نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: دسترسي به سرور از طريق dialup

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

دسترسي به سرور از طريق dialup

با سلام
    آقا ما از طريق سايت شما سرور را تنظيم كرديم كه از طريق مودم بتونم به شبكه داخلي شركت دسترسي داشته باشم. تنظيمات و بر روي كانكشن انجام دادم . اما وقتي ازخانه با مودم dialup وصل شدم اولا ارتباط 33 كيلو بيشتر نداد . دوما 2 الي 3 دقيقه بعد قطع ميشد. اينترنت را وقتي وصل بودم ميشد استفاده كرد ( تو شركت اينترنت share هست ) اما ip سرور را كه ping ميكردم reply نميداد . هيچكدام از كامپيوتر هاي داخل شبكه هم ping جواب نميداد.
    علت چيه ؟ من ميخوام بتونم از طريق dialup مثل ريموت كنترل ويندوز با سرور كار كنم. كه اگه اينترنت نبود بتونم از اين طريق سرور رو چك كنم.
    لطفا راهنمايي كنين.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد مهدی شریف مشهدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری sharif12
    نوشته
    317
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    52
    سلام
    این سرعت طبیعی است چون دو طرف ارتباط آنالوگ است برعکس ارتباط با ISP که یک طرف دیجیتال است سرعت شما با خطوط معمولی بیشتر از این حد نخواهد شد

برای سوال دوم هم شما هنگام ساخت incoming connection در میزبان باید اجازه ارتباط با شبکه را به میهمان یعنی کامپیوتری که بصورت dialup وصل شده را بدهید که این مورد در تنظیمات پیشرفته قرار دارد
    در این صورت هم می توانید با رایانه های داخل شبکه ارتباط برقرار کنید هم از اینترنت استفاده کنید
    نکته دیگر اگر رایانه میزبان دارای دو ادرس IP یا دو کارت شبکه با ادرس های مجزا باشد شما می توانید تنظیم کنید که میهمان خود به خودش IP اختصاص دهد و هر بار به یکی از زیر شبکه های موجود ارتباط برقرار کند

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    عزيز جان
    من در زمان ست كردن incoming ، رو آيكون TCPIP كليك كردم اونجا يك گزينه داشت نوشته بود اجازه كار با شبكه داخلي كه اونو تيك زدم . غير از اين مورد جاي ديگه اي هم بايد ست كنم ؟
    در ضمن يك چيزي نظر منو جلب كرد شايد به جواب شما كمك كنه :
    ip سرور ما 192.168.0.251 هستش اما وقتي ميرم رو گزينه ساپورت شبكه ، ipservr را 192.168.0.127 نوشته و وقتي ip 192.168.0.251 را پينگ ميكنم reply نميده. اما 192.168.0.127 را reply ميده.

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    آقا چي شد پس ؟ به دادم برسيد

کلمات کلیدی در جستجوها:

ریموت از طریق dial up

دسترسی به سرور

ping كردن از طريق dial up