صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: آیا nanostation2 قابلیت استفاده همزمان بصورت station و access point را دارد؟

نام حقيقي: sina

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

آیا nanostation2 قابلیت استفاده همزمان بصورت station و access point را دارد؟

سلام
    من اشتراک اینترنت وایرلس گرفتم.از nanostaton2 استفاده میکنم.میخواستم ببینم میتونم با همون نانو استیشن دوباره بصورت wifi به اشتراک بزارمش.درکل نانو استیشن2 این قابلیتو داره که امواج wifi روبصورت station دریافت کنه وهمزمان خودش بصورت access point ارسال کنه.منظورم بدون نیاز به کامپیوتر ووسیله جانبی دیگه هستش؟اگه این قابلیتو داره خواهشا اموزششو بزارین

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    من فکر نمی کنم بشه همچین کاری رو کرد. حالا باید دید دوستانی که تجربه بیشتری دارند ، چه نظری می دهند

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    اگر کانکشنتون داخل نانو ذخیره شده خیر . اما اگه از کامپیوتر کانکت میشید مد wds , repeater می تونند این کار رو انجام بدند . با ابن تفاوت که شما برای wds نیاز به مجوز سرویس دهنده دارید ولی برای ریپیتر خیر .
    البته اگر یه میکروتیک داشتید تماما ممکن بود !!!

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    اگر کانکشنتون داخل نانو ذخیره شده خیر . اما اگه از کامپیوتر کانکت میشید مد wds , repeater می تونند این کار رو انجام بدند . با ابن تفاوت که شما برای wds نیاز به مجوز سرویس دهنده دارید ولی برای ریپیتر خیر .
    البته اگر یه میکروتیک داشتید تماما ممکن بود !!!
    از کامپیوتر کانکت میشم.نانو استیشن گزینه های station,station wds, access point , access point wds داره.چیزی به اسم ریپیتر نمیبینم.خواهشا کامل توضیح بدین چکار کنم تنظیماتش چطوره؟من مبتدی هستم.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    حتی اگر هم ممکن باشه شما به صورت wds این کار رو بکنید یه مورد رو فراموش کردید اینکه هرکس دیگه خارج از شبکه شما هم به راحتی با ست کردن gateway خودش روی آی پی کامپیوترتون ( در صورتی که اینترنت شیرینگ بخوایید راه بندازید ) از اینترنت شما استفاده میکنه. به نظر من این کار اصلا عقلانی و امنیتی نیست . 40 50 تومن بدید یه اکسس پوینت معمولی بگیرید و خودتون رو تو نا امنی قرار ندید. در ضمن توصیه میکنم حتما کانکش رو روی نانو برقرار کنید که اینجوری شبکه داخلی شما هم از شبکه سرویس دهنده جدا بشه و کسی خارج از شبکه شما دسترسی به منابع داخلی شما نداشته باشه.

alisc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    چیزی به اسم ریپیتر نمیبینم
    این گزینه توی فریم ور های جدید یوبی نت اضافه شده . به آخرین نسخه اپ دیت کنید پیداش میشه .

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    به آخرین نسخه اپدیت کردم ولی باز گزینه ریپیتر نیست.ببینید من میخوام که نانو استیشن نقش تقویت کننده رو ایفا کنه.یعنی خودش به تنهایی از اکسس پوینت که درفاصله 2 کیلومتری قرار داره بگیره وبصورت wifi تو میحیط اطراف به اشتراک بزاره.بحث امنیتیش برام اصلا مهم نیست.فقط میخوام بدونم چطور میشه اینکارو کرد.در ضمن اینترنتشم بصورت کانکشن broadband هستش.یعنی تو کامپیوتر یوزرنیم پسورد وارد میکنم وکانکت میشم.پس کسی نمیتونه از اشتراک اینترنت استفاده کنه.چون من فقط امواجی رو که از خود isp میاد تقویت کردم که اونم برای کل شهر میره.خواهشا هر روشی هست آموزش و توضیح کاملشو بزارین.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    برای این چیزی که شما میخوایید انجام بدید گزینه access point wds رو باید فعال کنید. البته به این شرط که سرویس دهنده هم پشتیبانی کنه.
    من فکر کردم برای خودتون میخوایید شبکه wifi راه بندازید.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خب بعد از اینکه گزینه accesspoint wds رو انتخاب کردم چکار کنم.ببینید من میخوام کلا از کامپیوتر استفاده نشه.یعنی خود نانو نقش اکسس پوینت رو ایفا کنه.والا اگر میخواستم کامپیوترم استفاده بشه خودم کارت wifi یو اس بی دارم که با اون اینترنتی که از نانو میگیرمو به اشتراک بزارم.خواهشا توضیح کامل بدین.یعنی از ابتدا تا انتها که باید چکار کنم.وقتی گزینه access poin wds رو انتخاب میکنم که دیگه نمیتونم لینک وایرلس isp رو انتخاب کنم.چون آنتن قطع میشه.

ویرایش توسط sinap : 2013-03-26 در ساعت 05:08 PM

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    آنتن قطع نمیشه ، در واقع میشه یه جور تقویت کننده امواج اون دکل. گفتم که اگر سرویس دهنده پشتیبانی کنه شما با انتخاب این گزینه و اعمال تنظیمات ssid و سکیوریتی سرویس دهنده به دکلش وصل میشی و ابز این ور هم خودتون به عنوان یه فرستنده عمل میکنید. دقیقا wds یعنی wirlesss destributed system که معنیش میشه سیستم انتشار یافته بی سیم

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یعنی بدون هماهنگی با سرویس دهنده نمیتونم کاری کنم.یعنی اینکه با نانو استیشن لینکی که از isp ارسال میشه رو تقویت کنم.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.اگه میشه تنظیمات دقیقشو بگین.ببینید برای دریافت که من میرم روی نوار وایرلس بعد اسکن رو میزنم و لینک رو که یه مک ادرس داره select میکنم بعد change وبعدش هم apply.بعد خط آنتن پر میشه و من با کامپیوتر ار طریق کانکشن broad band به اینترنت کانکت میشم.خب برای access point wds باید چکار کنم.میشه دقیق ومرحله به مرحله توضیح بدین؟کلا فرضوبر این بگیرین که من تعطیلم کلن و چیزی از شبکه وایرلس سرم نمیشه.از صفر توضیح بدین.بعدشم بگین از کجا باید بفهمم سرویس دهندهwds پشتیبانی میکنه یا نه.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    با همون تنظیمات ssid و تنظیمات security که برای حالت station میزنید و وصل میشید ، حالت station رو به access point wds تغییر بدید. در قسمت peer mac زیر همون accesspoint wds هم مک آنتن سرویس دهنده رو وارد کنید. اسکن کنید مک رو بهتون نشون میده.

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    با همون تنظیمات ssid و تنظیمات security که برای حالت station میزنید و وصل میشید ، حالت station رو به access point wds تغییر بدید. در قسمت peer mac زیر همون accesspoint wds هم مک آنتن سرویس دهنده رو وارد کنید. اسکن کنید مک رو بهتون نشون میده.
    سلام
    برای این کار در صورتی که سرویس دهنده یو بی ان تی باشد سرویس دهنده در حالت Statoin WDS باشد ؟؟؟؟؟

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نه خیر ، سرویس دهنده هم باید access point wds باشه ، وگرنه چطور میخواد سیگنالی ارسال کنه که اینجا این رادیو بهش وصل بشه. ربطی به ubnt بودن هم نداره. wds دقیقا مثل یه آینه عمل میکنه ، پرتوی نور رو اول جذب میکنه بعد در ادامه مسیر منعکس میکنه و پخش میکنه.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    امتحان کردم.نمیشه.فکر کنم فرستنده هم باید wds رو پشتیبانی کنه.انگار به این سادگیا که فکر میکردم نیست.حتی با نانو به گوشیم که گزینه wifi قابل حمل رو فعال کرده بودم کانکت شدم.بعد همین مراحلی که دوستمون گفت رو اجرا کردم.بازم نشد.یعنی کلا نتونست امواج wifi که از isp یا گوشیم میادو دریافت و دوباره ارسال کنه.یعنی فقط تبدیل میشه به یه access point با همون اسم مک.بهش کانکت میشی هیچ اتفاقی نمیفته.
    یه سوال هم برام پیش اومده.من الان با یه کانکشن broadbond کانکت میشم.یعنی یوزر نیم پسورد رو تو کامپیوتر میدم.اگه به نانو یه روتر وایرلس نصب کنم بعد تو یه نقطه دیگه بایه وسیله wifiدیگه به روتر کانکت بشم قضیه این کانکشن چطور میشه؟یعنی یوزرنیم وپسورد isp چی میشه این وسط؟چون وایرلس برای کانکت شدن یوزرنیم پسورد wep یا wpa ,و... داره نه یوزر نیم پسورد کانکشن broadband.امیدوارم منظورمو فهمیده باشین.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

چگونه وایرلس nano station 2 را به access point تبدیل کنیم

تفاوت access point و router site:forum.persiannetworks.com

روش استفاده از میکروتیک در حالت اکسس پوینت داخلی

تنظیم wds و ریپیتر در آنتنهای نانو

مد کاری Repeater wireless access point

تبدیل نانو به میکروتیک

تفاوت nano beam با nano station

تفاوت امواج station و access point

تنظیمات نانو استیشن 5 access point و station همزمان

تبديل access pint ميكروتيك به تقويت كننده