نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: تلفن گویا

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تلفن گویا

سلام
    من یه وبسایت دارم که انسانها قادرند بیان توش و با پر کردن یک فرم ثبت نام کنند. فیلدها هم مشخصات عمومی شخص هستند. مثل نام و نام خانوادگی و ...
    برای این که کار رو برای افرادی که زیاد با اینترنت سر و کار ندارن راحت تر کنم میخوام امکان ثبت نام تلفنی هم بذارم. یه برنامه لازم دارم که روی دستگام اجرا کنم و سپس اشخاصی که با شماره تلفنم که خطش به مودم وصله تماس می گیرن اون برنامه بیاد بالا و بعد از سلام علیک از یارو بپرسه که چی کار داره؟ بعد یارو مثلا شماره ی یک رو فشار بده که یعنی می خوام فرم پر کنم. بعد برنامه ازش اسمش رو بپرسه یارو هم بگه و برنامه ضبط کنه و همینجور الی آخر تا اتمام کلیه ی فیلدها. بعدا من بیام اسما رو گوش بدم و بشینم برای طرف یه پرونده بسازم و اطلاعاتش رو وارد کنم. خلاصه این که کاربر یول اینترنت نفهم رو از این طریق توی سایتم ثبت نام کنم.
    میخواستم ببینم شما یه همچین برنامه ای سراغ دارید؟
    Asterisk http://asterisk.org این کار رو می کنه ولی خوب برنامه ی خیلی غولی بیده بره خودش و برای Voip بازی ساخته شده نه تلفن گویا و اگه بخوام یاد بگیرم چجوری راش بندازم و ... کلی وقتم رو می گیره.

البته شرکت بانی کام http://banicomm.com یه همچین چیزی داره. ولی خوب قیمتی که بهم دادن سر به فلک می کشه. یک میلیون و پونصد هراز تومن!!!!!

کمک کنید دیگه خلاصه.
    ممنون