نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: بهترين روش sharing , Permissions

نام حقيقي: ابراهیم قانع

عضو عادی
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    45

بهترين روش sharing , Permissions

با سلام
    من يك سوال اساسي و طاهراً ساده دارم :
    همانطور كه ميدانيد و ميدانيم براي يكي از متداول ترين راه هاي اشتراك گزاري فايل shareing ميباشد
    حال آنكه براي دادن دسترسي هاي خاص به افراد و گروه ها معمولاً براي من مشكلاتي نظير خطا هاي مختلف Permissions ميدهد كه معمولاً ايجاد دردسر ميكند
    براي مثال وقتي در يك درايو ntfs يك پوشه سshare ميشود هم بايد تنظيمات security ست شود و هم تنظيمات sahre Permissions
    با اين حال گاهي مواقع بعد از تغيير سطوح دسترسي پوشه بايد سيستم كاربر راه دور logoff , login شود كه مسئله ايجاد ميكند
    آيا براي تمام اين مشكلات راه بهتر و يا راه حل جامع تري نيست كه براي اشتراكم گزاري اطلاعات دردسر كمتري باشد .
    با تشكر از توجه شما براي خواندن اين پست

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    نقل قول نوشته اصلی توسط eghane نمایش پست ها
    با سلام
    من يك سوال اساسي و طاهراً ساده دارم :
    همانطور كه ميدانيد و ميدانيم براي يكي از متداول ترين راه هاي اشتراك گزاري فايل shareing ميباشد
    ۱- حال آنكه براي دادن دسترسي هاي خاص به افراد و گروه ها معمولاً براي من مشكلاتي نظير خطا هاي مختلف Permissions ميدهد كه معمولاً ايجاد دردسر ميكند
    ۲- براي مثال وقتي در يك درايو ntfs يك پوشه سshare ميشود هم بايد تنظيمات security ست شود و هم تنظيمات sahre Permissions
    ۳- با اين حال گاهي مواقع بعد از تغيير سطوح دسترسي پوشه بايد سيستم كاربر راه دور logoff , login شود كه مسئله ايجاد ميكند
    آيا براي تمام اين مشكلات راه بهتر و يا راه حل جامع تري نيست كه براي اشتراكم گزاري اطلاعات دردسر كمتري باشد .
    با تشكر از توجه شما براي خواندن اين پست
    ۱- خطاهای مختلف Permission چیست؟
    ۲- این که در Security تعریف کنید که کاربر دقیقا به چه چیزی دسترسی داشته باشد که خیلی خوب است دوست من. سخت تر است ولی امن تر هم هست.
    ۳- چرا باید Logoff کنید . برنامه خاصی در حال استفاده از این فولدر است که نیاز به LogOff کردن یوزر باشد. در حالت عادی که نباید اینگونه باشد.
    اما پیشنهاد من . با توجه به آشنایی کامل شما با این مقوله . شما ابتدا باید برای خود فلوچارت دسترسی را ترسیم کنید و مشخص کنید که دقیقا میخواهید چه کاری انجام بدهید. بعد آن را اعمال کنید تا خطاهای Permission برای شما بوجود نیاید.
    موفق باشید.

نام حقيقي: منصوری

عضو غیر فعال شناسه تصویری katsi_ppp
    نوشته
    228
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    17
    یه قانون توی شر کردن وجود داره و اون اینه که از یه طرف خودتو آزاد کنی یعنی در share به همه full بدین بعد در تب security می تونین مجوزها رو با جزیئات بیشتری اعمال بکنین که دردسر کمتری داره

نام حقيقي: Javad Bagdeli

عضو غیر فعال شناسه تصویری javadmcp
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    2
    فقط در مورد تغییر share permisson ها باید session ها را ببندیم و دوباره باز کنیم ولی ntfs permission ها به صورت لحظه ای اعمال می شوند. تازه برای همان share permission ها هم کافی است که از طریق manage به بستن session ها اقدام کنید.
    به همین دلیل بهتر است که از ntfs permiosson استفاده کنید.

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط katsi_ppp نمایش پست ها
    یه قانون توی شر کردن وجود داره و اون اینه که از یه طرف خودتو آزاد کنی یعنی در share به همه full بدین بعد در تب security می تونین مجوزها رو با جزیئات بیشتری اعمال بکنین که دردسر کمتری داره
    من هم با این قضیه موافقم اما:

تنها دادن دسترسی Change و Read در ست کردن دسترسی های یک فولدر به اشتراک گذاشته شده (Sharing Permission) کفایت می کنه. در غیر اینصورت به مشکلی برخواهید خورد که خوشبختانه مایکروسافت اون رو در Windows Server 2008 برطرف کرده.

موفق باشید.

نام حقيقي: ابراهیم قانع

عضو عادی
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    45
    راه حل ديگه اي هم جديداً پيدا كردم :
    اشتراك كلي داده هاي سازمان تحت وب :
    Easy File Sharing Web Server
    ميشه از برنامه هاي DMS ( document managent system) هم استفاده كرد

کلمات کلیدی در جستجوها:

permission چیست

permission چیست؟

روش sharing

نحوه دادن permissionpermissions تنظیمات http://forum.persiannetworks.com/f78/t24555.htmlنحوه permision دادن در ویندوزدرباره ntfs permission share permission چیستpermissionچیست permission تنظیمات در ویندوز 7دادن permissions به فولدرها از طریق راه دورمقاله در مورد share premissionتنظیمات permissionsروشهای permissionntfs permissions چیستpermissionخطا درشر شدن ایجاد permission جهت کاربرتحقیق جامع در مورد تب های permission و securityshare کردن چیستنحوه sharing مقاله در مورد permissionsshare permissionpermission و sharing درلينوكسروشهای sharing

برچسب برای این موضوع