نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط knightsolo
  • 1 توسط knightsolo

موضوع: چرا تبلتم به وایرلس مودم متصل نمیشه؟درخواست آموزش کانفیگ مودم وایرلس دی لینک 2640 برو برای مخابرات د

نام حقيقي: ali

تازه وارد شناسه تصویری ali_rayx
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

چرا تبلتم به وایرلس مودم متصل نمیشه؟درخواست آموزش کانفیگ مودم وایرلس دی لینک 2640 برو برای مخابرات د

سلام و عرض ادب
    دوستان عزیز بنده تبلت اندرویدی پرستیژ دارم و قبلا به مودمم اتصال داشتم اما امروز هرکاری کردم نتوسنتم متصل بشم و وقتی رمز رو دوباره وارد کردم گوشی نمیتونه تایید اعتبار کنه
    مودم رو ریست کردم اما مراحل کانفیگ اون رو برای مخابرات بلد نیستم

کمک کنید لطفا

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حميدرضا ف

عضو عادی
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rayx نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دوستان عزیز بنده تبلت اندرویدی پرستیژ دارم و قبلا به مودمم اتصال داشتم اما امروز هرکاری کردم نتوسنتم متصل بشم و وقتی رمز رو دوباره وارد کردم گوشی نمیتونه تایید اعتبار کنه
    مودم رو ریست کردم اما مراحل کانفیگ اون رو برای مخابرات بلد نیستم

کمک کنید لطفا
    اولا ورودتون رو خوش آمد میگم
    دوست گرامی با پشتیبانی ISP تماس بگیر و اطلاعاتی لازم را دریافت کنید
    User name
    Password
    VPI&VCI
    فعال بودن و یا نبودن NAT
    نوع ارتباط Bridge یا PPOE و یا هر دو (مخابرات با توجه به نوع کابل تلفن محدوده شما گاهی برای خط ها محدودیت در نوع ارتباط دارد)
    سپس وارد تنظیمات مودم شوید و از طریق Run Wizard اقادام به کانفیگ مودم کنید
    تیکه گزینه DSL Auto-connect را غیر فعال کنید تا بتواند VCI - CPI ISP را وارد کنید
    به مرحله بعدی بروید (NEXt) گزینه نوع ارتباط را انتخاب کنید (PPOE یا ...)
    اگر گزینه PPOE را انتخاب کنید در مرحله بعد باید نام کاربری و رمز عبور اینترنت را وارد کنید سپس به مرحله بعد بروید
    گزینه های مربوط به فعال بودن NAT و Firewall را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید
    IP مودم را اگر می خواهید تغییر دهید و اگر می خواهید زمانی که دستگاهی به مودم متصل شود بصورت خودکار IP دریافت کند گزینه DHCP را فعال کنید
    در مرحله بعد Wireless را فعال کنید و در قسمت SSID نام شبکه بیسیم را تایین کنید
    سپس save کرده مودم بعد از ریست شدن بالا خواهد آمد سپس مجدد وارد تنظیماتش شوید
    از زبانه Wireless بر روی Wireless Security رفته و گزینه WPA2 - PSK را از قسمت network authentication انتخاب کنید
    حال در کادر Pre-Shared Key رمز مورد نظر برای اتصال از طریق بیسیم را انتخاب کنید و save نمایید

alisc و ali_rayx سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ali

تازه وارد شناسه تصویری ali_rayx
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سپاس
    اما اتصال تبلت چی؟
    وی پی آی و وی سی آی رو 0 و35 و نوع کانکشن روPPOE اعلام کرد پشتیبانی مخابرات

ویرایش توسط ali_rayx : 2013-11-22 در ساعت 06:01 PM

نام حقيقي: حميدرضا ف

عضو عادی
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    6
    کافیست بیسیم تبلت را فعال کنید (بعد از تنظیم مودم) بصورت خودکار دستگاههای بیسیم را اسکن خواهد کرد
    کافیست بر روی نام (SSID) مودم خود کلید کنید و سپس رمز بیسیم را وارد کنید (که در بخش WPA2 تنظیم کرده بودید)
    و یا وارد setting - Wireless تبلت شوید سپس اسکن کنید و طبق مراحی ذکر شده در بالا دنبال کنید
    قابل ذکر است که برای اینکه تبلت بصورت خودکار IP بگیر باید بخش مربوط به DHCP را در مودم فعال نموده باشید
    در بخش Wireless تبلت نیر می توانید وارد بخش Advanced شوید و گزینه Use Static IP را غیر فعال کنید تا از سویس DHCP مودم برای گرفتن IP استفاده کنده برای تنظیم دستی IP نیز باید این گزینه فعال باشد

ویرایش توسط knightsolo : 2013-11-22 در ساعت 06:48 PM
    alisc سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

چرا تبلت به اینترنت وصل نمیشود

چرا تبلت به اینترنت وصل نمیشه

چرا مودم به گوشی وصل نمیشه

چرا وایرلس مودم کار نمیکنه

تبلت به مودم دی لینک وصل نمی شود تبلت به وايرلس وصل نميشهچرا تبلتم به اینترنت متصل نمیشودوقتی مودم اسکن نمیکند چه کنیمچرا گوشی به مودم وصل نمیشود؟وارد کردن رمز وایرلس در تبلت گزینه connectغیرفعالچرا نمیتونم به ssid و اینترنت وصل شم؟چرا تبلت به وایرلس متصل نمیشودچرا تبلت به وای فای متصل نمیشودچرا گاهی تبلت به اینترنت وصل نمشودوایرلس مودم کار نمی کندتبلت به اینترنت وصل نمی شودکانفینگ مودم با تبلتچرا تبلت به وای فا وصل نمی شودچرا تبلتم به اینترنت وصل نمیشهچرا تبلت اطلس سخنگو به wifi وصل نمیشهچرا به اینترنت تبلت وصل نمیشویماینترنت تبلت وصل نمی شودچرا تبلتم به وای فای وصل نمیشهچرا اینترنت تبلت وصل نمیشهتبلتم به اینترنت وصل نمیسه

برچسب برای این موضوع