نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: باز نشدن درايوها با دابل كليك...!!!

عضو غیر فعال
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

باز نشدن درايوها با دابل كليك...!!!

سلام دوستان
    تا حالا به اين مورد برخوردين؟
    رو بعضي سيستما كه ويروسيه بعد از اينكه يه آنتي ويروس نصب ميكني و آپديت و اسكنش ميكني مياد قرنطينش ميكنه و بعد............
    مياي رو ردايو كليك ميكني بازش نميكنه ميگه copy.exe يا مثلا rose.exe رو پيدا نكرد!!!
    مجبوري كليك راست و open كني!!
    من به همچين مشكلي برخوردم اونم رو لپ تاپ يكي از دوستان ! خلاصه كلي از ما دلخوره! با همون ويروساش راضي تر بود ظاهرا!!

تو رو خدا هر كس اين مشكلو داشته و حل كرده كمك كنه! بنده خدا خيلي دلخوره!
    من اومدم آنتي ويروسو هم remove كردم ولي ربطي نداشت همون پيغامو ميده!!

منتظرم و ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    شما ویندوز رو عوض کنی مشکلت حل میشه نگران نباش

نام حقيقي: رضا صادقی

عضو غیر فعال
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    من دقیقا با این ویروس Copy.exe و Host.exe برخورد کردم و باید روی درایو ها و فولدر ها کلیک راست و گزینه Open رو انتخاب می کردم.....ویروس بدجور سمجیه...همه جا میره.....از طریق Flash ام از سیستم های الوده دانشگاه به سیستم خونگیم منتقل شد...اما با AntiVirus Norton به صورت Update شده ویروس رو پاک کردم....و مشکل فولدر ها به کلی برطرف شد...نیازی به نصب مجدد ویندوز نیست.

ضمنا برای چی قرنطینه اش کنه؟....وقتی پیداش کرده که دلیلی نداره بخواد قرنطینه اش کنه...مگه این که شما توی تنظیماتش بهش گفته باشین در صورت پیدا کردن ویروس اون رو قرنطینه کنه....پیشنهاد می کنم یا به صورت دستی از قرنطینه پاکش کنید که ممکنه فولدرتون هم پاک کنه یا این که برین تنظیماتش رو طوری اعمال کنین که با پیدا کردن ویروس یا هرچی بزنه Delete اش کنه در مرحله اول.....از به روز بودن AntiVirus تون مطمون باشید...
    بهتر نیست قبلا فروم رو سرچ کنید بعد تاپیک جدید بزنی؟

با تشکر.

ویرایش توسط Reza_Sadeghi : 2007-03-19 در ساعت 05:33 AM

نام حقيقي: Sotoodeh Toofanian

عضو عادی شناسه تصویری tsotodeh
    نوشته
    1,699
    سپاسگزاری شده
    72
    سپاسگزاری کرده
    51
    بله ویروس هست و متاسفانه شاید چاره ای غیر از فرمت نداشته باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

باز نشدن درایو

باز نشدن درايو

بازنشدن درایوباز نشدن درايوهاباز نشدن درایوها با دابل کلیکباز نشدن درایو هاباز نشدن درایوهاباز نشدن درایوهای کامپیوترویروس باز نشدن درایوهاویروس باز نشدن درایومشکل باز نشدن درایوها با دابل کلیکباز نشدن درایوهای ویندوزبازنشدن درایوهاباز نشدن فایل با دابل کلیک لپ تاپباز نشدن درایو ها با دابل کلیکبازنشدن درايوباز نشدن درایو ویندوزباز نشدن درايو هاباز نشدن درایو با کلیکدلیل دیر باز شدن درایودلیل باز نشدن درایو هاباز نشدن درایوها در ویندوزباز نشدن درايوها با دابل كليكدیر باز شدن درایوباز نشدن درایو ویروس

برچسب برای این موضوع