نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: در خواست راهنمایی

نام حقيقي: Omid

عضو عادی
    نوشته
    59
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    19

در خواست راهنمایی

سلام .
    یه شبکه وایرلس کوچیک توی یه شرکت راهندازی کردم روی باند 5ghz فرستنده هم یه دستگاه powerstation 5 سمت کلاینک ها هم برای تست از EnGenius EUB-862EXT2 استفاده کردم و مشکلی نبود

حالا که موقع سفارش EnGenius EUB-862EXT2 شده هر چی می گردم از این گیرنده توی بازار پیدا نمیشه از دوستانم اگر کسی سراغ از پیغام خصوصی اعلام کنه

اگر هم پیدا نشد دوستان سمت کلاینت چه گیرنده ای پیشنهاد میدن حدالق آنتن گیرنده 5dbi باشه کافیه فک کنم منتظر نظرات دوستان هستم

دوستان اگر مدل خواصی معرفی کردن حتما usb باشه دوال باند هم نباشه مشکلی نیست فقط باند 5 هم باشه کفایت می کنه آنتن هم حتما حدود 5dbi باشه . مرسی منتظر نظرات دوستانم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط OmidSystem نمایش پست ها
    سلام .
    یه شبکه وایرلس کوچیک توی یه شرکت راهندازی کردم روی باند 5ghz فرستنده هم یه دستگاه powerstation 5 سمت کلاینک ها هم برای تست از EnGenius EUB-862EXT2 استفاده کردم و مشکلی نبود

حالا که موقع سفارش EnGenius EUB-862EXT2 شده هر چی می گردم از این گیرنده توی بازار پیدا نمیشه از دوستانم اگر کسی سراغ از پیغام خصوصی اعلام کنه

اگر هم پیدا نشد دوستان سمت کلاینت چه گیرنده ای پیشنهاد میدن حدالق آنتن گیرنده 5dbi باشه کافیه فک کنم منتظر نظرات دوستان هستم

دوستان اگر مدل خواصی معرفی کردن حتما usb باشه دوال باند هم نباشه مشکلی نیست فقط باند 5 هم باشه کفایت می کنه آنتن هم حتما حدود 5dbi باشه . مرسی منتظر نظرات دوستانم
    ubnt با senao هم خونی نداره بهتره از یک adaptor دیگه استفاده کنی بعد شما از power تو محیط داخلی استفاده کردی این خودش مشکل سازه بهتره از تجهیزات indoor یوبی کیو تی یا از pico استفاده کنی

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:omidsystem.persian

بيسيم دوال باند

وایرلس دوال باند usb

برچسب برای این موضوع