نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 14سپاس
  • 1 توسط sienna
  • 1 توسط imannami
  • 2 توسط amin-net
  • 7 توسط OmidSystem
  • 1 توسط sienna
  • 1 توسط morteza-p
  • 1 توسط sienna

موضوع: نحوه اتصال دو دستگاه نانو استيشن ام 5 جهت انتقال ADSL به فاصله 5 كيلومتر

نام حقيقي: MAX

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    39

Icon12 نحوه اتصال دو دستگاه نانو استيشن ام 5 جهت انتقال ADSL به فاصله 5 كيلومتر

سلام عزيزان
    لطفا در مورد اتصال دو دستگاه نانو استيشن ام 5 جهت انتقال ADSL به فاصله 5 كيلومتر با توضيحات كامل از ابتدا تا انتها و همچنين نحوه كنفيگ هر دو دستگاه را بيان نماييد . قبلا از همه دوستان سپاسگذارم

موضوعات مشابه:
    escm3030 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام دوست عزیز
    شما باید یکی رو در حالت استیشن و یکی رو در حالت اکسس پوینت قرار بدید
    کابل نانو و کابل ای دی اس ال رو سوییچ میزنید.. ای پی نانو رو هم رنج مودم ای دی اس ال و گیت وی نانو رو ای پی مودم قرار میدهید

sienna سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    با سلام..یکی از نانو ها رو رو مد AP بذارید ویکی دیگه رو رو مد station ...........حالااونی که توی حالت AP گذاشتیرو کابلشو بذار توی مودم ADSL ...توی نانو ای که به حالت AP گذاشتی میری رو یوزر و پسورد که بهت دادن که باهاش با سیستم کانکت بشی رو میذاری تا نانو به مودم ای دی اس الت وصل بشه واینترنت رو بگیری رو به نانو بفرسته....اگه کارت وایرلس نیس یکی رو پیدا کن برات راه اندازی بکنه...من بودم مفتی واست انجام میدادم..حیف من اهوازم والا میموندم..

sienna و shahin97 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    39
    متشكرم دوستان .
    و روش كار به اين صورته كه من از خط ADSL به مودم و از مودم به يكي از نانو ها كه به عنوان فرستنده(AP) هست وصل ميكنم و ارسال ميكنم به نانو مقصد يا گيرنده .و در مقصد كابل ديتا از نانو به كيس وصل كنم.

ولي جناب آقاي نيما شما گفتيد پسورد ؟
    برام سواله كه اين پسورد از كجا بايد گير بيارم ؟

نكته :تو فرستنده كابلي كه از مودم به poe وصل ميشه و كابلي كه از poe به نانو وصل ميشه از چه نوعي هست ؟
    و در گيرنده كابلي كه از نانو به poe مياد و كابلي كه از poe به كيس وصل ميشه از چه نوعي هست؟
    و براي كنفيگ فرستنده تنضيماتش به شكلي باشه
    و براي كنفيگ گيرنده تنضيماتش به چه شكل هست ؟

سپاسگذارم

ویرایش توسط sienna : 2012-09-10 در ساعت 06:06 PM

نام حقيقي: Omid

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    19
    خیلی ساده و روان برات می گم .
    مودم ADSL رو کانفگ کن و اکانتی رو که بهت دادن داخل مودم ست کن DHCP مودم ADSL رو هم فعال کن ( این شد پایان قسمت اول )

بخش دوم = وارد صفحه Nanostation میشی از قسمت LinkSetup گزینه Wireless Mode از منوی کشویی گزینه AcsissPonit رو انتخاب می کنی SSID رو هم هرچی دلت خواست می زاری کانال رو هم با توجه به نویز و تست آزمون خطا باید تست کنی ببینی رو کدوم کانال وضعیت بهتری داری انتخاب می کنی واسه من معمولا کانال 157 همیشه بهتر جواب داده ( در مورد امنیت شبکه هم می تونی از اون پایین بر اسال مک شبکه رو فیلتر کنی یا WAP یا WAP2 اونم انتخابش با خوته )
    عکس تنظیمات بخش AP رو برات می زارم
    لینک عکس

بخش دوم مربوط به تنظیمات سمت گیرنده میشه که دقیقا مثل مراحل قبل وارد صفحه قسمت LinkSetup گزینه Wireless Mode از منوی کشویی گزینه Station رو انتخاب می کنی از منوی کشویی روبروی گزینه ESSID: از لیست اسم شبکه مورد نظرت رو پیدا می کنی و بهش کانکت میشی .

لینک عکس تنظیمات استیشن گیرنده

در انتها کابلی که از استیشن گیرنده میاد رو به سیستم یا هابت وصل کن طبق dhcp که توی مودم adsl تعریف کردی سیستم آی پی می گیره و اینترنتت هم وصل میشه .

نکته : می تونی مودم adsl رو در هالت Bridge قرار بدی و اکانت َADSL رو روی استیشن فرستند و یا گیرنده ست کنی تا از اونجا کانکت بشه ولی من راه ساده رو برات گفتم

نکته دوم : اگه از روش اول استفاده کردی در قسمت نتورکینگ فرستند AP و گیرنده Station نیازی نیست هیچ کاری خواصی انجام بدی و اون آی پی ها فقط واسه دیدن صفحه تنظیمات ap و sation gاستفاده میشه .
    سوالی بود در خدمتم .

در مورد کابل شبکه ارتباطی بین نانو و poe من همیشه از رنج کراس استفاده می کنم .

ویرایش توسط OmidSystem : 2012-09-11 در ساعت 04:21 PM
    IPHON، sadeghke، hadyhh و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    39
    متشکرم از همه دوستان به خصوص آقا امید عزیز و امین و ایمان

ببخشید رنج آی پی مودم ADSL من 192.168.2.1 هست آیا نیازی هست که در نانو AP در تب نتورک ست کنم مثل عکس زیر ؟

و کابل اتصال را به صورت زیر ساختم و موقع اتصال به pc چراغ پاور و چراغ lan روشن میشه .

تنظیمات در تب Wireless مربوط به AP

دوستان اگر جایی مشکل داره بگید انجام بدم

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    39
    از همه دوستان تشکر میکنم . مشکلم حل شد . طبق دستورالعمل آقا امید انجام دادم به نتیجه رسیدم .
    سپاسگذارم

- - - Updated - - -

از همه دوستان تشکر میکنم . مشکلم حل شد . طبق دستورالعمل آقا امید انجام دادم به نتیجه رسیدم .
    سپاسگذارم

OmidSystem سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سام

خواننده
    نوشته
    313
    سپاسگزاری شده
    60
    سپاسگزاری کرده
    205
    سلام خسته نباشید
    اقا من یک رادیو نانو استیشن دارم که از isp اینترنت میگیرم. میخواستم ببینم کسی میدونه ip , pass پیش فرض نانو استیشن چیه. میخوام وارد رادیو بشم با تشکر

عضو عادی
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    48
    - - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط escm3030 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اقا من یک رادیو نانو استیشن دارم که از isp اینترنت میگیرم. میخواستم ببینم کسی میدونه ip , pass پیش فرض نانو استیشن چیه. میخوام وارد رادیو بشم با تشکر
    ip:192.168.1.20
    user:ubnt
    pass:ubnt

escm3030 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    48
    ابا سلام
    برای وصل poe به نانو وpoe به pc چه فرق می کنه که کابل استریت باشه یا کراس؟

نام حقيقي: سام

خواننده
    نوشته
    313
    سپاسگزاری شده
    60
    سپاسگزاری کرده
    205
    سلام
    من خودم از استریت استفاده کردم

- - - Updated - - -

سلام
    دوستان من اگر بخوام از 2 تا نانو برای برقراری ارتباط شبکه 2 تا ساختمان استفاده کنم. همین تنظیمات بالا را باید انجام بدم یعنی یکی را staion , یکی ap
    لطفا راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

ویرایش توسط escm3030 : 2012-09-14 در ساعت 01:39 PM

نام حقيقي: LinkSys

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    اصولا در دنیای شبکه برای ارتباط بین دو دیوایس همنوع بایستی از کراس استفاده کرد.
    برای ارتباط POE به نانو و PC احتیاجی به کراس نیست.

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    39
    سلام خدمت دوستان

من از این کابل برای اتصال نانو به poe و poe به کیس (کارت شبکه) در (فرستنده)AP و Station (گیرنده) استفاده کردم و مشکلی ندارم .

- - - Updated - - -

دوست عزیز این نحوه اتصال دو دستگاه نانو استیشن هست و خیلی ساده و روان توضیح داده شده و از دوست خوبم آقای امید بسیار سپاسگذارم.
    (من با این روش نتیجه گرفتم)

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidSystem نمایش پست ها
    خیلی ساده و روان برات می گم .
    مودم ADSL رو کانفگ کن و اکانتی رو که بهت دادن داخل مودم ست کن DHCP مودم ADSL رو هم فعال کن ( این شد پایان قسمت اول )

بخش دوم = وارد صفحه Nanostation میشی از قسمت LinkSetup گزینه Wireless Mode از منوی کشویی گزینه AcsissPonit رو انتخاب می کنی SSID رو هم هرچی دلت خواست می زاری کانال رو هم با توجه به نویز و تست آزمون خطا باید تست کنی ببینی رو کدوم کانال وضعیت بهتری داری انتخاب می کنی واسه من معمولا کانال 157 همیشه بهتر جواب داده ( در مورد امنیت شبکه هم می تونی از اون پایین بر اسال مک شبکه رو فیلتر کنی یا WAP یا WAP2 اونم انتخابش با خوته )
    عکس تنظیمات بخش AP رو برات می زارم
    لینک عکس

بخش دوم مربوط به تنظیمات سمت گیرنده میشه که دقیقا مثل مراحل قبل وارد صفحه قسمت LinkSetup گزینه Wireless Mode از منوی کشویی گزینه Station رو انتخاب می کنی از منوی کشویی روبروی گزینه ESSID: از لیست اسم شبکه مورد نظرت رو پیدا می کنی و بهش کانکت میشی .

لینک عکس تنظیمات استیشن گیرنده

در انتها کابلی که از استیشن گیرنده میاد رو به سیستم یا هابت وصل کن طبق dhcp که توی مودم adsl تعریف کردی سیستم آی پی می گیره و اینترنتت هم وصل میشه .

نکته : می تونی مودم adsl رو در هالت Bridge قرار بدی و اکانت َADSL رو روی استیشن فرستند و یا گیرنده ست کنی تا از اونجا کانکت بشه ولی من راه ساده رو برات گفتم

نکته دوم : اگه از روش اول استفاده کردی در قسمت نتورکینگ فرستند AP و گیرنده Station نیازی نیست هیچ کاری خواصی انجام بدی و اون آی پی ها فقط واسه دیدن صفحه تنظیمات ap و sation gاستفاده میشه .
    سوالی بود در خدمتم .

در مورد کابل شبکه ارتباطی بین نانو و poe من همیشه از رنج کراس استفاده می کنم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط escm3030 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم از استریت استفاده کردم

- - - Updated - - -

سلام
    دوستان من اگر بخوام از 2 تا نانو برای برقراری ارتباط شبکه 2 تا ساختمان استفاده کنم. همین تنظیمات بالا را باید انجام بدم یعنی یکی را staion , یکی ap
    لطفا راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

OmidSystem سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf77t54630-new.html

نانو استیشن ام 5

نحوه اتصال poe

دستگاه نانو استیشن

نحوه استفاده از نانو استیشن

تنظیمات نانو استیشن 5

نحوه اتصال نانو

آيا آنتن نانو استيشن را به كارت شبكه بايد وصل كد؟

نانو استیشن 5

نانو استيشن 5

انتقال اینترنت با نانو استیشن 5

تنظیم نانو استیشن 5

نحوه اتصال ubnt

دستگاه نانو استیشن جهت انتقال تصویر

نانو استیشن ام تو فرستنده است یا گیرنده

nanostation انتقال ديتا توضيحات كامل

نانو استیشن

نحوه اتصال poe به آنتن

تنظيم فرستنده و گيرنده نانو استيشن5ip نانو ستيشننانو ستيشنتنظیمات نانو استیشن ام 5 انتقال دیتا از طریق نانو انتننحوه ارتباط دو انتن وایرلس با یکدیگرارتباط شبکه ای با نانو استیشن

برچسب برای این موضوع