نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط mohsenhvac
  • 1 توسط mohsenhvac

موضوع: مشاوره خرید AP

نام حقيقي: xboy

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11

مشاوره خرید AP

سلام دوستان
    میخوام در یک ساختمان اداری چهار طبقه که تعداد زیادی اتاق در هر طبقه وجود داره و کلی دیوار و مانع سر راه هستش اینترنت رو به اشتراک بذارم
    بهترین و ارزانترین گزینه AP برای همچین ساختمانی چی هستش که بهترین آنتن دهی رو در تمام اتاق ها داشته باشیم ؟
    ابعاد این ساختمان : زیربنا 1000 متر - ارتفاع 15 متر - در هر طبقه حداقل 11 اتاق
    متشکرم

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    بهترین و ارزانترین گزینه AP
    1-دوست عزیز چیزی به نام بهترین اما ارازنترین وجود ندارد فقط میشه گفت متناسب بودن قیمت با قابلیتها؟؟!(همیشه رابطه مستقیم بین آش و پول وجود داره)
    ابعاد این ساختمان : زیربنا 1000 متر
    2-البته تجویز ap بیشتر نیازمند ابعاد ساختمان و معماری داخلی ان هست تا زیر بنا. البته جنس دیوارها هم خیلی مهمه و ... . برای دریافت پیشنهاد بهتره که تصویر پلان ساختمان رو هم بذارید
    3-اگر کاربری کاربرانش تنها اینترنت و اتوماسیون هست پیشنهاد میشه برای شروع سه تا یونیفای در هر طبقه کار بشه و در یک از طبقات هم از یک سوئیچ جهت ارتباط انها باهم.

xboycooper و dotcompc سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11
    ساختمان قبلا زیر ساخت شبکه کابلی داره و بدلیل اینکه تعداد کاربران این نوع سرویس اینترنت کمه ، مثلا در هر طبقه 4 یا 5 نفر هستند . میخوام فقط از یک ap در طبقه میانی استفاده کنم . منظورمم از ارزان و بهترین ، بسته به شرایط موجوده ، یعنی بخوایم بیشتر از این هزینه کنیم فایده ای نداره و با هزینه کمتر هم میشه همین سرویس رو راه اندازی کرد .
    متشکرم از پاسخ سریعتون

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    یک apو چهار طبقه ؟ حد نهایت یک کورسویی از سیگنال در طبقه بالایی و یا پایینی همون طبقه.
    البته من شرایط محل اجرا رو نمیدونم اما اگر کاربراتون در اتاقی که پنجره رو به بیرون داشته باشن می تونید با نصب یک ap مثلا نانو لوکو و اینکه کمی هم توانش رو کاهش بدید بتونید در 4 طبقه سیگنال داشته باشید

xboycooper سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمود ابراهیمی

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

سوال

با سلام

من یک پست بانک دارم با چند سیستم

سیستم اولی بهش یک روتر میکروتیک وصله و ip 172.25.32.130 هستش و دو تا سیستم دیگه دارم که به یک مودم adsl وصل می خواستم این سه تا سیستم با هم شبکه بشن راحلی به نظرتون می رسه

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    نقل قول نوشته اصلی توسط dotcompc نمایش پست ها
    با سلام

من یک پست بانک دارم با چند سیستم

سیستم اولی بهش یک روتر میکروتیک وصله و ip 172.25.32.130 هستش و دو تا سیستم دیگه دارم که به یک مودم adsl وصل می خواستم این سه تا سیستم با هم شبکه بشن راحلی به نظرتون می رسه
    دوست عزیز عضویت شما رو در این انجمن تبریک عرض می کنم اما حتما قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید و برای رسیدن به پاسخ بهتر هست که یک تاپیک جدید با عنوان مناسب برای سوالتون ایجاد کنید

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    یک apو چهار طبقه ؟ حد نهایت یک کورسویی از سیگنال در طبقه بالایی و یا پایینی همون طبقه.
    البته من شرایط محل اجرا رو نمیدونم اما اگر کاربراتون در اتاقی که پنجره رو به بیرون داشته باشن می تونید با نصب یک ap مثلا نانو لوکو و اینکه کمی هم توانش رو کاهش بدید بتونید در 4 طبقه سیگنال داشته باشید
    والا ما یه مودم وایرلس معمولی cnet داریم تو طبقه سوم خیلی راحت تا طبقه همکف اون اتاقای آخر سیگنال دارن ...

نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    1-خب اگر سیگنال دارید و دارد جواب می دهد به کاربراتون، ازهمون استفاده کنید. اما وجودسیگنال مبنی بر وجود ارتباط پایدار نیست. ابتدا تست بگیرید.
    2-ایا در ساختمان در کف هر طبقه فضای وید (void) دارید که اگر دارید پس میتونید با یکی - دو ap به کاربرانتون دسترسی پایدار بدید. اما باز هم میگم تا فضای داخلی ساختمان مشخص نباشد نمیشه پیشنهاد قطعی داد

ویرایش توسط mohsenhvac : 2014-10-12 در ساعت 05:03 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع