سلام
موافق هستيد اگه يه لينك داونلودي خوب پيدا كرديم اينجا بذاريمش؟
گفتم اينجا اينو كم داره من افتتاحش كنم. كه هم كمبودي نباشه و هم سريعتر به اين تيپ موارد دسترسي پيدا كنيم.

چند تا قانون هم بذاريم بد نيست.(البته با اجازه قانون گذاران اعظم ،كه همون ادمينهاي دوستداشتني باشند)
1.كسي به به و چه چه سابميت نكنه .
2.لينك فعال باشه .
3.لينك برنامه در سايت هاي معمول در دسترس نباشه.
4.يك شرحي هم شامل پستي كه خواهيد كرد ،بشود.
5.يك كمي حوصله هم خرج كنيد.


_,,..----------------------------------------------------------------..,,_
Internet Explorer 7 beta
در نسخه‌های پيشين مرورگر IE، فهميدن اين که يک صفحه‌وب داری RSS Feed است، بسيار مشکل بود. اما مرورگر جديد، هدر صفحه‌وب رو چک می‌کنه تا اگر سازنده، فايل feedی رو در صفحه قرار داده، مشخص بشه. اگه پيدا شد، دکمه‌ی مربوط به RSS روی نوار ابزار روشن می‌شه. همچنين کاربر می‌تونه مرورگر رو طوری تنظيم کنه که در اين هنگام، صدايی هم پخش بشه. به همين شکل، RSSهايی که در صفحه قرار داده شده‌اند رو در منوی Tools هم می‌تونيد پيدا کنيد.

در حال حاضر، ويندوز Vista بتا ۱ و IE7 برای ويندوز XP از فرمت‌های RSS 0.9x، RSS 1.0 و RSS 2.0 پشتيبانی می‌کند. در نسخه‌های بعدي، پشتيبانی از فرمت‌های Atom 0.3 و Atom 1.0 را نيز خواهيم داشت.

به علاوه، در بخش Contents در پنجره‌ی Internet Options در کنترل پنل، بخشی وجود داره که از اونجا می‌شه قابليت RSS رو غير فعال کرد و يه سری تنظيمات روش انجام داد.

نخوه نمايش يك RSS Feed

هنگامی که در IE6 که امروز می‌بينيد، روی يک لينک RSS کليک می‌کنيد، صفحه‌ای رنگارنگ می‌بينيد که ممکن است چيز زيادی از آن نفهميد. ولی IE7 تشخيص می‌دهد که آن صفحه، يک RSS Feed است و ‌آن را در قالب يک صفحه‌ی قابل فهم در می‌آورد که خواندنش بسيار ساده‌تر است. حتی می‌توانيد برای دسترسی سريع، آن RSS Feed را به منوی Favorites خود اضافه کنيد.

قابليتهاي كاربر (UI)

از جمله‌ی قابليت‌های خوب IE7، استفاده از Tabهاست. همانند مرورگری چون Opera نيز اين قابليت را داراست که صفحهات مختلف را در يک صفحه باز کند. هرچند اين قابليت در ورژن جديد نوار ابزار MSN گنجانده شده و برای IE6 نيز قابل دسترسی است.

به علاوه IE7 دارای يک نوار ابزار جستجوست که قابليت جستجو در پنج موتور جستجوی معروف را دارد (AOL, Ask Jeeves, Google, MSN و !Yahoo). هرچند اين قابليت نيز در Opera ديده می‌شود.

مرورگر IE7 در دو نسخه عرضه شده: يکی برای ويندوز Vista و ديگری برای ويندوز XP SP2.

سخن آخر :
شما به عنوان کاربر اینترنت اگر به امنیت خودتون اهمیت میدید از Internet Explorer 6 استفاده کنید و اگر یک سری از مسائل پیش پا افتاده براتون مهم هست MSN Toolbar هم اینستال کنید مطمئن باشید نه تنها از FireFox چیزی کم ندارید بلکه از خیلی مزایایی که در بالا توضیح دادم لذت خواهید برد و میتونید با امنیت و خیال راحت مشغول مرورکردن صفحات این دنیای مجازی بشید !!

در آخر کاربان حرفه ای که قصد امتحان کردن Internet Explorer 7 رو دارن میتونن از لینک زیر استفاده کنند.
Internet Explorer 7.0.5112.0 Beta 1
سایز فایل 10.06 مگا بایت هست.
بازم تاکید میکنم فقط کاربران حرفه ای این Browser رو دانلود کنند چون فعلا BETA هستش.