صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: جدیدترین اکسس پوینت میکروتیک

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    دوست من، من گفتم این رادیو بده؟ یا مشکلی داره؟ مشکل شما اینه که فکر میکنید من و سامان نسبت به شما جبهه گرفتیم تا سوالی میکنیم فکر میکنید میخواهیم بکوبیمتون یا بگیم شما اشتباه میکنید
    دوست من مشکل من با خروجی این رادیو هست
    این رادیو به مانند یه اسلحه برای بعضی افراده وایرلس کاره که فقط اعداد و ارقام براشون مهمه
    شما برای میل به خواسته هاتون نباید حقوق دیگران را تضعیع کنید
    شما با پول این رادیو میتونید 2 تا رادیو بگیرید که همون کار و بیشتر رو براتون انجام میده
    مثل من که برای یه بوستر 4 وات 2 میلیون هزینه میکردم زمانی که پراید 5 میلیون بود اما نمی اومدم با همون پول چند تا رادیو دیگه بزارم و کار رو درست انجام بدم
    شما با پول این رادیو میتونید راه حل های بهتری پیدا کنید
    با این رادیو کسی لینک پوینت تو پوینت نمیزنه چون باند مناسبی نداره ، بعد میخواهید چی کار کنید یه منطقه ای رو تحت پوشش قرار بدید؟ با بیم ویت 22 درجه ؟؟؟؟ یا میخواهید بزارید تو محیط بسته همرو سرطانی کنید ؟
    متاسفانه شما و اقای زحمتکش توی همه پست هایی که من میزارم بدن دلیل میاید و انتقاد میکنید
    ما از این رادیو توی محیط یک کارخونه که حدود 16000 متر مربع مساحت داشت توی ارتفاع 6 متری دکل
    استفاده کردیم و پوشش مناسبی داشتیم و چون محیط کاملا باز و بیابانی بود امکان استفاده از اکسس
    پوینت های متعدد نبود . من به کمک این رادیو به راحتی توی فاصله 1000 متری با لب تابم یک ارتباط مناسب
    و پایدار داشتم
    . به هر حال من نسبت به شما و اقای زحمتکش هیچ جبه گیری ندارم . و همیشه خوشحال میشم که از
    دوستان یاد بگیرم .

در نهایت من این رادیو رو به شخصه تولید نکردم و توی کارخونه این رادیو هم هیچ سهامی ندارم . این فقط یک
    معرفی بود تا دوستان باهاش اشنا بشند

3hsan، netnetnet، Star-x و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    متاسفانه شما و اقای زحمتکش توی همه پست هایی که من میزارم بدن دلیل میاید و انتقاد میکنید
    ما از این رادیو توی محیط یک کارخونه که حدود 16000 متر مربع مساحت داشت توی ارتفاع 6 متری دکل
    استفاده کردیم و پوشش مناسبی داشتیم و چون محیط کاملا باز و بیابانی بود امکان استفاده از اکسس
    پوینت های متعدد نبود . من به کمک این رادیو به راحتی توی فاصله 1000 متری با لب تابم یک ارتباط مناسب
    و پایدار داشتم
    . به هر حال من نسبت به شما و اقای زحمتکش هیچ جبه گیری ندارم . و همیشه خوشحال میشم که از
    دوستان یاد بگیرم .

در نهایت من این رادیو رو به شخصه تولید نکردم و توی کارخونه این رادیو هم هیچ سهامی ندارم . این فقط یک
    معرفی بود تا دوستان باهاش اشنا بشند
    پوشش مناسب به چه صورت؟؟ تو چه زاویه ای؟؟؟ تو چه وسعتی ؟؟؟؟شما با لوپ بک امواج در پشت رادیو کیفیت مناسبی دارید؟؟؟ شما که موضوع رو باز میکنید دلایلتون رو بهتره مستند تر بگید نه اینکه بگید از یه کیلومتری با وایرلس فکستنی لپ تاپ یک پینگ 32 بیتی راه انداختین
    شما خودتون میگید من این پروژه را انجام دادن اما میگید انجام دادم و استنادتو پینگ با اون لپ تاپ جادوییتونه من بعد 14 سال وایرلس کار کردن هنوز نمیتونم رو یه لینک 100 متری نظر قطعی بدم بعد شما از کاور 16000 متر کارخانه با یه رادیو و و و با قاطعیت صحبت میکنید

ویرایش توسط maaziyar : 2014-03-12 در ساعت 01:09 PM
    3hsan و nahvi18 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    ببینید مهندس ملاک تست پینگ نبوده . در ضمن من نگفتم که کل کارخونه رو پوشش دادم گفتم که 1000 متر فاصله رو پوشش دادم
    من حرفی از پوشش کامل نزدم اما اگر دوتا از این رادیوها ببندیم به طوریکه هر کدوم 180 درجه رو پوشش بدن میشه پوشش کامل داشت
    . البته منظورم پوشش 16000 متر مربع نیست پوشش 1000 متری هستش . لب تاب من جادویی نیست . یک لب تاب وایو سری f هستش
    در ضمن من نیازی ندیدم که جزییات کامل رو ذکر کنم چون شما هم از بنده با سابقه تر هستید و تجربه بیشتری دارید و هم اینکه خودتون
    مشخصات فنی این رادیو رو بهتر می دونید .
    در نهایت من قصدم این نبود که شمارو قانع کنم چون میدونم به هیچ وجه اینکار ممکن نیست . بنده قصدم این بود که این محصول رو معرفی
    کنم و نتیجه ازمایشات عینی خودمو بیان کنم .
    شما هم میتونید هر زمان که براتون امکانش بود تشریف بیارید با هم بریم سر پروژه و نتیجه رو مشاهده کنیم
    من قصد داشتم که یک دموی تصویری از این رادیو تهیه کنم و توی فروم قرار بدم تا سایر دوستان نتیجه رو مشاهده کنند . اما الان که بیشتر
    فکر میکنم میبینم این کار بیهوده هستش و وقت خودمو تلف کردم فقط

3hsan و hexman سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستان گرامی
    این فضای کل کل که مدتی است بین چند نفر از دوستان پیش آمده اصلا برازنده نام دوستان نیست.
    بحث علمی و فنی حتما باید باشد و حتما می‌توان به صورت جدی و چالشی بحث کرد. ولی بحث در مورد شخص و افراد نباید باشد. نباید گفته‌ها به گونه‌ای باشد که از آن برداشت برخورد شخصی شود. همچنین نباید هر برخوردی با موضوعات را به مسائل شخصی ارتباط داد. طبیعی است که در دنیای فنی و علمی هرکس نظرات خودش را داشته باشد و برای دفاع از نظراتش تلاش کند. ولی این تلاش می‌باید پایه و اساس علمی داشته باشد تا موجب رشد و پیشرفت همه شود.

این هم بار اولی نیست که یک محصول معرفی شده، پیش از این هم دیگر دوستان محصولاتی را معرفی کرده‌اند و در باره شان به تبادل نظر پرداخته‌اند. در بخش‌های نرم افزاری هم همین فضا وجود دارد. ممکن است کسی به دلایلی موافق یا مخالف باشد. همیشه هم در این مباحث فضا آماده است تا تند شود. بنابراین باید مراقبت بیشتری کرد تا این فضای چالشی در حوزه علمی و فنی حفظ شود و به مسائل دیگر کشیده نشود.

M-r-r، 3hsan، netnetnet و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

انجمن تخصصی میکروتیک qrt2

جدیدترین اکسز

جدیدترین mikrotik

اکسس پوینت 2 وات

اکسس پینت قوی 2.4 میکروتیک

اکسس پوینت 35 دی بی

qrt2 میکروتیک

معرفی انتن mikrotik qrt-2

اکسس میکروتیک 1000

اکسپورت کردن فایل از توی اکسس لست میکروتیک