صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: راهنمایی در مورد راه اندازی شبکه وایرلس برای یک منطقه با ۱۰ کیلومتر برد .

نام حقيقي: homan

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhendi نمایش پست ها
    unifi
    از این میتونی استفاده کنی
    اینم سرنخ ...
    در موردش خوندم
    حالا کسی توی ایران اینها رو برای فروش داره ؟
    یه نمونه دیدم لطفا در مورد این مدل نظر بدید UNIFI - UAP3

نمونه ی پیشنهادی خودتون رو هم بنویسید .

ممنون

نام حقيقي: Mahdi Mirhendi

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    47
    دیگه باید نویز محیط رو ببینی چقدره

faryspeed سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    سلام
    داداش یه چیزی بگم خلاصت کنم ، شما هر چقدر هم رادیو و تجهیزات قوی استفاده کنی یه مشکل خیلی بزرگ داری اون هم به اسم یوزر! یوزرت فوقش یه لپ تاپ داره که اون هم نهایت یه کارت شبکه 100 میلی وات روشه و یه آنتن که نهایتش بشه 14db و بتونه زور بزنه و توی فضای آزاد تا حداکثر 100 150 متر توان ارسال سیگنال داشته باشه. پس عملا شعاع کاری هر دستگاهت میاد زیر 100 متر ، چون تو درخت و خونه و ماشین و تجهیزات فلزی که مانع میشن رو هم باید حساب کنی. پس یعنی برای مساحت 10 کیلومتر به صدها و صدها اکسس پوینت نیاز داری. این طرحت با هزینه شما یه چیزی در حد رویاست. تعجب میکنم چطور دوستان دنبال راه حل میگردن براش. گوگل خودش رو کشته تونسته یه شهر کوچیک رو ببره زیر وایرلس تازه کلی هم نقطه کور داره تازه طرحش رو هم متوقف کرده و خودش فهمیده که بی نتیجه است. شما هم دنبال این طرحت نرو که فایده نداره ، به درد گیم بازی کردن هم نمیخوره چون راندمان کاری فوق العاده پایینی داره.
    https://support.google.com/wifi/?hl=en

اون کادرهای بنفش نقاط کور هستند

Zahmatkesh و faryspeed سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    سلام
    داداش یه چیزی بگم خلاصت کنم ، شما هر چقدر هم رادیو و تجهیزات قوی استفاده کنی یه مشکل خیلی بزرگ داری اون هم به اسم یوزر! یوزرت فوقش یه لپ تاپ داره که اون هم نهایت یه کارت شبکه 100 میلی وات روشه و یه آنتن که نهایتش بشه 14db و بتونه زور بزنه و توی فضای آزاد تا حداکثر 100 150 متر توان ارسال سیگنال داشته باشه. پس عملا شعاع کاری هر دستگاهت میاد زیر 100 متر ، چون تو درخت و خونه و ماشین و تجهیزات فلزی که مانع میشن رو هم باید حساب کنی. پس یعنی برای مساحت 10 کیلومتر به صدها و صدها اکسس پوینت نیاز داری. این طرحت با هزینه شما یه چیزی در حد رویاست. تعجب میکنم چطور دوستان دنبال راه حل میگردن براش. گوگل خودش رو کشته تونسته یه شهر کوچیک رو ببره زیر وایرلس تازه کلی هم نقطه کور داره تازه طرحش رو هم متوقف کرده و خودش فهمیده که بی نتیجه است. شما هم دنبال این طرحت نرو که فایده نداره ، به درد گیم بازی کردن هم نمیخوره چون راندمان کاری فوق العاده پایینی داره.
    https://support.google.com/wifi/?hl=en

اون کادرهای بنفش نقاط کور هستند
    خیلی عالی بود
    ممنونم از گفتن واقعیت ها لطفا به اینجا سر بزنید
    جاهایی که انتخاب شدن اکثرا پارک و فضای باز هست اون موردی که گفتین در هر ۱۰۰ متر یک اکسس پوینت اگه قراره کار اصولی بکنم اشکالی نداره هزینه رو بالا میبرم . (( ۱۰ کیلومتر رو بیخیالش شدم ۳ تا ۵۰۰ متر رو میخوام پوشش بدم ))
    هزینه هم نیاز باشه بیشتر هزینه میکنم ولی میخوام کاری باشه که بتونم بعدا گسترشش بدم
    حتی اگه قراره ۱۰ تومن رو بزارم روی ۳۰۰ متر پوشش با کیفیت تضمین شده این کارو میکنم

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ببین دوست من شما داری میگی 500 متر ، خیلی هم راحت میگی ، اما باید شرایط محیطی ، دیوارها ، جنس دیوارها ، نقشه محل ، شکل قرارگیری یوزرها و چیزهای دیگه رو به دقت بررسی کنی ، برای 500 متر فضای ازاد که فکر میکنم مربع هم باشه ( یعنی ابعاد 22 متر در 22 متر ) شما یه اکسس پوینت بذاری تو مرکز طرحت جواب میده ، اما اگر 500 متر شما ابعاد 5 متر در 100 متر باشه حداقل دوتا ، حالا اگر دیوار هم داشته باشی و از جنس بتون مسلح باشه باید قید اون دیوار رو بزنی چون سیگنالی ازش عبور نمیکنه و عملا نیاز داری پشت اون دیوار هم اکسس پوینت بذاری. پس طرحت رو درست تشریح کن.

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    ببین دوست من شما داری میگی 500 متر ، خیلی هم راحت میگی ، اما باید شرایط محیطی ، دیوارها ، جنس دیوارها ، نقشه محل ، شکل قرارگیری یوزرها و چیزهای دیگه رو به دقت بررسی کنی ، برای 500 متر فضای ازاد که فکر میکنم مربع هم باشه ( یعنی ابعاد 22 متر در 22 متر ) شما یه اکسس پوینت بذاری تو مرکز طرحت جواب میده ، اما اگر 500 متر شما ابعاد 5 متر در 100 متر باشه حداقل دوتا ، حالا اگر دیوار هم داشته باشی و از جنس بتون مسلح باشه باید قید اون دیوار رو بزنی چون سیگنالی ازش عبور نمیکنه و عملا نیاز داری پشت اون دیوار هم اکسس پوینت بذاری. پس طرحت رو درست تشریح کن.
    ممنونم دوست عزیز
    محوطه رو اندازه دقیقشو ندارم ولی تقریبا مربع است و فضا بازه فقط چندتا درخت نخل هست که اونم با فاصله است و تراکمش خیلی کمه .
    تجمع توی بعضی از قسمت ها بیشتره که همونجا میخوام اکسس پوینت بزارم برای ماکزیموم بازده و البته یه جوری باشه که بعدا برای گسترش محدوده تحت پوشش مشکلی پیش نیاد و کمترین نقطه کور رو داشته باشم . این نقشه که گزاشتین خیلی خیلی به دردم خورد واقعا ممنونم .

فقط میمونه تجهیزات
    بنده بوشهر هستم اینجا هوا خیلی گرم میشه مشکلی از بابت تجهیزات هست ؟
    در مورد اکسس پوینت بنده خودم یک Tp-link دارم خیلی نمیتونم توش محدودیت ایجاد کنم و نمیدونم چطوری اکانتینگ رو به این وصل کنم - مثلا میخوام هرکی وصل شد سرعتش ۲۰ کیلوبایت لیمیت بشه و از طرفی اگه بشه یوزر و پسورد بخواد . یه اکانتینگ مثل IBSNG بشه بهش وصل کرد حله اگه خودش این امکانات رو داشته باشه بهتره
    چی پیشنهاد میکنید دوست عزیز مدل دقیق رو ذکر کنید

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    بهترین گزینه برای شما استفاده از تجهیزات میکروتیک هست.
    rb751-2nhd
    rb951-2n
    یا اینکه خودت برد و کارت شبکه وایرلس و آنتن بگیری سر هم کنی.
    به راحتی هم با نرم افزارهای اکانتینگ قابلیت هماهنگی داره. حتی خودش هم یه نرم افزار رایگان برای اکانتینگ داره به اسم یوزر منیجر

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

اکسس پوینت با برد 100 متر

رادیو با برد 10 کیلومتر روی 2.4

ﻭﺍﻳﺮﻟﺴﻮﺑﺮﺍﻱ ﺑﻮﺭﺩ

هزینه دکل وای فای site:forum.persiannetworks.com

قیمت اکسس پوینت با برد حداقل 10 کیلومتر

برچسب برای این موضوع