نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: استفاده از مودم ADSL بعنوان AP و اشتراک اینترنت یک خط دیگر؟؟؟

نام حقيقي: فرهاد

عضو عادی شناسه تصویری farhad777
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    8

Post استفاده از مودم ADSL بعنوان AP و اشتراک اینترنت یک خط دیگر؟؟؟

با سلام.
    دوستان عزیز من یک مودم ADSL دارم. TPlink هست و وایرلس. 4 پورت اترنت هم داره.من چون کیفیت اینترنت ADSL پایین هست. یک خط اینترنت وایرلس با رادیو گرفتم. میخواستم بدونم میشه اون اینترنت رو وارد مودم ADSL کرد و بعدش از طریق وایرلس مودم به لپ تاپ و موبایلم اینترنت داد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mohammad

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad777 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان عزیز من یک مودم ADSL دارم. TPlink هست و وایرلس. 4 پورت اترنت هم داره.من چون کیفیت اینترنت ADSL پایین هست. یک خط اینترنت وایرلس با رادیو گرفتم. میخواستم بدونم میشه اون اینترنت رو وارد مودم ADSL کرد و بعدش از طریق وایرلس مودم به لپ تاپ و موبایلم اینترنت داد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مودمتو بریج کن dhcp یش هم disable کن ok میشه

نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    8
    ممنون. اینترنتی که من با نانو استیشن دارم میگیرم یک IP داره. درست؟ چطوری اونو منتقل کنم به مودم ADSL. من با کنکشن به اینترنت نانو وصل نمیشم. بلکه روی کارت شبکم یک IP ست میکنم. حالا اون IP رو کجای مودم ADSL ست کنم و به کلاینت هام چه IP بدم؟

نام حقيقي: NewNet

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    به نظرم اگر یک سیستم با 2 کارت شبکه داشته باشی میتونی اون اینترنت نانو رو ببری داخل اون سیستم و از طریق اون شر کنی و بعد میتونی از طریق کارت شبکه دیگه اونو به او اکسس پوینته یا مودمه وصل کنی

نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    8
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت. اما من نمیخوام یک سیستم همیشه روشن باشه. قصد من اینه که اون مودم ADSL مثل یک اکسس پوینت با یک پورت WAN عمل کنه. موفق شدم اینکارو کردم اما مشکلی که وجود داره اینکه که باید IP دستی وارد بشه و اینکه نمیشه از چند دستگاه بطور همزمان استفاده کرد.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    ممنون. اینترنتی که من با نانو استیشن دارم میگیرم یک IP داره. درست؟ چطوری اونو منتقل کنم به مودم ADSL. من با کنکشن به اینترنت نانو وصل نمیشم. بلکه روی کارت شبکم یک IP ست میکنم. حالا اون IP رو کجای مودم ADSL ست کنم و به کلاینت هام چه IP بدم؟
    اگه اون ip که بهتون دادن ست کنید ، ip public باشه کار به این راحتی ها نیست با بریج کردن حل شه.

باید مودمتون رو از حالت DSL به Ethernet تغییر بدید توو tp-link نمیدونم کدوم قسمتشه!
    بعد اون ip رو رو یکی از پورتهای مودم ست میکنید با همون گیت وی که رو سیستم ست میکردید به همون شکل و nat رو فعال میکنید.

- - - ادامه - - -

دوست عزیز ممنون از راهنماییت. اما من نمیخوام یک سیستم همیشه روشن باشه. قصد من اینه که اون مودم ADSL مثل یک اکسس پوینت با یک پورت WAN عمل کنه. موفق شدم اینکارو کردم اما مشکلی که وجود داره اینکه که باید IP دستی وارد بشه و اینکه نمیشه از چند دستگاه بطور همزمان استفاده کرد.
    از روشی که عرض کردم اگه با دقت و درست استفاده کنید رو چند سیستم هم میتونید استفاده کنید فقط دنبال این مواردی که گفتم بگردید توو مودم

farhad777 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

سلام من مودم ADSL دارم با این کارت شبکه میشه اینترنت را به صورت وایرلس استفاده کرد

استفاده از adsl دیگر

اینترنت ایدیسل با یک مودم و تیدیل آن به وایرلس با یک مودم دیگر

اشتراک اینترنت سیستم با اکسس پوینت

استفاده از 2 مودم بر روی یک خط adsl

ست کردن ip نانو با مودم ip link

اشتراک اینترنت adsl کارت شبکه وایرلس

برچسب برای این موضوع