نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط mavrick
  • 1 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط amirkhatam
  • 1 توسط maaziyar
  • 1 توسط amirkhatam
  • 1 توسط signlesskid

موضوع: راهنمایی برای انتخاب اکسس پوینت مناسب یه سالن همایش

نام حقيقي: Hossein Meshkati

خواننده شناسه تصویری mavrick
    نوشته
    561
    سپاسگزاری شده
    308
    سپاسگزاری کرده
    848

راهنمایی برای انتخاب اکسس پوینت مناسب یه سالن همایش

با سلام
    ما یه سالن همایش ( همون امفی تاتر ) با ظرفیت 600 نفر که 400 نفر در طبقه اول و 200 تای دیگه بالا سرشون ( شبیه سالن سینما ) میشینن و سن رو میبینن
    میخوام یه اکسس پوینت indoor مناسب که پوشش خوبی رو هم توی همه جای سالن ما داشته باشه خریداری کنم
    قراره بیشتر خبر نگارها از اینترنت متصل به این اکسس پوینت استفاده کنند یا بقیه حاضرین توی سالن

ایا یه دونه اکسس پوینت بزارم یا نه 2 تا بزارم ( ویا بیشتر ) و با هم در ازتباط باشن و یکی از یکی دیگه تغذیه بشه
    ممنون میشم توی طراحی و انتخابش مدل مناسبش راهنمایی کنید ( لازم به ذکره قرار نیست هر 600 نفر همزمان با هم وصل بشن بلکه میخواییم یه پوشش خوب داشته باشیم )

دوستانی که اگاهی توی این زمینه دارن اگه ممکنه چند مدل رو پیشنهاد بدن از مارکهای مختلف و اینکه چه فاکتور هایی رو باید توی انتخابش رعایت کنم
    اگه لینکی از مقایسه مدلها و مارکهای گوناگون هم هست ممنون میشم ( اگر هم لینک قیمت باشه که چه بهتر تا جایی که با قوانین انجمن تاسازگار نباشه )

اولین مدل پیشنهادی رو یه فروشنده به من داد tplink TL-WA901ND سه تا انتن داره و 802.11n رو ساپورت میکنه

منتظر راهنمایی و معرفی بقیه مارکها و مدلها

محدودیت بودجه هم نداریم ( نه اینکه حالا خیلی خیلی هم گرون اما دغدغه بودجه نیست )

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط mavrick : 2012-07-01 در ساعت 07:23 PM
    SIAQQQQ سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    xirrus

mavrick سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    561
    سپاسگزاری شده
    308
    سپاسگزاری کرده
    848
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    xirrus
    میشه کمی بیشتر اقای زحمتکش عزیز راهنمایی بفرمایید

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    با دو دیوایس ازین دستگاه می تونی جواب کارتو بگیر ، اما این کمپانی تجهیزاتی داره که تا چهار برابر تعداد یوزرهای شما رو می تونه ساپورت کنه

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    اقا از این 400نفر تا 600 نفر چند نفر میخواهن با هم وصل باشن ، میدونم سوالم جواب دقیق نداره اما یک حدود لازمه و به نظر من از برند یxirrus استفاده کنی بهتره اگر دیده باش گجت های برای ویندوز سون ساختن که مال همین شرکت هست و موقعیت اکسس پوینت هارا مثل رادار میده ، البته این گجت ها همه الکی هستن اما این شرکت واقعی اون هارا داره و کلا میگم تو این کارا حرفی برای گفتن داره
    اگر بخواهی معمولی کار کنی و مارک های متداول بگیری به نظر من باید تعداد رو بالا ببری برای این که تروپوت دستگاه جواب بده !

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    با یک رادیو meru و جاگذاری در محل مناسب جوابتو میده تا 1000 تا یوزر هم ساپورت میکنه رادیو موجود دارای سه پخش کننده می باشه و تا یک g رو سپورت میکنه

نوشته
    561
    سپاسگزاری شده
    308
    سپاسگزاری کرده
    848
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zahmatkesh نمایش پست ها
    با دو دیوایس ازین دستگاه می تونی جواب کارتو بگیر ، اما این کمپانی تجهیزاتی داره که تا چهار برابر تعداد یوزرهای شما رو می تونه ساپورت کنه
    ممنون
    برای ما تا 150 تا 200 تا همزمان کفایت میکنه
    ایا ایم مارک اقای زحمت کش مدل خاصی ازون رو باید انتخاب کرد یا تک مارکه و دیگه هم اینکه نمایندگی داره توی تهران یا اصفهان یا باید تو بازار بگردیم تا پیدا کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    با یک رادیو meru و جاگذاری در محل مناسب جوابتو میده تا 1000 تا یوزر هم ساپورت میکنه رادیو موجود دارای سه پخش کننده می باشه و تا یک g رو سپورت میکنه
    ممنون از شما
    ایا رادیویی که معرفی کردین کافنیگ به خصوصی داره یا خیر
    چون به خاطر برخی مشکلات فعلا نمیتونیم زیاد برای کانفیگ اون وقت بزاریم میخوایی چند تا اکسس پوینت کارمونو راه بندازه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    اقا از این 400نفر تا 600 نفر چند نفر میخواهن با هم وصل باشن ، میدونم سوالم جواب دقیق نداره اما یک حدود لازمه و به نظر من از برند یxirrus استفاده کنی بهتره اگر دیده باش گجت های برای ویندوز سون ساختن که مال همین شرکت هست و موقعیت اکسس پوینت هارا مثل رادار میده ، البته این گجت ها همه الکی هستن اما این شرکت واقعی اون هارا داره و کلا میگم تو این کارا حرفی برای گفتن داره
    اگر بخواهی معمولی کار کنی و مارک های متداول بگیری به نظر من باید تعداد رو بالا ببری برای این که تروپوت دستگاه جواب بده !
    ممنون
    حد اکثر تا 150 یا 200 همزمان بتونن از اینترنت استفاده کنن

- - - Updated - - -

توی این سایت یک سری محصولات xirrus رو پیدا کردم اما نمیدونم کدومش مناسب کار منه و چه تعدادی

http://www.wirelessnetworkproducts.c...e&category=801

یه چند تا محصول دیگه هم پیدا کردم به این مدل ها دوستانی که اشنایی دارن نظر بدن ممنون میشم البته نمیدونم کدومشون توی بازار ایران موجوده

D-Link DAP-2553/EEU

Cisco WAP200 Wireless-G

Linksys - Wireless Access Point WAP4410N

ZyXEL ZyAIR G-1000 802.11g Wireless Access Point, Zyxel G-1000

Cisco AP 541N Wireless Access Point, AP541N-A-K9

Cisco Aironet 1252G - Radio Access Point, AIR-LAP1252G-A-K9

Cisco Aironet 1140 Series Access Point, AIR-AP1142N-A-K9

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    ببین من از لیست بالا با قدرت اون دی لینک و زایسل رو حذف میکنم مخصوصا این مدل هارا ، بچه های درسته من مثل شما تجربه ندارم و پروژه هام کلا به 75 تا نرسه اما این 2 کلا اسباب بازی هستن برای من زیر بار 200 نفر اونم یک فلت ، کامل کم میاره .

- - - Updated - - -

نه نه شک نکن Xirrus خیلی قوی هست !

- - - Updated - - -

http://www.wirelessnetworkproducts.com/HD29414.aspx

نام حقيقي: یک همکار

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    به نظر منم اگر دوست داری فردای راه‌اندازی سرویس، مدیریت بخاطر دردسرهای ارتباطی حاضرین در همایش اخراجت نکنه ....
    ۱. حداقل دوتا AP استفاده کن که اگر یکی خراب شد اون یکی سرویس بده
    ۲. دستگاهی انتخاب کن که به تنهایی بتونه تا حدود ۷۰ درصد بار ارتباطی رو جواب بده (یعنی مثلا ۱۴۰ نفر همزمان)
    ۳. دستگاه پدر و مادر دار بگیرد حداقل از این سیسکوها
    ۴. با توجه به شرایط شما ظاهرا قراره ارتباط رایگان در سالن ارائه کنید .... در نتیجه بر این باور باشید که با توجه به حوس ما انسانها به چیزهای رایگان و گسترش گوشی های هوشمند به احتمال زیاد در یک سالن ۶۰۰ نفری حدود ۱۰۰۰ درخواست ارتباط خواهید داشت و چون رایگان است عملا از کنترل شما خارج میشه و تعداد زیاد درخواست‌های ارتباط حتما کانالهای شما را اشباع میکنه ... پس بهتره یه کم عمیق‌تر به موضوع نگاه کنید.

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    جناب آقای زحمتکش عزیز سلام. اگه ممکنه کمی در مورد خرید دیوایس xirrus کمی راهنمایی کنید. من با مسئله ای شبیه به موضوع مطرح شده mavrick دارم یعنی همون آمفی تاتر ولی با تعداد کاربر کمتر. اگه امکانش براتون فراهم باشه آدرس یا شماره تلفنی به آدرس ایمیل من ارسال کنید.
    masoud_Qfard@yahoo.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

مقایسه اکسس پوینت ها

راه اندازی اکسس پوینت -dual radio access point ap300 meru networks

انتخاب اکسس پوینت

آیا میشه برای اکسس پوینت دو یوزر ساخت

اکسس پوینت های meru

کانفیگ wap4410n

اکسس پوینت مناسب

اکسس پوینت اصفهان

meru اکسس پوینت

آشنایی با وایرلس meruفروش اکسس پوینت سیسکو aironetراهنمایی اکسس پوینت مناسباکسس پوینت سیسکوکانفیگ چند تا اکسس پویتنحوه قرار دادن پسورد d link dap 2553 روی اکسس پوینت cisco aironet در ایرانcisco linksys wap200 قیمت اکسس پوینتنماینده محصول xirrusنمایندگی اکسس پوینت دراصفهانخرید اکسس پوینت aironet مقایسه اکسس پوینت سیسکو با بقیهاکسس پوینت cisco 4410n اکسس پوینت linksys مقایسه meru قیمت اکسس پوینتتعداد مناسب اکسس پوینت

برچسب برای این موضوع