نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: فاصله بین دو نقطه وموانع موجود

نام حقيقي: amir rahimi

عضو عادی
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    2

فاصله بین دو نقطه وموانع موجود

سلام دوستان

من رو ببخشید اگه این موضوع یه این بخش ربطی نداره من می خوام بین دونقطه لینک وایرلس بزنم می خواستم ببینم چطور می شه تو google earth فاصله دو نقطه رو دید و اینکه ایا مانعی سر راه هست یا خیر تا ببینم چقدر دکل می خواد

نام حقيقي: امید آخرتی سیس

تازه وارد شناسه تصویری swordfish
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tarimi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رو ببخشید اگه این موضوع یه این بخش ربطی نداره من می خوام بین دونقطه لینک وایرلس بزنم می خواستم ببینم چطور می شه تو google earth فاصله دو نقطه رو دید و اینکه ایا مانعی سر راه هست یا خیر تا ببینم چقدر دکل می خواد
    دوست عزیز برای انجام چنین کاری نیاز به یک برنامه قوی هست در گذشته نه چندان دور نرم افزاری حرفه ای و کاملا رایگانی وجود داشت که توسط شرکت موتورولا (اسرائیل) پشتیبانی می شد که حتی اگر به مشکلی برخورد میکردی یک ایمیل به شرکت موتورولا میزندی سریع پیگیری میکردند و پاسخ شما ره میدادند ولی متاستفانه در حال حاظر به دلیل تحریم های علیه ایران شرکت موتورولا نیز ایران را تحریم کرده و سرویس نمیده.
    ولی هنوز چند راه وجود داره!

1-خرید یک نرم افزار حرفه ای در این زمینه همچون نرم افزار Path lost که به دلیل پولی بودن و همچنین هزینه زیاد آن به درد همه کس نمیخوره

2- استفاده از لینک باجت شرکت نترونیکس نکته حتما با VPN استفاده شود تا دقیق کار کند که از اینجا یا لینک زیر قابل استفاده است
    Netronics Networks | Support | Technical Support

3- خود Google Earth یک قسمت دارد که فقط ارتفاع موانع طبیعی را نمایش میده و مابقی محاسبات به دوش شما خواهد بود
    روش استفاده از این قابلیت هم اینچنین است
    اول باید 2 نقطه مورد نظر را در گوگل ارت نقطه گذاری کنید
    دوم توسط خط کش موجود در نرم افزار یک ارتباط بین دو نقطه بر قرار کنید
    سپس نشانگر ماوس را روی خطی که توسط خط کش کشیدید قرار دهید کلیک راست کرده و Show Evalatiروش استفاده از این قابلیت هم اینچنین است
    اول باید 2 نقطه مورد نظر را در گوگل ارت نقطه گذاری کنید
    دوم توسط خط کش موجود در نرم افزار یک ارتباط بین دو نقطه بر قرار کنید
    سپس نشانگر ماوس را روی خطی که توسط خط کش کشیدید قرار دهید کلیک راست کرده و Show Elevation profile را انتخاب کنید
    امید است که مورد استفاده شما قرار گیرد

amir_tarimi و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

موانع بین دو نقطه

خط کش گوگل ارث فاصله دو نقطه

برچسب برای این موضوع