نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: قدرت آنتن مودم 2640u ؟

نام حقيقي: احسان صالحی

خواننده شناسه تصویری ehsansaleh
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    3

Question قدرت آنتن مودم 2640u ؟

سلام . عرض ادب

بدون مقدمه سوالم را می پرسم :

هر جایی را سرچ کردم نتونستم اطلاعاتی در رابطه با قدرت آنتن مودم دیلینک 2640u پیدا کنم

اگر کسی از قدرت دهی این نوع مودم که چند دسی بل است بگه به ما .

این تا اینجا !

حالا اگه یه مودم 2750 دیلینک را جاگزین این مودم قدیمی کنم آنچه که می خواهم بدونم میشه با توجه به قدیمی بودن این 2640 وقتی جایگزین میشه ، آیا با قناوری جدیدی که در 2750 است میشع مطمن بود در افزایش بُرد وایرلس بهبود پیدا کنه ؟ و افزایش برد وایرلس را شاهد باشم؟

* با این نکته که مودم دو آنتن با فناوری جدید جایگزین مودم تک آنتن قدیمی میشه .

برای سوال بند اول {قدرت سیگنال2640} اگه منع معتبری هم پیدا میشه لینکش هم بدید

موضوعات مشابه:

نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    3
    UP

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    عرض سلام خدمت شما دوست عزیز. من دیروز براتون سرچ زدم در مورد قدرت آنتن 2640 چیزی پیدا نکردم تا اینکه مجدد الان سرچ کردم تو یه تیکه ذکر شده بود ظاهرا قدرت آنتن 2640، 2 دسیبل باید باشه. اما قدرت مودم 2750 که خودمم دارم استفاده میکنم ازش 5 دسیبل هست. اما در مورد اینکه شما صد در صد مطمئن باشی همیشه قدرت فول دریافت میکنی اینطوری نیس. به جرات میتونم بگم منم دقیقا شرایط شما رو داشتم قبلا از مودم 2640 دی لینک استفاده میکردم تا اینکه مشکل داغ کردنش و قدرت ضعیف آنتن دهیش باعث شد یه 2750 بخرم با اینکه خودمم تصور این بود که تاثیر خیلی زیادی از نظر آنتن دهی داشته باشه اما بعضی اوقات قدرت فول دریافت نمیکنم. شما اگه بتونی مودم رو در جایی از محل کار یا منزل قرار بدین که مرکزیت داشته باشه به نسبت میتونی خیالت از بابت دریافت درست و یکدست وایرلس راحت باشه. چون هر چقدر دستگاه های بی سیم که هم فرکانس با مودم باشن و هم چنین موانعی مثل دیوار و ... سر راه باشه بدون شک رو افت وایرلس تاثیر خواهد داشت. امیدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونم

ehsansaleh سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeinik نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت شما دوست عزیز. من دیروز براتون سرچ زدم در مورد قدرت آنتن 2640 چیزی پیدا نکردم تا اینکه مجدد الان سرچ کردم تو یه تیکه ذکر شده بود ظاهرا قدرت آنتن 2640، 2 دسیبل باید باشه. اما قدرت مودم 2750 که خودمم دارم استفاده میکنم ازش 5 دسیبل هست. اما در مورد اینکه شما صد در صد مطمئن باشی همیشه قدرت فول دریافت میکنی اینطوری نیس. به جرات میتونم بگم منم دقیقا شرایط شما رو داشتم قبلا از مودم 2640 دی لینک استفاده میکردم تا اینکه مشکل داغ کردنش و قدرت ضعیف آنتن دهیش باعث شد یه 2750 بخرم با اینکه خودمم تصور این بود که تاثیر خیلی زیادی از نظر آنتن دهی داشته باشه اما بعضی اوقات قدرت فول دریافت نمیکنم. شما اگه بتونی مودم رو در جایی از محل کار یا منزل قرار بدین که مرکزیت داشته باشه به نسبت میتونی خیالت از بابت دریافت درست و یکدست وایرلس راحت باشه. چون هر چقدر دستگاه های بی سیم که هم فرکانس با مودم باشن و هم چنین موانعی مثل دیوار و ... سر راه باشه بدون شک رو افت وایرلس تاثیر خواهد داشت. امیدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونم
    ممنون از پاسختون
    ولی قصد خرید 2750 را دارم ، بدون اینکه این مودم الانم 2640 هیچ موردی نداره و راضی راضی هستم ازش
    فقط حتی کمی هم تو برد وایرلس ش بهبود پیدا بشه برام کافیه
    خلاصه کارم همینه که بتونم بهبود پیدا کنه و تقویت بشه
    جایی که من هستم وایرس از از سه دیوار به قطر حداقل نیم متر باید سیگنال رد بشه تا بتونم دسرسی داشته باشم

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    دوست عزیز البته 2750 مودم بدی نیس چون خودمم الان دارم استفاده میکنم. اما بهتون پیشنهاد میدم اگه بودجه بیشتری دارین از دستگاه های ایسوس خرید کنین یا بگردین دستگاهی پیدا کنین تو مودم dsl که امکاناتی مثل هات اسپات و یوزر منیجر رو مثل روتربردهای میکروتیک داشته باشه. امکانات کاربردی هست واقعا شما میتونین برای یوزرهای سطح دسترسی پهنا تعریف کنین. اما اگه همچین چیزایی نیازتون نیس و بودجه بیشتر از 100 تومن خرج کنین همون 2750 خوبه

نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeinik نمایش پست ها
    دوست عزیز البته 2750 مودم بدی نیس چون خودمم الان دارم استفاده میکنم. اما بهتون پیشنهاد میدم اگه بودجه بیشتری دارین از دستگاه های ایسوس خرید کنین یا بگردین دستگاهی پیدا کنین تو مودم dsl که امکاناتی مثل هات اسپات و یوزر منیجر رو مثل روتربردهای میکروتیک داشته باشه. امکانات کاربردی هست واقعا شما میتونین برای یوزرهای سطح دسترسی پهنا تعریف کنین. اما اگه همچین چیزایی نیازتون نیس و بودجه بیشتر از 100 تومن خرج کنین همون 2750 خوبه
    دوست عزیز
    مدلی که این ویژگی هایی را که گفتید داشته باشه میشه معرفی کنید ؟
    حدود قیمتی هم اگه بدید ممنون ، زیاد هم اگه میشه قیمت بالا نزنه

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    والله خودم مدلی سراغ نداشتم تو فروم مطرح کردم یکی از عزیزان فرمودن ظاهرا همچین امکانی برای مودم های DSL وجود نداره و فقط میشه از روتربردهای میکروتیک بعنوان دستگاه جانبی کنار مودم استفاده کنین. اما اگه زیاد مهم نباشه براتون همون مدل دو آنتن از برند ایسوس یا همین 2750 به نسبت قیمتش خوبه

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع