نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: Disable کردن کارت صوت در هر restart

نام حقيقي: benyamin

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16

2008 این Error را به شما هم میده؟

Windows server initial configuration tasks has stopped workingبعد از نصب کارت صوت اینو گفت اما کارت صوت با موفقیت نصب شد و هیچ مشکلی هم نداره ولی در restart بعدی اینو گفت از چیه؟

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    2008 بعد از هر restart کارت صوت را disable می کنه و بعد از اینه روی بلند گو کنار ساعت راست کلیک می کنم و play back device را میزنم می پرسه می خوای enable کنی می گم آره بعد 2 تا از service ها را از admin tools به حالت Enable در میاره و درست میشه برای شما هم همین طور هست؟

ویرایش توسط benyamin_p : 2009-08-08 در ساعت 01:29 PM

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    این error هم اضافه شد !microsoft managment console has stopped working

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست عزیز امیدوارم از این صراحت لهجه ناراحت نشید، اما شما باید بدونید دنبال چی هستید.
    هدف شما از انجام هر کاری چیه؟ شما شروع کردی به لیست کردن ارورهایی که در هنگام کار با ویندوز سرور 2008 می گیری.
    آیا به منظور خاصی این ویندوز رو نصب کردین؟ ایا از قابلیت خاصی از اون می خواید استفاده کنین؟ اگر هدفتون یادگیری است، بهتره برای این کار یک سلسله مراتبی رو در نظر بگیرید. قدم ها رو پله پله طی کنید. یا حداقل بگید در هنگام انجام فلان کار در ویندوز سرور، فلان خطا رو می گیرم. دوستان دیگه هم فرمودن، فعال بودن و نبودن وب کم یا کارت صدا، روی یک سرور، چیزی نیست که بخاطرش این همه زمان بگذارید.
    باز هم منو ببخشید اگه جسارت کردم.

mgholami سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    16
    آخه این Error هایی که لیست کردم به خاطر کار با قسمت خاصی نیست !
    من 2008 را نصب کردم
    کرک کردم
    ری استارت شد
    بعد کافیه خاموش کنم
    حالا که دوباره روشن کنم همون اول که configuration system پنجرش باز میشه Erro میده و اگه برم تو control panel و همون قسمتی که تو ویندوز 2003 با نام component for windows هست را بزنم باز نمیشه و میگه یه فایل exe نیست !
    هدفم هم مشخصه :: یاد گیری به خاطر علاقه شخصی " اما برای یادگیری منابع خوبی پیدا نکردم و پله هایی هم که می فرمایین درست نمیشناسم اگر بنده را یاری کنین ممنون میشم

ویرایش توسط benyamin_p : 2009-08-11 در ساعت 09:30 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه غير فعال كردن صداي آنبورد

غیرفعال کردن کارت صدا

غیر فعال کردن کارت صوتی در cmd

غیر فعال کردن کارت صدا ان بورد در ویندوز سون

غیر فعال کردن صدای آنبرد

غیرفعال کردن کارت صداانبرد

اموزش فعال کردن کارت صدا غیر انبردغیرفعال کردن کارت صدا انبوردغیرفعال کردن صدای آن بردغیرفعال کردن کارت صدای انبردغیر فعال کردن کارت صدای انبورداموزش غیر فعال کردن کارت صداانبوردغير فعال كردن كارت صداي آنبردنحوه فعال کردن کار ت صدا آنبردکارتصدا غیر انبردغیر فعال کردن کارت صدا آن برد و نصب کارت صداغیر فعال کردن initial configuration tasks در ویندوز 2008غیر فعال شدن کلرت صداخاموش کردن کارت صدای آنبرد فعال کردن صدای انبردروش دی اکتیو کردن کارت صوتی ان بردغیر فعال شدن کارت صداطریقه نصب غیر فعال کردن کارت صدای انبوردغیر فعال کردن کارت صدا آنبرد در ویندوز 7نحوه فعال كردن كارتصوتي

برچسب برای این موضوع