نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ریست نشدن لوکو ام 5!!!!!؟

نام حقيقي: Mr-Hb

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14

ریست نشدن لوکو ام 5!!!!!؟

سلام به همه دوستان،دوستم واسم دوتا لوکو ام 5 اورده که مناسفانه نه ای پی ، نه پسوردشونو داریم و از همه بدتر اینکه دکه ریست خت افزاریشو هم عیرفعال کردن و من طبق روشهایی که تو سایت خوندم ریکاوری کردمشون که یکی از این لوکوها به ای پی دیفالتش برگشته ولی پیجش و باز نمیکه ولی پینگشو دارم ولی اون لوکو دیگه نه پینگش و دارم و نه پیجشو میخواستم دوستان منو یه راهنمایی کنن تا مشکلم حل شه.درضمن رفتم یه ماژول یو اس بی به تی تی ال هم گرفتم ولی دقیق نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم؟؟تا یادم رفته اینو هم بگم که یه دونه راکت 5 ارم که اوننم همین مشکلو داره یعنی نه پینگش میاد نه پیجش که بتونم ریکاوریش کنم.
    منتظر پاسختون هستم پیشاپیش از راهنمایی همه دوتان ممنونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    اوه ، این همه سخت گرفتی ، دکمه ریست رو نگه دار ، بعد برقش رو وصل کن ، منتظر شو تا چراغاش چشمک بزنه ، ریست میشه. اگر هم نشد یه بار دیگه این کار رو بکن انقدر نگه دار تا پینگش 192.168.1.20 بیاد ، بعد با استفاده از یه tftp کلاینت firmware لوکو رو روش آپلود کن. ریست میشه

mr-ha سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    دوست خوبم ممنون از جواب سریعی که دادی، ولی من همین کارو کردم شاید بیش از 10 بار ولی فایده نداره که نداره ولی اون یه دونه لوکو رو که به همون روشی که گفتین انجام دادم و میره تو حالت ریکاوری یعنی ال ای دی هاش دوبه دو چشمک میزنه و بعدش با نرم افزار tftp فریمویر شو روش میریزم و بعد از اون خودش اتوماتیک ریبوت میشه و پینگش میاد یعنی بعد از اینکه ریبوت میشه بازم ال ای دی هاش دو به دو چشمک میزنه و پینگشو دارم ولی پیجش باز نمیشه حالا من به دوچیز شک دارم که یکی اینه که من از poeخودش استفاده نکردم و از یه poe با همون مشخصات ولی 2امپر استفاده کردم و دومین چیزی که به نظرم رسید اینه که شاید فریمویرش مال خودش نیست که هرچند از خود سایت ubnt دانلودش کردم.
    بازم از راهنمایی همه دوستان ممنونم

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr-ha نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنون از جواب سریعی که دادی، ولی من همین کارو کردم شاید بیش از 10 بار ولی فایده نداره که نداره ولی اون یه دونه لوکو رو که به همون روشی که گفتین انجام دادم و میره تو حالت ریکاوری یعنی ال ای دی هاش دوبه دو چشمک میزنه و بعدش با نرم افزار tftp فریمویر شو روش میریزم و بعد از اون خودش اتوماتیک ریبوت میشه و پینگش میاد یعنی بعد از اینکه ریبوت میشه بازم ال ای دی هاش دو به دو چشمک میزنه و پینگشو دارم ولی پیجش باز نمیشه حالا من به دوچیز شک دارم که یکی اینه که من از poeخودش استفاده نکردم و از یه poe با همون مشخصات ولی 2امپر استفاده کردم و دومین چیزی که به نظرم رسید اینه که شاید فریمویرش مال خودش نیست که هرچند از خود سایت ubnt دانلودش کردم.
    بازم از راهنمایی همه دوستان ممنونم
    کسی نیست آیا!!!!!؟؟

نام حقيقي: Ali A

عضو عادی شناسه تصویری sayrus2010
    نوشته
    544
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    248

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayrus2010 نمایش پست ها
    دوست خوب و مهربونم بنده این تاپیک رو هم دیده بودم ولی چون اخرش بازم به نتیجه ای نریده بود دوباره منم سوالمو اینجا عنوان کردم.
    دقیقا مشکل منم همینه که وقتی با حالت ریکاوری میاد بالا و فریمور روش میریزم بعدش که ریبوت میشه بازم ال ای دی هاش دو به دو حالت چشمک زن دارن که تو این وضعیت پینگ دستگاه دارم ولی پیجش باز نمیشه!!!!!!
    ممنون

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    کسی نیست منو راهنمایی کنه عایا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع