مربوطه رو باز کن
    user configuration رو باز کن
    windows settings
    internet explorer
    connection
    روی proxy settings دوبار کلیک کن
    enable کن
    تو کادر اولی پروکسی و پورت مربوطه رو بزن
    OK کن
    CMD رو باز کن
    GPUPDATE /FORCE رو تایپ کن
    ENTER بزن

اصولا الان باید پروکسی که شما ست کردی برای کاربر مربوطه تنظیم شده باشد...

hadi_PN سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    مهیار جان سلام. آقا منم دقیقا همین کارها رو انجام دادم ولی اعمال نمیشه. خودم هم تعجب کردم ولی حتی چند بار هم اینکارو کردم نشد که نشد.
    دلیلش چیه؟ راه دیگه ای نیست؟

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    دوستان کسی نیست کمک کنه؟

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    ایجاد 2 سرفصل برای یک موضوع کار جالبی نبود که حالا انتظار دارید در عرض یک ساعت به جواب هم برسید.!!!!

---------------
    روش همان روش بالا است اگر از نسخه بالاتر از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید بگویید .
    دلیل را در بر آورده نشدن هدف را در دلیل اعمال نشدن گروپ پالیسی جستجو کنید.

نام حقيقي: منصوری

عضو غیر فعال شناسه تصویری katsi_ppp
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    17
    اگه اعمال نمیشه حتما کاربرانی که براشون policy تعریف کردین تحت دومین لاگین نمی کنند همانطور که می دونین این policy در user configuration می باشد تا اعمال بشه

نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    مهیار جان سلام. آقا منم دقیقا همین کارها رو انجام دادم ولی اعمال نمیشه. خودم هم تعجب کردم ولی حتی چند بار هم اینکارو کردم نشد که نشد.
    دلیلش چیه؟ راه دیگه ای نیست؟
    سلام
    در اینجور مواقع من برای اینکه مطمئن بشم ایراد از گروپ پالیسی هست یا چیزه دیگه یه کار دیگه می کنم

شما برو توی تنظیمات alt+ctrl+del و تنظیماتش رو عوض کن
    یا اکتیو دسکتاپ رو فعال کن و بک گراند بذار ببین اعمال میشه یا نه...

اگه شد که یه ایرادی توی اینترنت اکسپلور یا... هست اگه نشد هم که معلومه چی ایراد داره...

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    دوستان کسی نیست کمک کنه؟

داخل gpedit.msc بروي userconfiguration بروي windows setting بروي internet explorer maintenance بروي

connectionوتنظيمات مربوط به proxy setting

يك نكته كليدي در برخي موارد تغييراتي بروي isa server انجام مي گيرد از قبيل اضافه كردن كارت شبكه تغيير ip ,...

كه درخواست webclient از طرف client به isa موجب ignore ميشود براي از بين بردن اين مشكل بايد firewall services

را يكبار restart كنيد .وبراي جلوگيري از تكرار اين مشكل و به طور خودكار اين عمل صورت گيرد داخل رجيستري يك

كليد ميسازيم بروي
    HEKY_LOCAL_MACHIN-----SYSTEM-----Currentcontrolset-----services-----fwsrv----parameters-----

درهمان قسمت parametersيك كليد اضافه از نوع DWORDValue وبه نام SocketsInAcceptReuseList كه

valueبايد صفر باشد كه به صورت default صفر ميباشد وبا انجام اين عمل يكبار بايد firewall را restart كنيم تا تاثير

پذيرد.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    ایجاد 2 سرفصل برای یک موضوع کار جالبی نبود که حالا انتظار دارید در عرض یک ساعت به جواب هم برسید.!!!!

---------------
    روش همان روش بالا است اگر از نسخه بالاتر از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید بگویید .
    دلیل را در بر آورده نشدن هدف را در دلیل اعمال نشدن گروپ پالیسی جستجو کنید.

دوست عزیز: این موردی که فرمودین عمدی نبود. بار اول به خاطر عجله، موضوع وارد نشده بود به خاطر همین دوباره فرستادم. با وجود این من از همه اساتید به ویژه شخص شما عذرخواهی میکنم.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    نقل قول نوشته اصلی توسط katsi_ppp نمایش پست ها
    اگه اعمال نمیشه حتما کاربرانی که براشون policy تعریف کردین تحت دومین لاگین نمی کنند همانطور که می دونین این policy در user configuration می باشد تا اعمال بشه

جناب منصوری عزیز سلام. همه یوزرها به دومین لاگین میکنن ولی باز هم این پالیسی اعمال نمیشه.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar49 نمایش پست ها
    سلام
    در اینجور مواقع من برای اینکه مطمئن بشم ایراد از گروپ پالیسی هست یا چیزه دیگه یه کار دیگه می کنم

شما برو توی تنظیمات alt+ctrl+del و تنظیماتش رو عوض کن
    یا اکتیو دسکتاپ رو فعال کن و بک گراند بذار ببین اعمال میشه یا نه...

اگه شد که یه ایرادی توی اینترنت اکسپلور یا... هست اگه نشد هم که معلومه چی ایراد داره...
    مهیار جان سلام. من یک پالیسی از پالیسیهای موجود در خود ویندوز رو enable کردم و روی همه یوزرها اعمال شد. منظورم این پالیسی بود:
    user configuration/administrative templates/windows components/internet explorer/ Disable changing proxy settings
    این پالیسی میگه که در واقع یوزرها اجازه ندارند تنظیمات proxy در اینترنت اکسپلورر رو تغییر بدهند. و دقیقا هم اعمال شد.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    داخل gpedit.msc بروي userconfiguration بروي windows setting بروي internet explorer maintenance بروي

connectionوتنظيمات مربوط به proxy setting

يك نكته كليدي در برخي موارد تغييراتي بروي isa server انجام مي گيرد از قبيل اضافه كردن كارت شبكه تغيير ip ,...

كه درخواست webclient از طرف client به isa موجب ignore ميشود براي از بين بردن اين مشكل بايد firewall services

را يكبار restart كنيد .وبراي جلوگيري از تكرار اين مشكل و به طور خودكار اين عمل صورت گيرد داخل رجيستري يك

كليد ميسازيم بروي
    HEKY_LOCAL_MACHIN-----SYSTEM-----Currentcontrolset-----services-----fwsrv----parameters-----

درهمان قسمت parametersيك كليد اضافه از نوع DWORDValue وبه نام SocketsInAcceptReuseList كه

valueبايد صفر باشد كه به صورت default صفر ميباشد وبا انجام اين عمل يكبار بايد firewall را restart كنيم تا تاثير

پذيرد.
    دوست عزیز سلام. ممنون که جواب دادین. ببینید من واسه ISA یه سیستم جدا در نظر گرفتم و یه سیستم جدا هم فقط مخصوص Domain Controler دارم. حالا این روشی که شما فرمودین مربوط به چیه؟ و روی کدوم سرور باید اجرا بشه؟

نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    سلام

من یک پالیسی از پالیسیهای موجود در خود ویندوز رو enable کردم
    تو خود کامپیوتر طرف پالیسی رو تعریف کردید یا در سرور؟

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar49 نمایش پست ها
    سلام

تو خود کامپیوتر طرف پالیسی رو تعریف کردید یا در سرور؟

مهیار جان، روی سرور Domain Controller این کارو انجام دادم.

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    ویرایش توسط patris1 : 2009-09-07 در ساعت 12:59 PM

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات پروکسی وب فریر

http://forum.persiannetworks.com/f78/t27004.html

پروکسی وب فریر

فعال کردن وب فریر

تنظیمات وب فریر

نحوه فعال سازی پروکسی

پروکسی فعالآموزش تنظیمات وب فریرفعال سازی وب فریراموزش تنظیمات وب فریرفعال سازی پروکسیفعال کردن پروکسی وب فریرنحوه فعال سازی وب فریراکتیو کردن پروکسیفعال کردن پروکسی اینترنت اکسپلورر از طریق رجیستریغیر فعال کردن proxyچگونگی فعال سازی پروکسینحوه فعال کردن پروکسیروش فعال کردن پروکسیفعال کردن پروکسیفعال کردن پروکسی اکسپلورر برای کاربرغیر فعال شدن پروکسیهادی پروکسیتنظیم نشدن پروکسی اکسپلوررروش نصب وفعال كردن فيلترشكن پيروكسي

برچسب برای این موضوع